Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 22*

  • 22 861
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719
Kerem      Bursin



Автобиография

Скрит текст:
Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул. Висок е 1,79 м. В Турция е известен с ролята си на Керем Сайер в сериала "В очакване на слънцето".
Когато е на 10 месеца семейството му се мести в Единбург. До 13-годишната му възраст живеят в различни страни, тъй като баща му е инженер в международна петролна компания. През 1999 година се местят в САЩ и се установяват в Тексас. Там той се влюбва в театъра. Завършва образованието си по "Маркетинг и реклама" в Емерсон Колидж в Бостън. Керем започва актьорската си кариера в Лос Анджелис, като междувременно се труди на различни работни места. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман и участва във филмите "Sharktopus" и "Дворецът на прокълнатите". Учи актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Бюрсин владее отлично английски език и френски език - средно ниво. В гимназията се интересува от музика и свири на бас китара в група. Любител е на конната езда, силовите спортове, футбол, тенис, баскетбол и най-много лакрос. Любимият му актьор е Даниъл Дей Луис! Когато идва в Турция на сватбата на свой близък се среща случайно с Гайе Сьокмен и се записва в нейната агенция. Не след дълго е избран за първата си роля в сериал.




Алтан и Шюкрю с посланията ни


































В ролите:


Участват още: Алма Терзич (Гюл), Танер Туран (Садуллах), Уур Узунел (Селим), Бакъ Чифтчи (Ендер), Кая Улуджа (Нихат), Сезин Богаджи (Нериман), Хакан Салинмиш (Хаккъ), Шебнем Доуруер (Фатма), Ахмет Диздароулу (Айхан), Шериф Ерол (Хасан) и други.

Екип:

Продуцент: D Yapım
Режисьор: Алтан Дьонмез
Адаптиран сценарий: Махинур Ергюн, Серай Шахинер, Мелих Чам
Музика: Салваторе Риккарди



Излъчва се всяка неделя от 20 часа по Канал Д











Резюме:

Иит (Керем Бюрсин) и Емир (Шюкрю Йозйълдъз) са двама братя. Иит е привлекателно и общително момче, но неговият брат Емир, въпреки външния си вид, много се доверява на ума си. Много умен и работлив млад човек. Колкото и да е различен светогледът им, те са привързани един към друг. Но целият им свят се променя след смъртта на дядо им, а после и на баща им. В Истанбул, където те неотдавна са се преместили, хладната, но контактна Сибел (Ясемин Ален) ще влюби в себе си двамата братя. В това време близките й приятелки Дерия (Шукран Овалъ) и Кюбра (Бурджу Бириджик) ще се влюбят в Иит от пръв поглед.


Снимки от сериала:




ТЕАТЪРЪТ И КЕРЕМ:


Harold's Fall
Mariner
The Music Man
Fiddler on The Roof
All out


Филмите на Керем:

Rozar Man/Macalester - 2006 г. - късометражен филм
Thursday/Grauss - 2006 г. - късометражен филм
Strawberry Melancholy - 2007 г. - независим филм
The Architect/Craig - 2007 г. - късометражен филм
Killian/Lennox - 2008 г. - късометражен филм
Wendigo/Andy - 2010 г. - независим филм
Sharktopus/Andy Flynn - 2010 г. - кино филм
Palace of the Damned/Adam - 2013 г. - кино филм
Unutursam Fisilda/Erhan - 2014 г. - кино филм












РЕКЛАМИТЕ НА КЕРЕМ

El Polo Loco/Tequila Shoot - 2010 г.
Line/Sen Line İndir - 2013 г
Lipton/Şans Öpücüğü - 2014 г.
Turkcell - 2014 г.
-Mavi - 2015 г.


НАГРАДИТЕ НА КЕРЕМ


Tüm Amerika Liseler Arasý Tiyatro - En Yyi Erkek Oyuncu
Evvy Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/The Architect-Craig - 2008 г.
Ege Üniversitesi Medya buluşması - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Dilek Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
20.Altin Objektif Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Kristal fare Medya Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
AYAKLI GAZETE 5.TV YILDIZLARI - En iyi genclik dizisi erkek oyuncu - 2014 г.
GQ Turkey - Rising Star Man of the Year - 2014 г.
14. Yılın Yıldızları Ödülleri - En İyi Erkek Sinema Oyuncusu/Unutursam Fisilda
22. İTÜ Başarı Ödülleri - En Başarılı Erkek Oyuncu/Unutursam Fisilda
GSÜ EN Ödülleri 2014 yılının EN İyi Dizi/Sinema Erkek Oyuncusu / Şeref Meselesi - Yiğit Kılıç (2015)




АРХИВ:

Тема 1

# 1
  • Мнения: 8 316
Добро утро и приятен съботен ден! Hug Hug Hug



ДидкоHeart Eyes мерси за новата тема!  Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 316
Ясемин Алън хваната през нощта. Wink



Ясемин Алън, която напусна сериала "Въпрос на чест" вчера бе забелязана в района Асмалъмесчит.
Ясемин почива във Франция, после се завърна в Истанбул и реши да отдъхне с приятели.
Ясемин: "Приятелите ми са от друга страна, показвам им Истанбул."

# 3
  • Мнения: 4 830
Привет и от мен в деня на ШМ! wavey wavey wavey wavey

Снеже,   Heart Eyes Heart Eyes Ясемин се забавлява.. Нека Peace Peace

ДидиHeart Eyes Heart Eyesблагодаря ти за новата тема.. Да си жива и здрава!

Хади чичеци за теб smile3521 smile3521

# 4
  • Мнения: 8 316
ЛилиHug  bouquet





# 5
  • Мнения: 3 007
Здравейте, момичета! Hug

Диди, новата тема е станала чудесна! Heart Eyes Много ти благодаря! Hug
Момичета, благодаря ви и на вас за всичко пуснато! Hug

Довечера няма да мога да гледам с вас, за това ще изгледам и коментирам епизода утре. На вас ви пожелавам приятно гледане! Hug

# 6
  • Мнения: 8 316
Един слух да споделя от туитър. Говори се,че Керем е подписал договор с Ай Япъм... Peace
Разбира се това е слух не знам колко е вярно... Peace

Надявам се да е вярно, щото ДЯпъм повече няма какво да му дадат.  Peace Стартът му беше добър, трябва да им е благодарен, но трябва и развитие, а от Ай Япъм, вярвам, че ще го получи.  Peace Други сценаристи, режисьори...  Wink И да е вярно, и да не е, желая му успех.  Praynig Ако не е слух, означава, че по Стар тв ще го гледаме, щото на Ай Япъма май там му излъчват продукциите. Thinking



Знам вече е много късно! Само гласът на любимите ми (хората които обичам) е в ума ми
Твоят глас го има Сибел!
Онзи ден хич не излиза от умът ми
Казвам си:Де да бяхме отишли
Да бях оставил всичко на страна
Гордоста ми
Отмъщението ми
 Но правя това което ми каза дори и да е късно
Напускам този свят! Мръсните работи и слава  (Най-вероятно говори за средите в които е бил и на стъпалата които се издигат)  Peace
Избирам един нов чист живот!
 

Дано наистина го избере, но вече дотам е затънал в л...та, че не знам как ще се измъкне. Peace

# 7
  • Мнения: 3 007
Един слух да споделя от туитър. Говори се,че Керем е подписал договор с Ай Япъм... Peace
Разбира се това е слух не знам колко е вярно... Peace

Надявам се да е вярно, щото ДЯпъм повече няма какво да му дадат.  Peace Стартът му беше добър, трябва да им е благодарен, но трябва и развитие, а от Ай Япъм, вярвам, че ще го получи.  Peace Други сценаристи, режисьори...  Wink И да е вярно, и да не е, желая му успех.  Praynig Ако не е слух, означава, че по Стар тв ще го гледаме, щото на Ай Япъма май там му излъчват продукциите. Thinking



Знам вече е много късно! Само гласът на любимите ми (хората които обичам) е в ума ми
Твоят глас го има Сибел!
Онзи ден хич не излиза от умът ми
Казвам си:Де да бяхме отишли
Да бях оставил всичко на страна
Гордоста ми
Отмъщението ми
 Но правя това което ми каза дори и да е късно
Напускам този свят! Мръсните работи и слава  (Най-вероятно говори за средите в които е бил и на стъпалата които се издигат)  Peace
Избирам един нов чист живот!
 

Дано наистина го избере, но вече дотам е затънал в л...та, че не знам как ще се измъкне. Peace

Снежи, напълно съм съгласна с всичко написано! Peace
 Hug Hug

# 8
  • Мнения: 3 007
До колкото разбирам, сериала наистина ще приключи с 26-ти епизод. Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 4 830
До колкото разбирам, сериала наистина ще приключи с 26-ти епизод. Peace



Габи, Heart Eyes Heart Eyes след две седмици приключвали снимките на ШМ.. На 26 епизод със сигурност финал!

# 11
  • Мнения: 124


Здравейте  и от мен момичета


# 12
  • Мнения: 4 830
Доротея Heart Eyes Heart Eyes
Алтан Дьонмез споделил тази снимка с думите: Извисявайки се, знае как да остава малък, използва камерата, сервира супа на обяд, его нула. Човек от екипа..


# 13
  • Мнения: 5 267
 Hug Hug Hug Hug HugДиди................  bouquet  bouquet  bouquet благодаря за новата тема............... Hug Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 5 267
Доротея Heart Eyes Heart Eyes
Алтан Дьонмез споделил тази снимка с думите: Извисявайки се, знае как да остава малък, използва камерата, сервира супа на обяд, его нула. Човек от екипа..



Crazy Crazy Crazy Crazy Лили....... Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт