Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета,
от известно време имам едни страхове и бих искала да ги споделя с вас, да видим какво ще ме посъветвате Crying or Very sad
Проблема ми е следния - по време на цикъл ме боли много от дясната страна и винаги и само от дясната страна, което ми се струва ненормално. Ходих на лекар и ми казаха, че нищо ми няма, а аз не съм много сигурна Crying or Very sad Когато правим секс с приятеля ми и той свършва в мен спермата изтича все едно я изливаш в нещо което няма отвор......страх ме е, че може да имам запушени тръби и да не мога да имам деца.......а аз нямам и искам да имам, много искам!!!!!! Аз съм на 21......и искам бебе!!!
Цитирай

Димитровград

Объркала си подфорума.Пиши в здравен или искам бебе!
Цитирай

Варна

Когато правим секс с приятеля ми и той свършва в мен спермата изтича все едно я изливаш в нещо което няма отвор......

Естествено, че ще изтича - ти да не очакваш спермата да се "налее" и да остане вътре в теб?!  Mr. Green Всъщност изтича семенната течност - това не означава, че част от сперматозоидите не са влязли където трябва! Споко!  Peace
Цитирай

на върха

Прекалено си се шашнала:) И мен по време на цикъл винаги ме е боляляло точно от дясно. Аз имах други опасения и също се бях ходила на лекар, който също ми обясни че нищо ми няма. Имам си две деца, така че очевадно не са ми запушени тръбите Very Happy
Цитирай

София

Норамлно е всяка жена да се притеснява дали ще може да има деца но не мисля че трябва да си го превръ
аш във фикс идея
Ти си толкова млада а и изобщо не правиш опити да забременееш и то да не сеполучава че да иамш основания за притеснения
Освен това лекарите са ти казали че всичко то е ок
Ако много те боли за твое успокоение можеш да си направиш по-б-стойни изследвания - микробиология за да се отхвърли наличието на инфекция , цитонамазка Да те види някой добър генеколог, защото разни удебелиения по шийката на матката или каналите май се напипват а не могат да се видят на ехограф
Но пред newsm10и всичко Живей си живота и не се притеснявай
Цитирай

Sofia, Strelbishte

Не се притеснявай - мен също ме болеше даже и в определени периоди в месеца, когато съм в овулация. Оказа се, че десния яйчник образува по-голяма яйцеклетка от левия и един вид се подува. Съответно нормално е да боли и при цикъл. Поне при мен беше така. Сега, когато пия противозачатъчни не усещам абсолютно нищо. Но ето че забременях без проблем и родих едно прекрасно бебе.  Hug
Цитирай

София

Мен си ме боли от дясно, защото имам срастване след операцията от апендицит.
Цитирай
Опитай при друг АГ,макар,че май не е нищо сериозно.И мен като др ме е боляло понякога.Относно изтичането-след акта вдигни краката и дупето на стената за около 10-15 минути.Аз го правех при което приятелят ми се заливаше да се смее,но сега чакаме нашето бебе.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.