болница Свети Лазар - моля за инфо

  • 14 381
  • 19
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 595
Здравейте мили мами!
Моля тези от вас които имат информация за Свети Лазар да споделят впечатленията си.
Особено за въпросния 4D.
Колко е скъпо там и струва ли си?
Аз питам за братовчедка ми която ще се връща от Германия за да роди тук... и за мен де надявам се в близко време Heart Eyes
Имам един тъп въпрос но си ме вълнува  Embarassed ей така да го имам като информация - ако е секцио къде шият най-добре с най-малък белег?
... чух нещо за лепене?!
Благадаря предварително! Hug

# 1
# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 595
aз страницата я знам Wink
питам за лична информация Praynig

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
по-добре не питай.

# 4
  • Мнения: 2 653
Здравейте мили мами!
Моля тези от вас които имат информация за Свети Лазар да споделят впечатленията си.
Особено за въпросния 4D.
Колко е скъпо там и струва ли си?
Аз питам за братовчедка ми която ще се връща от Германия за да роди тук... и за мен де надявам се в близко време Heart Eyes
Имам един тъп въпрос но си ме вълнува  Embarassed ей така да го имам като информация - ако е секцио къде шият най-добре с най-малък белег?
... чух нещо за лепене?!
Благадаря предварително! Hug
Ехографа е 3D(триизмерен).Снимката по- долу е правена с него.
Страшна емоция е да видиш бебчето на такъв ехограф.Сякаш виждаш бебенцето снимано с камера(почти).Бях го виждала много пъти с обикновения, но това е нещо коренно различно!Който може да си го позволи  е страхотна тръпка.Но не си заслужава в началните месеци- в смисъл бебчо още не е толкова добре изграден  и не  дали ще е толкова вълнуващо.
Там има възможност да се проследи цялата бременност или само еднократно да го видите на този ехограф.Като ми записаха и снимки на диск.

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 02:45 от fiona

# 5
  • Мнения: 4 621
Аз си проследявах бремеността там . Струваше 1000 лв. в които се включваха изследвания и прегледи. Не се включваха обаче изследвания като Биохимичен скрининг и антитела.
Наистина ехографа е много добър, записват ти СД или касетка, да си го гледкаш в къщи Laughing
Цените за раждането бяха - 1800 лв за нормално и 2500 за секцио.

# 6
  • Мнения: 2 653

Цените за раждането бяха - 1800 лв за нормално и 2500 за секцио.
Сега вече цените са еднакви и за двата вида раждане- за да не можело да се говори повече , че правят секциото заради пари.

# 7
  • Мнения: 29
ewala na towa semejstwo
za men sa edni ot naj- dobrite

# 8
  • Мнения: 5 647
ewala na towa semejstwo
za men sa edni ot naj- dobrite

Най-добрите???  newsm78

# 9
  • Мнения: 291
Нямам лични впечатления, но снаха ми роди там и е много доволна.

# 10
  • София
  • Мнения: 625
Имам позната, която ражда там и все още си го спомня като кошмар. Едва я оправиха после в Шейново! Аз не бих раждала там!

# 11
  • Мнения: 160
аз си следих бременността там (родих на 08.03.2006) и съм супер доволна. бях при д-р Николов, три пъти му се обаждах по спешност в тотално не-работно време и 3те пъти веднага се отзова. ако братовчедката ти може да си го позволи (и моето следне ми струва 1000лв, с всичко включено, освен 3D-то, но него ми го направиха така или иначе, защото казаха, че съм била заварено положение - сега май не се включвало, но не съм сигурна). за раждането обаче отидох в Св. София, защото имах минимални индикации за секцио и, честно казано, в Св. Лазар даже не ми  и предложиха вариант да раждам нормално и да си направя разни изследвания, които ще покажат дали е възможно това (ако искаш по-подробно по този въпрос, пиши ми на лични Grinning). по-скоро ме наплашиха, че ако не родя секцио детето ми ще е идиот! та това е единствената ми забележка за там - просто не си направиха труда да ми разяснят опциите за нормално раждане. но пък сега съм решила, че за второто дете задължително ще раждам там, просто ще си настоявам за нормално раждане, а на доктор Николов имам пълно доверие. в Св. София ми излезе почти същото за раждането, само дето ми лепнаха на детето стафилококи, въпреки всичкия ВИП и цялото плащане.
Така, че - аз лично мога само да препоръчам Св. Лазар и д-р Николов. Сестрите и акушерките също са много мили и добри професионалисти, а за условията и отношението дори няма какво да говоря - страхотно е.
за 3D-то - наистина е хубаво да се направи, но и аз мисля, че когато е по-напреднала бременността. моят беше в 6месец и почти нищо не видях - на обикновения си го видях много по-добре бебчо Grinning

# 12
  • Мнения: 194
ragdah tam sectio,naistina imah pokazania,vsi4ko mina 4udesno,po-bezbolezneno,otkolkoto moite priatelki rodiha normalno,mn.vnimatelni biaha vsi4ki,mn.grigovni,niamam oplakvania niakavi,6evat mi e mn.nisko v bikinite dori i v nai plitkite se skriva intradermalen izkliui4itelna rabota imam i drug,cikatrix,koito zarastna lo6o i me nahokaha,4e kogata mi e sklonna kam keloidi,ni6to podobno.ako imate vazmognost prepora4vam vi sv.lazar i za bebencata se grigat mn.dobre.

# 13
# 14
  • Мнения: 4 668
Ако трябва да избирам частна клиника бих предпочела " ВИТА " . В " Св.Лазар " ме отказаха още с влизането като започна докторката да ми обеснява колко съм слаба и как ЗАДЪЛЖИТЕЛНО съм за секцио , защото ... после ми описа какви неща може да ми се случат , преди да ме е попитала в кой месец съм бременна примерно  Sad .
Нямам нищо против секциото , но не обичам да ми налагат нещо със психоатаки .
Иначе обстановката е супер.
Във " Вита " някак си отношението е по - друго  Hug също е много хубаво и цените са по - ниски !

Общи условия

Активация на акаунт