Всичко за всички марки гел лакове - 7

  • 117 629
  • 751
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 352
Ами почисти кожичките задължително, и то не с препатат а на сухо, не мокри ноктите след като започнеш. На следващия дден след почистването пак има кожички, не е задължително да ги изрежеш, нп трябва да почистиш ноктите. Не ми хрумна че може това да е.

# 151
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Здравейте дами,може ли съвет,взех си водни стикери,но много бързо се белят,мога ли отгоре да запечатам с гел или топ лак,никак не съм запозната ,бихте ли ми препоръчали от Алиексперес гел и лампа,по-евтини и обикновени.После с обикновен ацетон ще успея ли да премахна,Мерси.

Последна редакция: пт, 29 май 2015, 18:14 от никид

# 152
  • Мнения: 255
Здравейте момичета  Grinning може ли да ми препоръчате топ и основа за гел лак които да стават и за изграждащ гел и да са на по- ниска цена че гледах някакви от сорта на 17-18 лева за брой, което ми се струва доста. Благодаря предварително Hug

# 153
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Ти цялата нокътна плочка ли надраскваш или само основата?

Цялата плочка надрасквам с по - едра пила,но внимателно,да няма лъскаво и гладко .
Никаква вода и масла,кремове и такива подобни,когато ще поставяш гел. Peace
Никид задължително се поставя топ лак на два слоя,когато има ваденка. Обикновен,ако лака е обикновен или UV топ при използването на геллак  Peace Ако поставиш UV топ ще ти трябва ацетон,тампончета и алуминиево фолио за свалянето.
Гел по добре си вземи от продавалник-аз използвам на Супернейл-хем е база ,хем се изгражда много лесно.
А за лампа има много голям избор,както тук така и в Алие-гледай да е 36W UV
Абстрактна преди да започна да се занимавам професионално използвах базата на Жучи и техния топ,доволна бях-от продавални ги купувах  Peace

# 154
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Дaни , признавам си,че съм невежа ,затова питам сигурно глупости. Топ лак без да ползвам лампа ли в/у ваденките,или пак трябва да изпеча.  Топ лак и гел лак,нали са различни неща,кое ми е необходимо на мен,ако е така? А друго ми хрумна,ако на обикновена фасунка,сложа УВ лампа,ще стане ли без самия уред  Embarassed

# 155
  • Мнения: 2 352
Дaни , признавам си,че съм невежа ,затова питам сигурно глупости. Топ лак без да ползвам лампа ли в/у ваденките,или пак трябва да изпеча.  Топ лак и гел лак,нали са различни неща,кое ми е необходимо на мен,ако е така? А друго ми хрумна,ако на обикновена фасунка,сложа УВ лампа,ще стане ли без самия уред  Embarassed
Топ лак на ацетонова основа не се пече, т.е. такъв дето струва 1-2-3 лв. от магазина. Ако ще печеш можеш да си вземеш топ гел лак, коеото се пече в лампа и е по-траен от ацетоновия топ лак. На обикновена фасунка не вярвам да ти се получи с УВ лампата Simple Smile, извинявай ама малко комично звучи, не знам всъщност дали може да стане нещо.

# 156
  • Мнения: 556
Bluesky gel polish 504, 501


Bluesky gel polish 518


Bluesky gel polish N31, N34, GP02

# 157
  • Мнения: 255
Благодаря, Дани!   http://shopinbg.com/7398-thickbox_default/%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0 … B7%D0%B0-gel-.jpg
Това ли е въпросната марка?

# 158
  • Мнения: 4
Това е сайта на Мария Йосифова от Димитровград,измамила стотици хора в Продавалник. Постове за геройствата им имаше колкото искате. Сайта contesita също е неин.
ПАЗЕТЕ СЕ!!!!! Не купувайте нищо от тези хора,не само защото може да загубите парите си,но и да пострадате здравословно или физически

# 159
  • Мнения: 13 929
Аз не бих експериментирала с разни измислени марки лакове, все пак и здравето ни е важно  Naughty

# 160
  • София
  • Мнения: 756
Благодаря, Дани!   http://shopinbg.com/7398-thickbox_default/%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE-chu-jie-%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B0-gel-.jpg
Това ли е въпросната марка?

За този лак бях чела само лоши неща, но толкова много ми хареса едно кралско синьо и се изкуших да си го купя.  9лв. струваше.
Изкара ми 18 дни без да мръдне, свалих го защото много израстна, много лесно се нанася, останах очарована и мисля пак да си взема от него. Иначе съм купувала от почти всички марки и имам база за сравнение.

# 161
  • Мнения: 26
За тази жена и престъпленията и беше писано преди месеци.Наистина са брутално нагли престъпници.На следната страница са постовете в нейна чест http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816683.60;topicrefid=20

 А това шу-жи за което пишете според всички предишни постове и моя скромен опит се отлепва като люспа на следващия ден.Миризмата също е много остра и неприятна.Цената няма и да я коментирам,по 6-7лв има всякакви боклюци.Все пак трябва някой да пострада,за да повярва и да пищи после по форумите,когато се опари

# 162
# 163
  • София
  • Мнения: 756

Отливката е много хубава! Каква гелова боичка ползваш?

# 164
  • Мнения: 639

Отливката е много хубава! Каква гелова боичка ползваш?
Мерси,на First gel.

Общи условия

Активация на акаунт