Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 707
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 903
д-р Константин Апостолов
детски болести, неонатология
Пловдив, ул. "Радецки"№43 - частен кабинет
ет.1, каб. 2
0888/304-153
032/642-320 - к-т
Работи и в "Окръжна болница"

Последна редакция: пн, 22 авг 2005, 11:00 от mama V

# 31
Много съм доволна от доц.Георгиева от ОРБ,завеждащ детското отделение.Има частен кабинет на бул.Свобода 25 ,према струва 15 лв.Особено добра е при проблимните диагнози.Абе с 2 думи страхотин диагностик е!Моля за отзиви за нея!Чаооооооооооооо

# 32
Има прекрасни педиатри в МЦ Вела. Намира се срещу х-л Лайпциг. Частен е и таксата на месец е 15 лвл

# 33
Здравейте,
Ама никой ли не е водил децата си при д-р Георгиева?Ние пак бяхме при нея вчера .Ами така де какво да се занимаваме с тия GP -та.Не че не ходихме при нашето,но малката кашля вече няколко дни,тя ни вика" слагай и каквито капки имаш у вас".Еми добре слагам капките 3 дни ,но виждам,че не се оправя даже напротив влоши се.Отидохме при д-р Георгиева в частния и кабинет,на бул.Свобода 3,прегледа я и диагнозата беше бронхит.Изписа ни антибиотик,за да се оправи детето ни. Изобщо много съм доволна,но се учудвам ,че няма мнения за нея.!!!!!!!!!!

# 34
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Д-р Васил Велевски работи в Окръжна болница в Патологията на 3тия етаж.Частният му кабинет се намира след моста на Герджика: ул."Средец" № 48. Работи със здравната каса. Страхотен специалист.Наблюдаваше ми и двете бременности и ме оперира при раждането на сина ми.Тел. 94-56-76 в кабинета.        GSM 0898518371

Последна редакция: сб, 10 сеп 2005, 14:25 от maggie

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Аз съм ЗА д-р Йончев с  ДВЕ РЪЦЕ, ПАРДОН С 4-РИ , НЕ С 6-СТ на дъщеря ми и татко и също, да не добавям и останалата рода , която се беше шашнала , че от мен внуче няма да видят. На кратко д-р.Йончев , много добре и успешно ми постави серклаж в 4-ия месец и също толкова добре и успешно ми помогна да родя в 9-ия без даже и един лев да ми вземе,което още не ми се вярва, защото се наложи да го викаме посред нощ и то само няколко часа след като му беше свършила редовната смяна. Освен че е голям специалист е и страшно отговорен човек.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
ХИЛЯДИ ИЗВЕНЕНИЯ КЪМ Д-Р ИЛИЕВА/ работеше в бившата 3-та поликилиника до моста на Герджика, а сега май някъде на ул.Ален Мак/ , ако не беше нейната съвсем  навременна диагноза , правилно предписани медикаменти и насочването ми към Окръжна болница , където срещнах д-р Йончев, всъщност сега нямаше да пиша в този форум.
Искам да кажа , че това е жената , която няма грешка в АГ-диагнозите .
Пращала съм при нея мои колежки  и незнам случай в които да е сгрешила  за добро или зло- имам в предвид ,че на една от тях при първата и бременност плода  беше умрял още в първите седмици и другите ту виждаха ту не виждаха тонове,, но д-р Илиева беше категорична и се намеси съвсем навреме, сега въпросната ми колежка е щастлива майка на юнак/

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 260
ето координатите на Д-р Крумов, гл.ас. :
моб: 0888 35 14 35
дом: 032 62 21 92
практика: трети етаж - Хирургиите- родилно отделение и
                  частен прием- ул.Леонардо да Винчи, 66 ( пресечка    на Кап.Райчо,до детска градина Малкия принц)- 15лв. е прегледа.
Невероятен е !
Напълно те подкрепям!!!

# 38
  • Мнения: 19
Аз също препоръчвам д-р Стефан Пепеланов за педиатър. Страхотен е. И кабинетът му е приятен и много чист, не прилича много на лекарски и децата не се плашат като влезнат. Денонощно е на линия. Търсели сме го по всяко време и винаги ни е помагал. И много ме е успокоявал когато съм се притеснявала за детето. Харесва ми че не е привърженик на антибиотиците и само в краен случай ги дава.  Кабинетът му е на ул. Родопи 16, тел: 66 49 58, GSM: 0888 54 02 17.
Много съм доволна от Втора градска болница - родилното отделение. Там родих 5 кг. си бебече, нормално раждане, поне така се води в лекарските среди  newsm53, но не и за мен разбира се. Измъчех горкия персонал с това бебе слонче. Д -р Мендева микропедиатърката на родилното спаси бебока ми.  Отделението е ново, чисто е и е малко. Персонала са невероятни. Аз специално много им благодаря за грижите които положиха за мен и малкото ми слонче.   261uu

# 39
  • Мнения: 694
Аз също съм при него-при Бабаков-вече девет месеца ми следи бременността и за сега съм страшно доволна от него-с нищо не те претиснява излишно,винаги те успокоява,когато има нужда-а аз съм страшна паника и много капризна.Ще видим как ще се справи с раждането ми-но изцяло се оставям в неговите ръце.

# 40
  • Мнения: 58
за д-р Васил Велевски прием в кабинета тел.94-56-76 jsm0898518371 Работи със здравната каса в Окръжна Болница ,много внимателен и коректен,следи ми цялата бременност  а аз съм доста капризна и емоционална

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 23
За гинеколог- доволна съм от д-р Росен Петров, той следи бремеността ми и винаги обясняваше всичко, за което го питах. Работи към здравната каса в кабинет в ДКЦ-то в Смирненски.
Родих при доктор Крушков във Весела- той се оказа на смяна, нямах уговорки. Доволна съм от отношението, само не знам дали от шева или от самите конци си беше, но се разпаднаха преди да ми зараснат шевовете и се поизмъчих с тях.

# 42
  • Мнения: 2 672
За гинеколог- доволна съм от д-р Росен Петров, той следи бремеността ми и винаги обясняваше всичко, за което го питах. Работи към здравната каса в кабинет в ДКЦ-то в Смирненски.

да , наистина , обаче вече не работи с бременни Sad

# 43
  • Мнения: 7 186
За гинеколог- доволна съм от д-р Росен Петров, той следи бремеността ми и винаги обясняваше всичко, за което го питах. Работи към здравната каса в кабинет в ДКЦ-то в Смирненски.

Не го познавам този д- р Петров, но е познат на снаха ми и тя твърди, че бил невероятно точен диагностик по отношение разпознаване на пола на бебето.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 672
Цитат на: Lady Marmalade
[quote

Не го познавам този д- р Петров, но е познат на снаха ми и тя твърди, че бил невероятно точен диагностик по отношение разпознаване на пола на бебето.  Simple Smile

Цитат

така е!!! на мен ми каза момче като бях в 4-5 мес. И други са доволни от него по отношение "познаване на пол"

Общи условия

Активация на акаунт