Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
990-1 004 от 1 493 отговора
д-р Даскалов, акушер - гинеколог
Цитирай

Здравейте мами Smile Някой има ли наблюдения за настоящите лекари в клиника Торакс
- д-р Десислава Маркова
- д-р Антон Михнев
- д-р Мария Николова
-д-р Борис Кузманов

не можах да открия никакви мнения за тях, а има доста положителни отзиви за клиниката. Благодаря ви!
Цитирай

здравейте някой можели да изрази мнение за Боряна Джарова семеен лекар и педиатър.А също така и да ми препоръчате джипи около Кършака или ресторан стадиона.Благодаря!
За мен мястото на др.Джарова е в черния списък.Не заради професионалните й качества,а заради отношението й към пациентите
Цитирай

Гласувам с две ръце за д-р Михнев от Торакс.Мил,отзивчив и най -важното разбира си от работата.Благодарение на него аз и бебето което расте в мен сме добре.  preggo
Цитирай

момичета пишете ми нещо за др.Дишлийски
Цитирай

момичета пишете ми нещо за др.Дишлийски
     остават ми 2 дена до краят на термина ми др.Дишлийски води бременноста ми доволна съм за сега .Ако някоя от вас е раждала при него нека пише .Моля ви
Цитирай

Ами дано някой друг се включи с по актуална информация. АЗ лично не съм ходила при него, но съм чувала от две, три места добри отzиви zа него.
Цитирай

А на мен ми трабва гинеколог който има договор със здравната каса, за да ми назначава изследванията за бременността, иначе ходя при др.Карагьозов.
Цитирай

Пиши от кой квартал си, за да може да ти се помогне.
Цитирай

От Кършияка съм, но не е проблем някъде другаде, стига да е добър лекаря.
Цитирай

Първо-честито!А,за доктор-писала съм по-назад в темата за Мерджанов/в Кичук Париж е/-аз също така заради изследванията тръгнах при него...и две бремености изкарах без проблем и притеснение при него/а преди това имам доста години борба със стерилитет и  няколко спонтанни аборта,та повечето Пловдивски гинеколози ги познавам/.....но щом имаш при кой да раждаш-мисля,че те устройва/щото той не разражда,доколкото знам/
Цитирай

А на мен ми трабва гинеколог който има договор със здравната каса, за да ми назначава изследванията за бременността, иначе ходя при др.Карагьозов.
Аз съм се записала при една много мила и ми се вижда съвестна госпожа в ДКЦто на Събота Пазар, но й забравих името.
Перфектно ме устройва, защото не се чака въобще, тя е там само от два месеца и няма много бременни, много е внимателна и заинтересована изглежда. Не мога да кажа като специалист каква е, но така или иначе ходя и при други доктори, така че съм много доволна от нея.
Ще й проверя името и ще го напиша.
Цитирай

Люба и Каспър много ви благодаря за бързите отговори.
Каспър чакам за координати. bouquet
Цитирай

Първо-честито!А,за доктор-писала съм по-назад в темата за Мерджанов/в Кичук Париж е/-аз също така заради изследванията тръгнах при него...и две бремености изкарах без проблем и притеснение при него/а преди това имам доста години борба със стерилитет и  няколко спонтанни аборта,та повечето Пловдивски гинеколози ги познавам/.....но щом имаш при кой да раждаш-мисля,че те устройва/щото той не разражда,доколкото знам/
Люба, току що говорих със следящият ми гинеколог и ми препоръча д-р Мерджанов, би ли дала координатите му за да си запазя час.
Цитирай

д-р.Теодор Мерджанов работи в МЦ"Кючук Париж" на ул."Георги Кондолов"№43а тел.032/605414 и 0887447284
Пускам ги тук,ако и някой друг се интересува-кабинета е на втория етаж в дъното.
Цитирай

990-1 004 от 1 493 отговора