Глинени маски

  • 3 369
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 960
'Ми то глината нали е с минерален произход, бе момичета Hug.
Минерална, глинена, Clay, хума- все тая.  Wink

анджък!

аз съм поотказала напоследък, с изключение на домашно-правената, но сега, покрай тоника на БиоТрейд изобщо не ги ползвам
всички глинени маски, които съм ползвала /Ейвън, Орифлейм, Суйс Формула/ имат спирт в съдържанието си, а от известно време съм му обявила тотален бойкот  Naughty

# 16
  • Мнения: 357
Малко ще се отклоня от темата за глинените маски. Някоя от вас ползвала ли е някоя от тези маски http://www.kosmetyka.com/display_line.php?line=42 Препорачвам ви ги.Аз специално сам много доволна от тях,отразяват се добре на моята кожа.Ако някоя от вас също ги е ползвала нека каже своето мнение  Grinning

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 9 464
Не съм ги срещала до сега. Thinking От къде ги купуваш?

Момичетата тук хвалеха готовите маски на Гарниер. Можеш да пробваш и тях. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 870
Аз съм много доволна от глинената маска на Avon от серията Planet Spa Peace

# 19
  • Мнения: 357
Да и аз четох отзивите за маските на Гарниер и мисля да ги пробвам.Ох много се дразня от тея черни точки - най-много ме е яд,че лицето иначе ми е страшно чисто само по носа ми се появяват,ама чесно казано в последно време започнаха да изчезват,но аз с толкова неща се мацотя за да ги отстраня,че незнам на какво се далжи отстраняването им  newsm78

# 20
  • Мнения: 5 317
Аз съм много доволна от глинената маска на Avon от серията Planet Spa Peace
И аз. Peace
А тези маски за които пишеш ти не съм ги виждала никъде newsm78.

# 21
  • Мнения: 357
Тези маски за които ви писах аз си ги взимам от нашия магазин.Баща ми има магазин за почистващи препарати и козметика.Фирмата вносител е Камко.Препоръчвам ви ги,ако някаде ги намерите ги опитаите мисля,че ще останете доволни.Имаме клиентки,които идват отново за тези маски.Мисля да си взема и тази на Гарниер и да направя сравнение между тях двете и ще пиша за резултата.Поздрави!

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И аз съм най-доволна от глинената на St. Ives, тя е едновременно почистваща и стягаща, на мен много добре ми действа. Simple Smile
newsm10 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 811
вижте пък аз на какви маски попаднах http://www.mariahs-face.com/index.php?lang=bg newsm12
нямам отзиви,ако успея ще ида в събота да си купя.продават се на саше-около 2 лв е цената на всяка

# 24
  • Мнения: 5 299
'Ми то глината нали е с минерален произход, бе момичета Hug.
Минерална, глинена, Clay, хума- все тая.  Wink

анджък!


Благодаря за разяснението Grinning Подозирах, че май е едно и също, но Не бях сигурна, и не смеех да пиша пове4е Blush

# 25
  • Мнения: 3 200
Ще пробвам такава маска, звучи интересно

# 26
  • Мнения: 178
Горещо препоръчвам маските на Гарниер.

# 27
  • Мнения: 625
  malkata86 ,какво стана,направили сравниние на маските?

# 28
  • Мнения: 357
  malkata86 ,какво стана,направили сравниние на маските?

Не съм още.Сега съм на вълна ексфолиращия тоник на Биотрейд,а и в момента уча за изпити и не ми остава много време да се мажа с разни работи (е вие предполагам,че виждате как уча само се разсейвам с форумчето  Embarassed )

# 29
  • Мнения: 18 542
Аптекарката на мен ми каза да си правя маска само с хума. Твърди, че в готовите маски слагат консерванти. За образуването на кремче смесвам хумата с розова вода или запарка от билки.

Общи условия

Активация на акаунт