Надявам се да ми помагате

  • 713
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Здравейте!Аз съм на 19 вече почти на 20 години.Нова съм във този форум въпреки,че от толкова много време следя темите тук,че имам чувството,че ви познавам вече.Много ми е интересно всичко и се надявам да ми помагате като ми отговаряте на понякога дори и тъпите ми вапроси сигурно.Също така се надявам да мога и аз да бъда полезна на вас момичета.
Искам да ви питам за следното.От около една година и половина след разчопкване на пъпка и изтискване на черни точки по носа ми се появи една доста забележима поричка на носа.Всъшност незнам дали е толкова забележима,ама на мен все там са ми очите като се погледна в огледалото,а и имам черни точици по носа.Иначе мога да кажа,че имам доста чисто лице.Нямам пъпки или черни точки по останалата част от лицето.Само по носа.Имала ли е някоя от вас подобен проблем и как се е справила.Ох много се надявам да ми помогнете.Поздрави и целувки на всички и предварително благодаря. Stop

# 1
ДОбре дошла на борда  newsm51
Не знам, дали това е вярното място за теб - просто малко по - други са проблемите. Ама лошо няма...

# 2
  • Мнения: 2 587
Добре дошла!
Имам същият проблем.Какво ли не пробвах и още не мога да се справя.Затова ще следя темата Embarassed

# 3
За черните точки може да пробвате с това.На мен лично ми е помогнало.Научих го от една козметичка.Равна доза одиклон най-обикновен и изстискан лимон се смесват.С това се почиства лицето 2,3 пъти на ден. Peace

# 4
  • Мнения: 34
Аз имах подобен проблем  на мен се появяваха точки по брадичката и козметичката ми обясни че това е така защото кожата ми е комбинирана и тази зона е мазна. Единствената и препоръка от която останах мн доволна беше след почистването при козметичката да си измивам брадичката и мазните зони на кожата с крем каро за бръснене 

# 5
  • Мнения: 27 524
Преди 15 години ми стана такава разширена поричка до носа и още си е там,така че не знам дали може да се махне.Но от самолет не личи  Grinning

# 6
  • Мнения: 18 542
И аз имам такава и моята от самолет не се забелязва  Laughing
Стои си и по никакъв начин не мога да я свия.
Съвета за одеколона не бих го пробвала. В одеколоните има спирт, а той не е добър за никоя кожа. Peace

# 7
  • Мнения: 357
А някоя от вас да има отзиви за един продукт на Ейвън мисля,че е в серията за младежка кожа и е за почистване на черни точки.Обаче мисля,че и той е на спиртна основа или греша.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт