Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 34

  • 64 863
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 400
Аз не виждам картинката на Сапьорка... newsm78

# 46
  • Мнения: 1 224

и все още не съм му взела калъф, тези в Икеа не ми се вързват на цветовете в кухнята  Tired а бял не ми е опция с три броя, котка и заек ... [/color]
Чакане му е майката. Все някога идват нови десени и разпродават поизостаналите.  до тогава - креативността - пръв приятел на икономията!
https://www.pinterest.com/pin/219198706839212233/
https://www.pinterest.com/pin/513269688753789539/

г-ца Димитрова пердетата си ги избери да се връзват с останалия текстил, а кафявата дограма я остави да си е  акцент. Ако искаш подсили ефекта с няколко тъмни рамки по стените, с някоя тъмна ниска масичка...така поне си мисля, и дрругите ще кажат.

# 47
# 48
  • Мнения: 2 708
@steraki,
от designswan е картинката на разтегателната мивка. Ето и самия линк с подробности и размери Simple Smile
http://www.designswan.com/archives/pixel-cool-bathroom-furnishin … -small-space.html
Ако не ти се отваря сайта вече, не зная какво трябва да направиш  Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Загледах го и аз,харесва ми, слагам го в план-списъка. Все повече си мисля и за пейките, разрових се да търся пейки, връзващи се с интериора на апартамент, понеже все ги асоциирам с къща...много ми харесаха разни , даже си мисля, че ако отпадне варианта да се местим , бих променила драстично сегашната си дневна , при все че ще се случват ремонтите -дали тук, или на другото място ...

Пейки :
Скрит текст:







samuraika , благодаря  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 677
Аз открих сезона.
Размразихме къщата......и както всяка година и тази не мина без поражения. Все някоя тръба, връзка, смесител се е/са се спукали...
Но пък на двора разни красоти ми стоплиха измъчената (не само заради течовете Confused) душа:

Скрит текст:





Иначе това си харесах днес:




Честита кухня на Раличка! Само хубави мигове и манджи в нея Hug

# 51
  • Мнения: 4 400
Сапьорка, сега ми излиза. 
Много оригинална идея, тъкмо за бани като нашата.  Laughing

# 52
  • Мнения: 6 295
Пропуснала съм да се разпиша в новата тема! ooooh! Heart Eyes Heart Eyes

Записвам се с това прекрасно стълбище и плочки от реновирана къща в Сицилия. Heart Eyes
Стълбището е много красиво структурно, леко, забавно, модерно, кежуъл, но има голяма мисъл в него като елегантност и графични пропорции. А детайлът с колонката, която опира в пода и заема мястото на шестоъгълна плочка от пода, е върховен. thumbsup Плочките, не така агресивно шарени като испанските и мароканските, запазват средиземноморския дух, но стоят далеч по-изящно.

# 53
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Barbabeau, ако рамката може да се използва и за шведска стена, направо цена няма да има! Laughing
Благодаря за темата, Ема!  bouquet

Понякога в олх има добри попадения за разпродажба на дамаски http://olx.bg/damaski-schok-i61338792

# 54
  • Мнения: 481
Стълбището е наистина много мислено, при това от някой, който умее да мисли Grinning, много съм впечатлена, плочките - красиви!
Ема, оооооо, аххх и т.н! Кофти само за тръбите (и най-вече за измъчената ти не само от течове душа  Hug).
Не съм си търсила "Идеален дом", но той ми се изпречи и го купих. Апартаментът на Гадамер още веднъж да си кажа, че много ми харесва, чудесен е! В списанието беше представена обаче и една къща, която много ми допадна, та да ви я покажа. Спалнята нещо ме дразни, но само тя.

# 55
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Преди малко, през витрината на един магазин, ми намигна кошмарният двойник на лежанката на Богиня!
Представете си нещо подобно
Скрит текст:
, но в най-турското синьото възможно, с видимо  недобре изпъната тапицерия, но с кристалчета на мястото на копчетата на облегалката.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Стълбището е наистина много мислено, при това от някой, който умее да мисли Grinning, много съм впечатлена, плочките - красиви!
Ема, оооооо, аххх и т.н! Кофти само за тръбите (и най-вече за измъчената ти не само от течове душа  Hug).
Не съм си търсила "Идеален дом", но той ми се изпречи и го купих. Апартаментът на Гадамер още веднъж да си кажа, че много ми харесва, чудесен е! В списанието беше представена обаче и една къща, която много ми допадна, та да ви я покажа. Спалнята нещо ме дразни, но само тя.
Аз знам защо ме дразни спалнята, не ми харесват тези петнистите стуко мазилки, а бях възхитена навремето... Възприемам  стуко травертино, ако е професионално направено за коридор или бяла гланцова за баня да речем.
Но двата цвята синьо, не мога да преценя защо не ми харесват.

# 57
  • софия
  • Мнения: 386
Преди малко, през витрината на един магазин, ми намигна кошмарният двойник на лежанката на Богиня!
Представете си нещо подобно
Скрит текст:
, но в най-турското синьото възможно, с видимо  недобре изпъната тапицерия, но с кристалчета на мястото на копчетата на облегалката.
Това да не  е мебели Севджан? Там такива дамаски съзрях;че ми се изправиха косите.

# 58
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Не зная, затворено беше и не видях производител. По принцип ми е любим магазин, витрината винаги досега ме е радвала, затова ми дойде като удар между рогите. Laughing

# 59
  • Мнения: 834
Здравейте, предварително се извинявам, ако питането ми е в грешна тема, но всички други, които намерих, бяха от преди 2010.
Търся магазини в София за пердета. Цената не е важна, търся богат избор и качествени платове.

Общи условия

Активация на акаунт