Отговори
# 15
  • Мнения: 625
  Честно да ви кажа,не мисля,че Ангелова толерира жените оставили децата си.В последното предаване сама тя каза,че никога не би допуснала да остави децата си!Говореше ,че е имала моменти,в които е била много зле финансово,и въпреки,не е приемала изоставянето на децата си като вариант.
  Ако се поставя на твое място, diidi /надявам се,че мога да говоря на "ти"/,сигурно също бих реагирала така,но аз съм от другата страна на "медала".Едва ли можеш да спреш детето си да я търси,мисля,че си даваш сметка.Може би е добре да го приемеш като факт и М.Ангелова няма да те дразни повече.С майка ми си говорим за тези предавания,от както знае,че знам,е по-спокойна,а преди това ,станеше ли въпрос за осиновявания,настръхваше да следи реакциите ми.Във всъщност,тя се е страхувала от истината толкова години,мъчила се е да я скрие по всякакъв начин,чудя се как си е мислела,че никой няма да ми каже newsm78. А на мен постоянно някой ми казваше........... Rolling Eyes, и тя отричаше!Сега преценявам,че това е било едно удължаване на агонията за нея и мен,да не говорим колко излъгана се чувствах.
  Стана много дълго,но ми се иска да кажа още,че колкото и да ни се иска,че всичко ,което преживяваме в нашите семейства,го преживяват всички такива,то това не е така!Ние се различаваме,това не ни прави по-лоши,по-друго качество и т.н.,но за да можем да живеем "нормално" трябва да приемем нещата,токава не боли!!!Тогава няма страх!!!
 Осъзнавам,че всичко стана много объркано,надявам се да сте ме разбрали правилно,и се надявам да ми простите ,ако съм ви наранила.

# 16
  • Мнения: 3 164
 не , че толерира жените да си оставят децата, а толерира тези същите след време(като им скимне) да си търсят децата-от които са се отказали вече

# 17
В нито едно от предаванията които съм гледала не видях такова нещо! Как по-точно толерира М.Ангелова майките да си търсят изоставените от тях деца след години newsm78

# 18
  • Мнения: 3 164
В нито едно от предаванията които съм гледала не видях такова нещо! Как по-точно толерира М.Ангелова майките да си търсят изоставените от тях деца след години newsm78

е, добре, а това че им дава право да говорят и да имат такива претенции във времето когато тече нейното предаване-това какво е Thinkingспоред мен тази жена няма усет за тези неща......

п.п.и стига вече с тази особа-ясно е , че винаги ще има различни мнения Hug

# 19
  • Мнения: 17
Здравейте,

Нямаше ме известно време и едва сега имам достъп до компютър отново.
Не знам какво да ви кажа момичета, но със сигурност не бива да се съмнявате в добрите ми намерения. Не смятам  да използвам интереса към тази тема за комерсиални цели, защото съм една от вас - ние със съпруга ми сме кандидат-осиновители и това е най-голямата мечта на живота ни, да имаме дете и да бъдем родители. Затова и искам да намеря начин страничните хора да добият представа за всичките проблеми, трепети, страхове, очакване и събирана любов, с които се сблъскват родителите, осиновяващи дете. Искам да ги накарам да съпреживеят нашият копнеж...Все още нямам идея как точно ще стане, но си позволих да го споделя с вас, защото къде другаде, ако не тук.

# 20

Общи условия

Активация на акаунт