НЯКОЙ ПАЗАРУВАЛ ЛИ Е ОТТУК?

  • 1 295
  • 15
  •   1
Отговори
Момичета след като ми помогнахте в избора на парфюм, за което много съм ви благодарна   bouquet искам да ви попитам някой копувал ли е парфюми от тук http://www.-spam292- и какво ви е мнението за този сайт. Страх ме е да не някои измамници, защото цените са им сравнително ниски и продават предимно тестери. Дайте мнението си.  bowuuБлагодаря

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не съм пазарувала от този сайт и по принцип от парфюмерийни сайтове не съм пазарувала, защото обичам да пипна и да подуша преди да купя, но разгледах това което предлагат и цените на тестерите не ми се струват толкова ниски. Носили са ми тестери на по-ниски цени.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
От този сайт не съм пазарувала,но пазарувам предимно тестери напоследък и съм доста доволна от трайността им.Имам познат,който носи цели торби с тестери и си избирам

# 3
  • Мнения: 1 629
Тук е по-евтино Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз не бих си хвърлила парите, за да купувам парфюми от сайтове - предпочитам да ида в магазин, да си пръсна някъде по мен , за да видя дали ми понася и дали е трайна миризмата му и на другия ден отивам, и го купувам.
Така не рискувам  Naughty Naughty Naughty

# 5
  • Мнения: 8 505
И аз предпочитам да пазарувам на място.

# 6
  • Мнения: 1 616
Аз ще задам доста олигофренски въпрос, но ви моля да ме извините, щото относно парфюми съм доста невежа. Embarassed Та питам защо и тестерите са толкова скъпи - 50-60 лева за тестер ми се вижда доста, при положение че и самите парфюми са на почти същата цена... newsm78

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 13:49 от Нимфетка

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
В повечето случаи цената при тестерите е такава за 100 или 90 мл, а при тоалетните и парфюмните води за редовна продажба - за 30, 40 или 50 мл. Разбира се, не са изключени аномалии.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Тестерите са доста по-ефтини от парфюмите за продажба.Аз си купих тестер за 65лв,а в Гет.бг го гледах същия 120лв #Crazy,предполагам ,че и по магазините е толкова скъп

# 9
  • Мнения: 1 616
Благодаря за инфото! Аз си мислех, че тестерите трябва да са от порядъка на десетина милилитра - нали ми трябва само за да пробвам аромата, за какво са ми 90 или 100 милилитра???

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
За същото,за което и парфюма.Само че е по-ефтин,защото по принцип тестерите не се продават,а са за тестване,ама ние нали на всичко намираме цаката,та и от тях пари изкарваме Wink

# 11
  • Мнения: 1 629
Нимфетка, тестерите са от тези, които в магазина ти пръскат, за да избереш парфюм, в смисъл големи са Grinning

# 12
  • Мнения: 1 616
SadSadSad Жалко - щеше ми се да пробвам, че после да си купя парфюм... Ама не си струва да дам 60-70 лева за нещо, което може и да не ми хареса... Явно ще трябва да се поразходя из магазините в наше село да пробвам това-онова...
Благодаря на всички, които ми отговориха!  Hug

# 13
  • Мнения: 109
Не бих си поръчала парфюм от сайт,нещо не ми вдъхват доверие!По принцип и аз и мъжлето ми ползваме само тестери и сме много доволни,но само от проверен източник newsm44

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не бих си поръчала парфюм от сайт,нещо не ми вдъхват доверие!По принцип и аз и мъжлето ми ползваме само тестери и сме много доволни,но само от проверен източник newsm44
и ние така! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт