"Днес съм щастлива, защото..." - тема 4

  • 83 051
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 006
Сега откривам тази тема  Blush  Къде ли съм "бляла" досега, че не съм я мяркала Crazy  Дано имам повече поводи, които да споделям тук  Laughing 

Днес съм щастлива, защото усетих как един човек ме накара да се почувствам специално  Embarassed  Whistling  Отдавна не бях се усмихвала така както днес  Crazy

# 16
  • Мнения: 8 163
Мираж, с удоволствие!

Добре дошла, неЖност!

***

Домът ми още тръпне от глъчта на щастливи деца.

Радвам се, че фръцлите ми имат за приятелки такива интелигентни, възпитани, будни момиченца.

# 17
  • Мнения: 3 784
Натъпках се с огромни количества вкусна храна.  Mr. Green

Осъзнавам как звучи това - всъщност имам сериозни поводи и за щастие, и за мъка, просто не искам да ги споделям публично. Но днес ми направи впечатление как толкова презряно нещо като тъпкането действително носи радост на физиологично и оттам - и на по-високо ниво. Знам колко е хубаво усещането от това да ядеш по няколко хапки на ден. Не си бях давала сметка, че може да е приятно и да се оядеш.  Laughing Нито ми е гузно, нито ми е лошо. Напротив, чудесно е. Като напиване без махмурлук.  Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Осъзнавам как звучи това - всъщност имам сериозни поводи и за щастие, и за мъка, просто не искам да ги споделям публично. Но днес ми направи впечатление как толкова презряно нещо като тъпкането действително носи радост на физиологично и оттам - и на по-високо ниво. Знам колко е хубаво усещането от това да ядеш по няколко хапки на ден. Не си бях давала сметка, че може да е приятно и да се оядеш.  Laughing Нито ми е гузно, нито ми е лошо. Напротив, чудесно е. Като напиване без махмурлук.  Mr. Green

Да знаеш колко добре те разбирам  Mr. Green

Аз прекарах уикенда с мама. ММ е в командировка и я поканих в къщи да не съм сама. Вчера от обяд до вечерта обикаляхме моловете. Днес успях да си взема два дни отпуск, че ми предстои интервю за работа в София. Стискайте ми палци за сряда.

# 19
  • Мнения: 12 473
 Heart Eyes
Мечтите се сбъдват..
След усилен труд и много търпение..

# 20
  • Мнения: 2 157
Разбрах, че съм направила чудесно решение, да напусна предната си работа. Кофти ми е за колежките, които сега теглят. Обаче аз съм щастлива, че взех правилното решение, въпреки страха да съм без "мечтаната" позиция... дето включваше и куп странични задължения.

# 21
  • Мнения: 1 928
Щстлива съм, защото днес осъзнах колко съм обичана и колко обичам  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 8 163
Участвах в най-хубавата йога тренировка в живота ми. Благодаря ти, Антон Брант!

***

Успех, Джулай!

Последна редакция: ср, 22 апр 2015, 14:29 от Фея Кръстница

# 23
  • Мнения: 78
Колко щастлива тема  newsm51
Днес съм щастлива просто така, напук на мрачното и хладно време!

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
Аз съм щастлива, защото бяхме вчера тримата -аз, мъжо, дъщеря ни на тържество по случай дипломирането и. Горда и щастлива мама съм на инженер!!

Господи, пази я жива и здрава!

# 25
  • Мнения: 12 473
Участвах на най-хубавата йога тренировка в живота ми. Благодаря ти, Антон Брант!

***

Успех, Джулай!

Ау, завидях..
Благородно де..
И аз днес имах чудесна практика и се заредих невероятно..а следващите 5 дни ще посветя само на себе си.. Heart Eyes

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Спечелих конкурса за работа  Grinning

Видях си сладките племенници  Heart Eyes

# 27
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Браво, Джули Hug
Това нов конкурс ли е или същия?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Браво, Джули Hug
Това нов конкурс ли е или същия?

Същия е. Само на един съм ходила. Малко ме е шубе, защото на новата работа ще отговарям за неща, с които не съм се занимавала досега и се надявам, че екипа ще ми помогне да навляза в работата. Уж бъдещия ми началник ме увери, че екипа му е много задружен и сплотен. А да видим  Wink

# 29
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Всяко начало е трудно, не се притеснявай, ще влезеш в крак, не се съмнявам.  Peace
Не знам защо, ама днес ми е нещо въодушевено, развълнувана съм вътрешно, но нямам конкретна причина. Или май е, че идва уикендът  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт