Отговори
# 210
  • Мнения: 18 785
Баси якото време  Heart Eyes разтопих се на слънцето

# 211
  • Мнения: 4 803
Добър дееен  Hug Hug Hug Hug

Биби  Hug Heart Eyes Илде  Hug Heart Eyes Мимче  Hug Heart Eyes Верче  Hug Heart Eyes Бел  Hug Heart Eyes

# 212
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Не къртим ми прайм закуски, сокове цедим и ей такива приятни ми неща  Mr. Green
Здравейте  Hug Hug Hug Hug
Звезде  Heart Eyes Hug колко и да го фалиш тоя Карагюл, няма го загледаме  hahaha hahaha hahaha

# 213
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ми тя така го е направила Гъбака, тоя ми ти шоп, че и видните му фенки се овъртолиха  hahaha hahaha hahaha

# 214
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Гери, Hug Heart Eyes

Не къртим ми прайм закуски, сокове цедим и ей такива приятни ми неща  Mr. Green
Здравейте  Hug Hug Hug Hug
Звезде  Heart Eyes Hug колко и да го фалиш тоя Карагюл, няма го загледаме  hahaha hahaha hahaha
Ирче, Hug Heart Eyes е, па ако искате...ваша воля... Laughing

# 215
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Нищо не почвам аз, че ми писна с това спиране тяхното. Ей ся си гледам- Игра на тронове, и съм много рахат  Crazy

# 216
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
И аз в момента нищо не гледам! Скоро по бтв то ще почва нещо май крими, та смятам него да погледна....

# 217
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айййййй, посред бял ден съм само аз у къщето Shocked Shocked
Ма то с това хубаво временце  Party Party Party Party

Ха добър ви ден и прекрасен уикенд на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хахаха, Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes, ами радвам се, че отразяват творчеството ми Wink Grinning
После ще разгледам комплиментите Mr. Green, че сега зачезвам  Party Party Party Party

А иначе наистина много добре е станало, снощи в туити една ми написа, че чак Чачо и Хазал ще се чудят дали това е шоп или истинска снимка Joy Joy, ето го коментара за шоплячето Party

"ohh Gabriela now words for your work...I am sure even Cagataya and Hazal would think twice if this is a shop or real 👌💯✔️"

 Joy

Хайде, пофалих се Mr. Green Лек и усмихнат ден  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
До по-послееее  Hug Hug Hug Hug

# 218
  • Мнения: 16 938
Здравейте момичета. Hug
Слънчев и усмихнат съботен ден ви пожелавам. Hug

# 219
  • Мнения: 18 785
хахахах тъй ги стреира,че от шока им опада половината перушина  Joy Joy Joy събрете малко да си направим възглавнички  hahaha hahaha  Joy Joy Joy

# 220
  • Мнения: 4 803
Ей, тия от Еконт са големи залупеняци  #Cussing out #Cussing out как мой ми пратат СМС, че ми е дошла поръчката у 12 ч., при положение, че работят до 13 ч.  ooooh! ooooh! Баси спринта дет му ударих по тия баири  ooooh! ooooh!

Гале  Hug Heart Eyes Габи  Hug Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 18 785
Ей, тия от Еконт са големи залупеняци  #Cussing out #Cussing out как мой ми пратат СМС, че ми е дошла поръчката у 12 ч., при положение, че работят до 13 ч.  ooooh! ooooh! Баси спринта дет му ударих по тия баири  ooooh! ooooh!

Гале  Hug Heart Eyes Габи  Hug Heart Eyes
ти се радвай че ти пращат  Joy Joy на мен най редовно не ми пращат и хубаво че знам горе долу кога пристига та да ходя да си го търся

# 222
  • Мнения: 4 803
ти се радвай че ти пращат  Joy Joy на мен най редовно не ми пращат и хубаво че знам горе долу кога пристига та да ходя да си го търся
бе остай бе, от единия край на града до другия требваше да търчим, и рейсовете събота и неделя са през 1 час, нема ти прикаам колко "хвалби" отнесоха на ум  hahaha hahaha hahaha

# 223
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
На мен пък ем ми се обаждат, ем и смс-и ми пращат  Whistling
Систър, Гъбак, Герс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
След малко и аз ще направя една разходка до залата  Mr. Green

# 224
  • Мнения: 4 803
На мен пък ем ми се обаждат, ем и смс-и ми пращат  Whistling
Систър, Гъбак, Герс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
След малко и аз ще направя една разходка до залата  Mr. Green
Ирче  Hug Heart Eyes ела поживей малко тука и нема да имаш нужда от никаква зала  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт