Не без дъщеря ми!

  • 11 548
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 306
Sivotopile, как си миличка?  Hug
Какво стана в Турция? Заминалиси оня? Как се чувстваш?

Мислим те всички тук! Hug

# 16
  • Мнения: 242
Здравейте, върнахме се от Турция. Докторката каза, е трябвало да сменим хаповете, защото като пораснела малката нямало да може да кара кола. И нали разбирате, пораснаха ми крила, защото тук ми казаха, че нямало да може да ходи в нормално училище. Как да е, стискайте палци  да се окаже права и хаповете да подействат. Видях зрънце надежда и у баща й. Сам изяви желание да дойде и за контролния преглед. Хем съм обнадеждена, хем стомахът ми се е свил на топка, че за сега друга надежда за малката освен тази жена нямам. Стискайте ни палци!

# 17
  • Мнения: 11 306
Sivotopile, имам много добро печувствие за дъщеря ти! Вярвам, че всичко с нея ще е наред  Peace

# 18
  • Мнения: 1 540
Искрено се надявам,всичко да е наред  с дъщеричката ти и мъжът ти  Hug

# 19
  • Мнения: 11 306
Имам позната, която след като роди лекарите и казаха, че детенцето е с Даун. Посъветваха я да го остави. Свекърите и ходиха да говорят с нея да не си пропилява живота, майка и само и каза, че ще и помага каквото и да реши. Все пак Ана се прибра с нея у дома. Милата плака докато дойдоха изследванията, които ходиха до Германия. Излезе, че нищо му няма на детето!  Shocked Сега е една хубава и любопитна малка госпожица  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 540
Ами явно се допускат такива грешки,макар и непростими и те завъртат на 180 градуса,дано и тук случая да е такъв  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт