Shadowhunters (Реликвите на смъртните) - сериал на ABC Family

  • 69 007
  • 754
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782

Преди хиляда години ангелът Разиел смесил своята кръв с човешка и създал Нефилимите. Полухора, полуангели, те бродят в нашия свят невидими, но винаги край нас - те са нашите защитници. Наричат себе си Ловци на сенки. Ловците на сенки следват законите, записани в Сивата книга, дадена им от ангела. Тяхната мисия е да защитават нашия свят, от нашествениците идващи от други измерения и наречени демони - същества които бродят между световете и унищожават всичко по пътя си. Ловците на сенки имат за задача и да пазят мира сред Долноземците: полухора, полудемони, познати ни като магьосници, вампири, върколаци и феи. В своята мисия те са подкрепяни от тайнствените Мълчаливи братя, чиито устни и очи са зашити. Мълчаливите братя властват над Града от кости, гробищен град, разположен под улиците на Манхатън, в който се пазят телата на мъртвите Ловци на сенки. Мълчаливите братя съхраняват информация за всеки ловец на сенки от самото му раждане. У тях се намират и реликвите на смъртните, трите свещени предмета, които ангелът Разиел дал на своите деца: Меч, Огледало и Бокал.

Хиляда години нефилимите са пазили Реликвите на смъртните. Ала това е било преди Въстанието, което за малко не унищожило тайния свят на ловците на сенки. Макар Валънтайн, ловецът на сенки, предизвикал Въстанието, отдавна е мъртъв, пораженията които оставил след себе си, така и не се изличили. Изминали са петнайсет години от Въстанието. Август е. Улиците на Ню Йорк се пукат от палеща жега. Сред долноземците се носи слух, че Валънтайн се е завърнал и води след себе си армия от Бездушни. А Бокалът на смъртните е изчезнал...

Акаунт в Туитър на сериала @Shadowhunters

ABC Family е поръчала 13 епизода за първия сезон. Снимките на сериала започват през май в Торонто.

Доминик Шервуд - Джейс
@DomSherwood1

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 20:37 от Miriel

# 1
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
тук съм  Hug, който и да изберат ще ми е страннен новия каст, но дано направят хубав сериал  Laughing

# 2
  • DE
  • Мнения: 9 068
Джейс и Саймън от злополучния филм бяха много подходящи за ролите си. Ще видим новите  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз тук, интересно ми е какъв каст ще изберат.
Доминик ми харесва за Джейс /слава богу, че не е Джейми/.

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Джейми беше ужасен Джейс, този... Трябва да го изрусят. Не ми харесва, ама ще му свикна. Като го понаправят малко...

Честно казано аз съм #тиймМагнус и изобщо не ме интересува Джейс, когато Магнус е в картинката. И по принцип, де. Стига ми да намерят идеален Магнус (или да вземат Годфри Гао, той и без това няма нищо по добро за правене в момента) и ще съм доволна, ако ще Лора Бенанти с червена перука да играе Клеъри. И без това и от хладилника ми вече изскача тая жена. Рано ли е да се надявам на Магнус спиноф? Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 311
И аз тука.
Най сетне почнаха да излизат новини. Дано направят хубав сериал  Praynig

# 6
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Касандра вчера туитна
I don’t do the casting. Simple Smile But I liked Dominic because he seemed a little evil.
It is indeed, two totally different interpretations of the books with different actors. They are both great.

Чудя се какво ли има предвид с това, че ще е различна интерпретация newsm78

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Поне възрастта на героите ще е различна... За друго не са казали още.

# 8
  • Мнения: 1 160
Добро утро! Записвам се в темата да ви следя.
Не съм сигурна дали харесвам този човек за Джейс. Благодарение на Miriel за мен Джейс винаги ще бъде Алекс Петифър. Относно предпочитанията ми за другите актьори нямам против щерката на Касъл да играе Клеъри. За Магнус, въпреки, че е описан с азиатски черти, винаги съм си го представяла като Бен Барнс (знам, че е абсурдно  Mr. Green).

# 9
  • София
  • Мнения: 6 219
Не ме кефи "новия" Джеис, но да видим.

Благодаря за темата!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Благодаря за темата и се записвам за новини. Нямам търпение

# 11
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Новия Джейс-засега съм пас.Визуално по-добре от стария.Щерката на Касъл е прекалено сладка за Клеъри.

# 12
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Здравейте, резюмето ми изглежда интересно, имам един въпрос обаче, тъй като не съм запозната с предисторията на сериала- книга, филм ли е имало и сега са решили сериал?

# 13
  • Мнения: 1 160
Здравейте, резюмето ми изглежда интересно, имам един въпрос обаче, тъй като не съм запозната с предисторията на сериала- книга, филм ли е имало и сега са решили сериал?

Всичко започна с книгите на Касандра Клер. Поредицата се казва "Реликвите на смъртните" и се състои от 6 книги. Направиха филм по първата, но не донесе очакваният успех. Сега са решили да правят сериал с нов каст и сценаристи.

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Здравейте, резюмето ми изглежда интересно, имам един въпрос обаче, тъй като не съм запозната с предисторията на сериала- книга, филм ли е имало и сега са решили сериал?

Бих ти препоръчала да прочетеш книгите, но да не гледаш филма!

Общи условия

Активация на акаунт