nqkoj polzval li e 6i6etata na dr. braun

  • 1 434
  • 26
  •   1
Отговори
# 1
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз бях от почитателите им ,но се убедих сама,че парите не си заслужават,сега пием от най-простите шишета от аптеката-Камера.Най-тъпо похарчени 30 лева за тези прехвалени шишета.А истината е,че дъщеря ми просто нямаше колики.Има ли колики тези шишета не могат да помогнат.

# 2
  • Мнения: 379
Имаме такова шише и малкия изобщо не иска да пие от него, а и не съм напълно убедена, че ако детето има колики шишето помага Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 245
И аз ползвах, но съм съгласна с мненията дотук - съмнително е колко помагат за коликите, а и разните там тръбички и прочие трудно се чистят и след време се захабяват. Доволна съм от Camera - евтини, като се захаби го хвърлям и купувам ново, имам по няколко. Един съвет - на купувай шишета от разични марки - ще имаш цяла купа с биберони, рингове и капачки, които не са съвместими. Ако си вземеш от една марка всички ще пасват.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз бях от почитателите им ,но се убедих сама,че парите не си заслужават,сега пием от най-простите шишета от аптеката-Камера.Най-тъпо похарчени 30 лева за тези прехвалени шишета.А истината е,че дъщеря ми просто нямаше колики.Има ли колики тези шишета не могат да помогнат.

Съгласна 200%. Василена имаше колики и ефектът беше нулев, само безумно трудно се чисти.

# 5
  • Мнения: 2 171
И аз съм съгласна с всичко казано дотук и искам само да добавя, че няколко пъти след разходка се прибираме с мокра раничка, понеже като се сипе топла водата започват да течат, а и една приятелка, която дава мляко с тях каза, че системата се вмирисва от млякото и нищо не помага за премахване на миризмата.

# 6
  • Мнения: 2 768

Аз пък изобщо не съм съгласна!!! Naughty



Цитат
После си купих системата на Dr. Brown и мога да кажа, че разликата е от земята до небето
И при нас така се получи! Първо пробвахме Avent (от помпата за кърма и стерилизатора), но бебка не ги хареса, защото бибероните са им много твърди. После купих физиологичното на Chicco, обаче пак нещо не беше както трябва - правеше твърде много вакуум и горкото дете ядеше на почивки за да взима въздух. Sad
Накрая взех за проба B free , и усетих моментално разликата!!! Hug За мен това е на-доброто шише, препоръчвам го на всичките си познати, разочаровани няма! newsm26

Виж още тази тема

# 7
  • Мнения: 3 777
Аз също имам.
Не знам помагат ли за колики, ползвахме ги към 9 тия месец.
Бибероните им заминаха за 1 седмица. Купих нови същата работа.
Накрая купих нови шишета на цената на 1ния биберон от шишето на Д-р Браун. Не са мръднали.

Не се ядосвам, че съм ги купила, имала съм пари дала съм ги.
Но за момента съм на другиш шишета.

# 8
И аз ползвах, но съм съгласна с мненията дотук - съмнително е колко помагат за коликите, а и разните там тръбички и прочие трудно се чистят и след време се захабяват.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 380
a и не избързвай да купуваш шишета,аз бях купила две и двете др.браун,но малкия вода не пиеше,само на кърма като е и стояха неизползвани, а като почнах с пюретата вече пие от чаша с накрайник

# 10
  • Ruse
  • Мнения: 390
такова шишенце и ние имахме,но имахме много силни колики.немисля 4е шишето помага но съм забелязала 4е определено когато бебето пие от това шише гълта много по-малко въздух но въпреки ттова пак си имаше колики

# 11
  • Мнения: 2 103
Имахме, но не е пил повече от 2 пъти
не ги харесваше, неудобни ли бяха за миене с тези 1000000000части и някякси все протичаше .... ползаме си Кмера и съм супер доволна по отношение цената-качество

# 12
  • Мнения: 292

Интересно! Чета, чета и си мисля - или и двете ми деца не са имали силни колики (късметлийка съм била явно), или наистина помагат?! Ползвах ги и със сина ми и сега с дъщеря ми. Доволна съм, мия си ги, изварявам ги  и не са се вмирисали?! Верно е, че ако не се почистват с малката четчица има възможност за задържане на мляко по някои места, дето може и бактерии да се развият, но ...
С две думи аз съм доволна - и преди (тогава предимно кърмех)  и сега (на АМ).
Мисля си, че съм спестила някоя и друга безсънна вечер на децата си, дано!

# 13
  • София/Център
  • Мнения: 136
Аз съм ползвала и на Авент и тези за мен определено са по-добри-бебо гълта доста по-малко въздух (а той си е доста лаком), по удобна и мека е бибероната. Съгласна съм, че е малко повече миенето. Ние сме се хранили само няма и месец на АМ (трябваше да пия лекарства, иначе сме главно на кърма все още) но тогава беше бума на коликите през 2мес.-мисля че има ефект. Ако ти трябват само за вода , обаче, си вземи няккакви съвсем обикновени  Peace

# 14
  • Мнения: 1 059
Имахме -не съм доволна не си заслужава парите

Общи условия

Активация на акаунт