Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
Момичета преди 5 дни взех 2 хапчета и сега не зная защо започнах да кървя, а цикъла ми е след 2 седмици. Моля помогнете!
Цитирай
да,аз също съм взимала- няма да се притесняваш-напълно нормално е да прокъвриш,да ти дойде 2 пъти в месеца или пък дори и да прескочиш месец- все пак това си е ударна доза женски хормон.Не се притеснявай,до 2-3 месеца ще ти се нормализира цикъла Peace
Цитирай
.......забравих да добавя :това е сайта на постинор-там пише всичко свързано с този медикамент- влез и го разгледай обстойно http://ladypill.com/  Hug
Цитирай

Sofia

Мнения: 1 214
Момичета преди 5 дни взех 2 хапчета и сега не зная защо започнах да кървя, а цикъла ми е след 2 седмици. Моля помогнете!

Е, нали това му е целта!Да ти предизвика цикъла!
На въпроса : Пила съм .Дойoе ми и не ми спря.Предписаха ми Оргаметрил и ми биха една инжекция за спиране на кървенето , което продължаваше около 13-14 дни вече  с чиста кръв , а не менструация).Не ща да го чуя вече това хапче.Използваме презервативи.
« Последна редакция: вт, 14 мар 2006, 23:56 от PrincesaDundesa »
Цитирай

у дома

Мнения: 2 605
Пила съм Постинор, но Слава Богу не съм имала проблеми, дойде си ми на време.
Но както е писала Zai4e , нормално е да има такива изменения в цикъла-по-рано, по-късно, по няколко пъти.
Цитирай


Мнения: 815
И аз съм пила и ми е идвало на датата без изменения.Дори се бях притеснила, защото ми бяха казали че ще ми дойде по-рано,но явно е до организъм Wink
Цитирай

в сърцето му

Мнения: 1 925
Пила съм го 3 пъти и трите пъти ми се повръщаше и гадеше... Sick
Цитирай


Мнения: 3 896
Пила съм го веднъж и още съжалявам (заради последствията макар че не бяха сериозни). Та напълно нормално е да ти дойде сега, не се притеснявай.
Цитирай


Мнения: 4 342
Да нормално е,  след това може да ти дойде пак, когато е "истинския" ти цъкъл и изобщо да ти се обърка малко цъкъла.
Цитирай

София, "Младост 3"

Мнения: 9 048
на времето пиех и ефекта беше точно този - предизвиква до седмица мензциса
не помня какво стана като пих постинор-дуо, но мисля, че все още си е на този принцип
така, че споко - това е важното - че ти е дошло!
Цитирай

София

Мнения: 260
След постинора ми дойде 3 пъти за 1 месец, след това се оправих...няма страшно, нормален страничен ефект
Цитирай


Мнения: 30 323
И аз съм пила и ми е идвало на датата без изменения ...

И при мен така, нито ми е идвало по-рано, нито съм имала неразположения  Peace
Цитирай

София

Мнения: 30 472
Пила съм само веднъж и бях в цикъл през две седмици. После всичко се нормализира.
Цитирай

varna

Мнения: 31
Няма нужда да казвам да внимаваш с това лекарство.На мен ми дойде на 3тиа ден след като го изпих и ме държа 30 дни,а следващата ми менструация беше на 14я ден след това.Имам приятелка ,която беше неразположена 3 месеца.Бъди готова за   всякакви изненади.
Цитирай

Sofia

Мнения: 379
Не се притеснявай и аз когато съм взимала съм кървяла, попитах доктора и той каза, че може да се появи кръвотечение
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора