СЕДМИ КЛАС - 62

  • 40 824
  • 733
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 107



Има ли и други като нас все още без резултати от пробния по БЕЛ в Междучасие?
И аз нямам още резултат.

 И ние нямаме резултат още. Обаждах им се днес и казаха, че още  нанасят, но чакали и още работи. newsm78  Предполагам проверените ги пращат в офиса и там ги нанасят, но явно не пристигат на веднъж.
И ние чакаме все още. Интересно, как дават процент успеваемост като не са проверили всички работи все още  newsm78

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Може ли дете само да се запише за изпит - например за проверка на способности?

Записването става в училище. Т.е. заявлението се подава в училището, в което учи. От там го придвижват до РИО. Как да се запише само?  newsm78

Master, мерси за отговорите. Вчера се чудех защо откривам само 10 грешки, а те били толкова.  Simple Smile

Имам предвид да си подаде само заявлението! Толкова ли не се разбира какво искам да попитам..

# 332
  • Мнения: 41
Има резултати от пробния по БЕЛ на Регалия Joy

# 333
  • Мнения: 21 455
Имам предвид да си подаде само заявлението! Толкова ли не се разбира какво искам да попитам..
Не мисля, че е проблем. Просто трябва да бъде подписано и от ученика, и от родител. Ето линк към образец на бланката. Заявлението е от седмокласника, а не от родителя.
http://www.bgschoolbell.com/Documents/2013/prilojenie_3_09_272.pdf

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Благодаря, Дидева!  Hug

# 335
  • Мнения: 838



Има ли и други като нас все още без резултати от пробния по БЕЛ в Междучасие?
И аз нямам още резултат.


 И ние нямаме резултат още. Обаждах им се днес и казаха, че още  нанасят, но чакали и още работи. newsm78  Предполагам проверените ги пращат в офиса и там ги нанасят, но явно не пристигат на веднъж.
И ние чакаме все още. Интересно, как дават процент успеваемост като не са проверили всички работи все още  newsm78
Това и аз се чудя?

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Може ли дете само да се запише за изпит - например за проверка на способности?

Записването става в училище. Т.е. заявлението се подава в училището, в което учи. От там го придвижват до РИО. Как да се запише само?  newsm78

Master, мерси за отговорите. Вчера се чудех защо откривам само 10 грешки, а те били толкова.  Simple Smile

Имам предвид да си подаде само заявлението! Толкова ли не се разбира какво искам да попитам..

То и моето си подаде заявлението само, но в училище. По всичко, което съм изчела през годините, всяко училище се грижи за тази процедура.
Ами питай в РИО дали може да се занесе заявлението директно при тях.  Peace
В училище не искат да го запишат ли?  newsm78

# 337
  • Мнения: 2 190
Има ли и други като нас все още без резултати от пробния по БЕЛ в Междучасие?
И аз нямам още резултат.
И ние нямаме резултат още. Обаждах им се днес и казаха, че още  нанасят, но чакали и още работи. newsm78  Предполагам проверените ги пращат в офиса и там ги нанасят, но явно не пристигат на веднъж.
И ние чакаме все още. Интересно, как дават процент успеваемост като не са проверили всички работи все още  newsm78
Това и аз се чудя?

Процент означава част от нещо (знам, че го знаете). Явно дават % от проверени/въведени до момента, като удобно забравят да уточнят.

# 338
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, имам въпрос за пробните изпити - това някакви локални изпити ли са, на школите, в които ходят децата, или има някакъв общодържавен пробен изпит?
Моя приятелка сподели, че детето й се явило на такъв изпит, а оценките, които сподели, ме изумиха, твърде високи ми се видяха, няма да обяснявам защо Grinning

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Пробните изпити се организират от различни школи или училища и не са задължителни.  Peace
То и тук има деца с отлични резултати на ПИ. Обаче то всичко е много относително. 

# 340
  • София
  • Мнения: 2 840
Мерси, дунди!
Зная, че не са задължителни, просто се чудех кой ли му е писал тези оценки Mr. Green

Седми клас е гнусота велика, пожелавам успех на дечицата ви! И ние се тътрим след вас ooooh! Grinning

# 341
  • София
  • Мнения: 39 758
Моята щерка от ден на ден се спича все повече. А аз постоянно я натискам да учи.
Ужасно малко време остана.

# 342
  • София
  • Мнения: 660
Дидева, благодаря   bouquet Платих вече и заявление написах, на 7.05 дъщеря ми има грижата да го занесе.

# 343
  • София
  • Мнения: 642
Привет и от мен!

Не съм много активна в писането тази година, но пък се старая да ви следя и да се информирам от първите странички на темите.

Днес седнахме да понахвърлим един примерен списък с девойката, че да не оставяме всичко за последно. Някой беше питал за кодовете... Сравних ги с тези от списъка на голямата дъщеря от преди три години и имаше разлика в някои от тях. Та със сигурност ще трябва да се чакат новите списъци.

Да ви се оплача от тези "агитатори" дето са тръгнали по училищата... Ама много ме ядосват напоследък. Ще вземела да стане гримьорка моята девойка ми вика онзи ден?!  Crossing Arms
Нищо против нямам професията, ама си мисля, че и един курс върши работа, що да си хаби 5 години учене за гримьорка? Обаче дошли и им прехвалили училището и тя се впечатлила...
Та така с още едно-две училища, дето не се иска много учене и излиза, че ние сме лошите и само я караме да учи.
А иначе като види баловете за училищата, които иска, самата тя се стряска, но ние сме виновни с баща й.. Иди и обяснявай, че с едни голи 5-ци няма да й стигне бала, та сега й е момента да се напъне. После вече няма смисъл.

От известно време ме тормози една мисъл... Какво се случва ако не бъде прието детето нито на първо, нито на второ, нито на трето класиране? Примерно написало е училища за които не му стига бала... Не дай Боже да се стигне до там! Ама знае ли човек?!
Та какво се случва тогава? Остава си в училището в което си е учило до седми клас ли?

Мислех си, че като за втори път кандидатстването се преживява по-лесно, ама не е така....
Моля се само да минава по-бързо, че стреса май ни идва в повече на всички.

# 344
  • София
  • Мнения: 62 595
отива на директорското класиране - гледат се публикуваните места по училища, хваща си документите и подава заявление в конкретно училище. После чака и се надява да го класират.

Общи условия

Активация на акаунт