Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора

Ми това искам да попитам. Писна ми да съм тъмно кестенява Naughty
Въпреки че колкото пъти съм се навивала до сега да си сменя фасона съм се отказвала, защото косата ми е много лъскава Whistling
Но този път съм се решила Party
« Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 15:50 от Дуци »
Цитирай

Варна

Аз си мисля, че няма мода, ако кичурите са добре направени и допълват цвета на косата. Така че, сменяй фасона.
Цитирай

Sofiq

Дуци, косата ти е разкошна. Не я променяй! Smile
Цитирай

ВАРНА

"Модерни" ми се струва, че е силна дума, но ако си решила да правиш промяна  действай newsm10. Аз лично съм от две години на руси кичури и още не смятам да ги махам, защото ако стоят добре...... newsm03 newsm03 newsm03, другото е излишно.
Цитирай

Пловдив

русите кичури рулзззз Cool
Цитирай

РусЙе

русите кичури рулзззз Cool
И аз така мисля, Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused
Цитирай

София

Зависи как са направени кичурите-от кичури до кичури има огромна разлика.Аз снощи ходих при фризьорката и този път ми станаха супер.Модерни са секторни кичури
Цитирай

София

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля  Love
Цитирай

София

Много жени си ги правят. Аз ходих на фрозьор когато майка ми беше дошла в нас да гледа децата и си направих кичури. После ходихме на кино, пак по случай бабата и 90% от жените в залата бяха също на кичури rotfImao rotfImbo rotfImao
Цитирай

в сърцето на любимия

Чак пък мода в кичурите...Важно е да изглежда добре-нали така Peace
Цитирай

Я момичетата на кичури бързо да прилагат снимки Wink

Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused
Сложи си кестеняви, ще е най-лесно. Иначе не те виждам newsm78 Да се потъмняваш, после пак да се изсветляваш, няма смисъл Thinking

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля Love
Хе хе, благодаря ти.
Виж на Мис Ели какви са й готини кичурите. Вярно, че нейното лице е друга боя, де. Но аз пък съм пробвала перука и ми отива. Само трябва да се сбогувам с очилата си Confused

Цитирай

Банкя

Най-важното е да се консултираш с добър фризьор, че такива поразии съм виждала  Shocked
Аз бях около две години на руси кичури и ми мина мерака  Laughing - хубаво е, като си науми нещо човек, да го направи, защото ще изпита едно особено удовлетворение, дори и да не е абсолютно точно очаквания резултат  Wink
Цитирай

София

Направи ги с един-два тона по-светли от основния си цвят.Щом той е много тъмен ще е по-подходящо да са кестеняви отколкото светло руси.
А колкото до това дали са модерни-не, не мисля, но е по-важно как изглеждаш най-добре, а не как е модерно.Специално кичурите имат много преимущества, това че определено освежават цвета на косата ти, отделно ако ти се появят тук-там и бели косми, както при мен идеални за целта.В петък правих отново тази процедура и съм доволна, изобщо не се вижда че имам и бели косми, сляха се със по-светлите кичурчета и стана страхотно.
Цитирай

Може би трябваше да попитам дали са демоде кичурите Crazy
Цитирай

И аз мисля да си обновя моите Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора