Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ne sam mama no s golqmo udovolstvie 4eta vashiq forum mnogo ste  sladki samo taka da prodaljavate Smile)
 Iskam da vi kaja 4e ot 5 dena piq Fisio diur i ako ima rezulktat shte vi pisha i vie go pieta 4e nali na vsi4ki v glavite ni e samo kak da otslabnem Smile
Цитирай
А като какво е този продукт? От името нищо не става ясно, само смътно съмнение, че е диуретично. Малко повече инфо, pls. И на кирилица, ако е възможно
Цитирай
препарат основан на екстракти от 12 растения предназначен за хора, които желаят да подобрят пречистването на организма си. 100 % естествен. Без консерванти. Без алкохол. Без добавка на захар. Без оцветители.

Пречистването на организма е много просто–изпийте течноста разредена с 1 литър вода в рамките на 30 дни. Благодарение на това,всички токцини в тялото ще изчезнат,и заедно с тях излишната вода и мазнина. По този начин организма се отключва и обмяната на веществата значително се подобрява.

Първите ефескти са видими само след 7 дни.Чуството за тежест и отоците в краката изчезват,видът на кожата,косата и ноктите са с явно подобрение.Видимо намаляване на целулита. На всичко отгоре,има спад в килограмите с 4-5 килограма,и това е видимо,защото след лечение вашите дрехи ще са с един номер по-малък.

Fisio diur е обсолутно безопасен за организма.Единственото противопоказание е да не се приема по време на бременност и кърмене,или да се консултира с лекар ако по време на терапията се приемат противосъсирващи медикаменти.

Продуктът е представен като диетично средство,което пречиства и подсилва организма.

Аз лично го пия вече 6 ден и се чуствам добре,не съм се качвала на кантар но ще го направя след 15-тия  ден и ще кажа има ли резултат като килограми ,за сега видимо поне 2-3 см краката ми са се прибрали имайки в предвит ,че по принцип аз не задържам вода.
Цитирай
Нещо не се получава с отговора  atwork

Ама да видим... Аз съм фен на такъв тип продукти и се надявам да ни държиш в течение. В София ли си го купувала?
Цитирай

София

В София ли си го купувала?

Има го в един от ТВ магазините - по Нова телевизия най-често го рекламират.
Цитирай
Не гледам ТВ, затова не го знам.
Благодаря. А кой е магазинът? Някои от тях имат и нормални магазини
Цитирай

София

http://www.vitashop.tv/bu/category.php?id=20

Ето тук може да го видиш
Цитирай

Пловдив

Сподели  резултатите.
Цитирай
az go izpih Fisio Diur i sam ka4ila 6kg taka 4e samo mi vzeha parite.
Цитирай

Все някъде

Щом е диуретик, значи свалените килограми са за сметка на телесните течности! Не ми харесва тая работа, но може би пък ще е добре за целулит и разширени вени - при тях има оток. Диуретиците си имат специално приложение и то съвсем не е за отслабване. Вярно, че този е растителен, но все пак това му е действието... Поред мен, който иска да отслабва, да се хване със средство за отслабване, диуретиците на са такива  Peace
Цитирай
Лично на мене не ми действа както други диуретици до момента се усештам по лека и не подута аз лично си го купих за 38 лв от аптека па пиродска,Разбирасе се ограничевам в харенето ще ви държа в течение за резутата
Ако някоя МАМА се чуства сигурна че може да издържи на диета поне месец да ми пише ще и дам диета с която наистина се отслабва
Цитирай

Лично на мене не ми действа както други диуретици до момента се усештам по лека и не подута аз лично си го купих за 38 лв от аптека па пиродска,Разбирасе се ограничевам в харенето ще ви държа в течение за резутата
Ако някоя МАМА се чуства сигурна че може да издържи на диета поне месец да ми пише ще и дам диета с която наистина се отслабва

Напиши я тук,пък който издържи Mr. Green
Цитирай
Ден 1-  зак,Кафе или чай, 1 кис.мляко активиа по избор. Втора закуска Плод по изборОбяд Порция варен ориз, зеленчук по избор.Следобедна закуска.1 кис.мляко активиа по избор Вечеря Консерва риба тон, салата по избор.

Ден 2
Кафе или чай, 2 плода по избор.
1 кис.мляко активиа по избор
2 варени яйца, зеленчук по избор, 1 малко парче сирене.
 2 плода по избор.
Пилешка пържола на скара,салата по избор.

Ден 3
Кафе или чай, 1 кис.мляко активиа по избор.
Плод по избор
Порция варен ориз, зеленчук по избор.
Консерва риба тон, салата по избор.

Ден 4
Кафе или чай, 2 плода по избор.
 2 плода по избор.
Голяма салата по избор, 1 филия хляб“тонус”или “бонус”, , 1 малко парче сирене.

Ден 5
Плод по избор
Голяма салата по избор, 1 филия хляб“тонус”или “бонус”.
 2 плода по избор.

Ден 6
Плод по избор
2 варени яйца, 1 домат, 1 малко парче сирене.

Сваля се бавно но сигурно

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.