Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2006, 14:16 ч.

Високо кръвно

• 280
  • 4
  •   1
Отговори
От 1 месец мъжа ми вдига кръвно почти през ден.Вчера ходи на личната си лекарка.Тя го изпрати за пълна кръвна картина и на кардиолог.Изследзванията са му хубави и кардиограмата също.От какво тогава се получава това високо кръвно.Вчера му беше 160 на 90. newsm78.Предварително ви благодаря.

# 1
Не съм медицинско лице, но нали високото кръвно налягане имаше отношение към емоционалното състояние! Мисля, че е необходимо да се прецени дали това е еднократно или често състояние!

# 2
  • Варна
Знам, че високот кръвно има и връзка с бъбреците. Не споменаваш да ли са му правили изследвания на урината. Ако бъбреците му нещо не са наред и задържа вода, може да му се вдига кръвното.

# 3
  • София
Да, изследване и на бъбреците.

Моята лична ме накара 10 дена подред да си меря кръвното сутрин и вечер, за да се види системно ли се вдига кръвно или е нещо моментно. Малко като пенсионерите бях.

# 4
Благодаря ви много момичета.Добре,че ме подсетихте за урината.Сега ще кажем на личната лекарка,че те май хич не се сещат.  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт