Колежки

  • 14 945
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 280

Няма нищо лошо при извънредни ситуации човек да бъде човек, но ежедневно увисване на врата на колега, независимо от същия или противоположен пол, ми говори за липса на възпитание.
[/quote]
Липса на възпитание е,да!Но тук не става въпрос вече за ревниви булки.Пък и тези мъже толкова ли са безгласни букви!Да си преценяват сами кой е навлек и кой не , да си реагират.Не съпругите им да правят фасони Naughty

# 91
  • София
  • Мнения: 11 463
Сега малко да ви разбия един мит за "нахалните колежки".

По всички критерии съм много интелигентен и красив мъж. Доказателствен материал, колкото искаш през ергенските ми години. С две думи - не е имало жена да пожелая, и рано или късно да не й сваля сутиена...

Но.... странно как така откакто си намерих моята жена, никакви "нахални колежки" не ми се навъртат.

Халката ли ги спира? Глупости.
Фактът, че виждат снимката на жена ми и децата на бюрото? Глупости.

Спира ги поведението ми и най-вече това, че в него ЛИПСВАТ КАКВИТО И ДА БИЛО СИГНАЛИ, ЧЕ СЪМ НА ЛОВ!!!!

Съжалявам, ако разочаровам някого, но "нахалните колежки" се въртят около мъже, на които им личи, че си търсят нещо и са отворени за "онази игра".

Никоя "нахална колежка" не се върти около мъж, който видимо не толерира флирт, не се закача, не предизвиква специално внимание, не пуска палави шеги и му личи, че е на работа, за да.... работи. Не за да търси приключения. ЗА ДА РАБОТИ Simple Smile

Щастливият в семейния си живот мъж не излъчва вибрациите на честотата на "нахалните колежки".

Тъй, че ако се въртят около мъжа ти има две възможности:

1. човекът е играч
2. ти си внушаваш и никой никъде не му се върти. просто си патологична ревнивка
Както се казва – плюс 1001! Това е самата истина...

# 92
  • Мнения: 6 122
Избива ме на присмех,когато жените тропат с краче на мъжете си с фразата "той да не е такси" Laughing
Би трябвало мъжете да са достатъчно зрели да се определят сами дали са "такси" или не.И явно проблем има само,когато пасажерите са жени.Какво пък толкова ще стане....Мъжете ви са големи хора,не са ви синове,да им набивате в тиквите какво им позволявате и какво не.Чудо голямо,че возил три пъти в месеца/примерно/ някого/не би трябвало да има значение дали вози мъж или жена/.

А много точно си го написала. Ами явно не са нито толкова зрели, нито толкова големи, щом се налага жените  им да им обясняват, че не били "таксита", а "съпрузи".

# 93
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Така е. Абсолютно неуважение е това към мъжа, когато жена му си позволява да му определя какво трябва да прави, когато шофира и отива на работа.
А мъж, който се оставя жена му да го командва по този унизителен начин, за мен е муньо.

# 94
  • Мнения: 1 384
Няма тъмно, няма далечно, няма близко, няма кално, няма зимно, няма лятно.

Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.

Накрая реших, че домашният комфорт ми е много по-важен от комфорта на колежките.

Не само жените реагират така. Забелязала съм, че и мъжете хич не скачат от щастие, ако жена им слиза от колата на един и същ колега всеки ден. Що ли така  Mr. Green

Няма нищо лошо при извънредни ситуации човек да бъде човек, но ежедневно увисване на врата на колега, независимо от същия или противоположен пол, ми говори за липса на възпитание.

И въобще, да ходиш на работа, означава, че знаеш къде отиваш, достатъчно голям си и можеш да отидеш до там сам. Направил си си сметката има ли транспорт, няма ли, как ще пътуваш и т.н. Останалото, да разчиташ да се прилепиш към някой да те вози, е несериозно.

# 95
  • Мнения: 390
Проблемът на авторката е, че е ревнива. В случая всичко зависи от мъжа ти. Ако е на място, няма да направи нищо, ако ще всичките колежки в работата да му се натискат. А това да закараш колега до някъде или да задържиш вратата и т.н за мен е нещо съвсем нормално. В предната работа на ММ той работеше с 3 жени в една стая, една от които пряката му шефка. Офисът беше на неудобно място, кофти транспорт, а нямаме кола. Много често една от колежките му го оставяше в близост до центъра, за да се прибере по-лесно с градския. Ами да ходя да ѝ избода очите, че го е возила ли? Напротив, радвам се, защото така можехме да прекараме половин час повече заедно, вместо той да виси по спирките.

# 96
  • Мнения: 2 760
Сега малко да ви разбия един мит за "нахалните колежки".

По всички критерии съм много интелигентен и красив мъж. Доказателствен материал, колкото искаш през ергенските ми години. С две думи - не е имало жена да пожелая, и рано или късно да не й сваля сутиена...

Но.... странно как така откакто си намерих моята жена, никакви "нахални колежки" не ми се навъртат.

Халката ли ги спира? Глупости.
Фактът, че виждат снимката на жена ми и децата на бюрото? Глупости.

Спира ги поведението ми и най-вече това, че в него ЛИПСВАТ КАКВИТО И ДА БИЛО СИГНАЛИ, ЧЕ СЪМ НА ЛОВ!!!!

Съжалявам, ако разочаровам някого, но "нахалните колежки" се въртят около мъже, на които им личи, че си търсят нещо и са отворени за "онази игра".

Никоя "нахална колежка" не се върти около мъж, който видимо не толерира флирт, не се закача, не предизвиква специално внимание, не пуска палави шеги и му личи, че е на работа, за да.... работи. Не за да търси приключения. ЗА ДА РАБОТИ Simple Smile

Щастливият в семейния си живот мъж не излъчва вибрациите на честотата на "нахалните колежки".

Тъй, че ако се въртят около мъжа ти има две възможности:

1. човекът е играч
2. ти си внушаваш и никой никъде не му се върти. просто си патологична ревнивка
Както се казва – плюс 1001! Това е самата истина...

Aaa, ела питай един мой колега,  Mr. Green Човекът че търси, търси, обаче знае какво търси - ергенче на 40 е и търси сериозна връзка. И като му се лепна една кака, и тя колежка...две години го преследва вече за сексуална връзка - смс-и, мейли, телефони посред нощ, флиртове като от ученически лексикон излезли, отчаяна работа. На нас ни е смешно, ама на него....Всъщност и на нас не ни е смешно. Грозна картинка е да видиш толкова отчаяна жена.

# 97
  • Мнения: 2 650
Ами щом колегата, така ви е въвел детайлно в подробностите около каката, явно  егото  му си се радва  някак си, що пък чак да му е тъжно, хеле пък и  на ВАС  newsm78 Ако вместо кака му се беше лепнал батко, тогава  можеше и да му е тъжно, а на ВАС - скучно, щото едва ли  щяхте да знаете подробности  Laughing

# 98
  • Мнения: 2 760
Зандали, това става пред очите ни, колегата не се хвали. Няма как да не чуваме "Ти защо не ми вдигна телефона снощи" и т.н. и развявания по служебната поща, в която сме включени доста хора. Казвам, че ни е тъжно най-вече поради други причини - жената има дете и ставаме неволни свидетели на грозни телефонни разговори, на крясъци от нейна страна към детето минути след като сме чували опити за гукане към колегата. Но това е друга тема.

# 99
  • Сф
  • Мнения: 10 633
Еееее, 2 години, едно раб.място........Ми тоя колега, някак си не и ли е казал в ПРАВ текст , че не иска връзка с нея? Да не би да са имали нещо и  ВИЕ да не знаете и затова тя да го тормози още.....Иначе ми е нереално направо!

# 100
  • Мнения: 2 760
Moже, не знам...както и да е, да се оправят, големи хора са  Laughing

# 101
  • Мнения: 780
Оооо той човека може и да е казал, че няма намерения към нея, но има такива лепки...  ooooh! И аз имах една колежка, която в началото се лепна за ММ/тогава нямахме нищо общо/, след като знаеше, че той тогава има 7 годишна връзка. Не се отказа жената, че даже и разказваше на други колеги, че бил я целунал, после даже и секс правили. Луди има навсякъде...  Mr. Green

# 102
  • Сф
  • Мнения: 10 633
Абе връзки, те хората се събират, разделят....Аз си мисля, че човек ако покаже , че някой не му е на дневен ред и много бързо другия си обира парцалките.
На мен ми се е случвало- един път ме сиктирдосаха яко  Grinning , разбира се и аз съм разкарвала досадници. Но това го намирам за бързоразвиващо се действие, два , три разговора и айдеее, ясна работата накъде е  Grinning
На луди за щастие не съм попадала! Проблем май е, че жените като спи някой с тях и си мислят, че трябва да се съберат с въпросния, пък той човека хабер си няма даже! То си имаше и тема де- възможна ли е  сексуална връзка само.

Общи условия

Активация на акаунт