цветна бременност

  • 257 118
  • 233
  •   1
Отговори
# 165
Искам да ви кажа и за моето притеснение,надявам се да можете да ми отговорите!Правих с.. на 3 март сутринта,след това на 6 ми дойде М.,вече спря кръвта и тече кафеникаво.От тогава ми прилошава но само нощем,без да повръщам.Как мислите вие,възможно ли е да е цветна бременност?

# 166
  • София
  • Мнения: 10 698
Искам да ви кажа и за моето притеснение,надявам се да можете да ми отговорите!Правих с.. на 3 март сутринта,след това на 6 ми дойде М.,вече спря кръвта и тече кафеникаво.От тогава ми прилошава но само нощем,без да повръщам.Как мислите вие,възможно ли е да е цветна бременност?
направи си тест де, най-добре кръвен иначе тук само да извадиме кълбата и може да предположим Simple Smile не бе,сериозно-ако се съмняваш-тест

# 167
  • Мнения: 7
Здравейте момичета , нова съм тук ето и моето притеснение миналия месец на 14.02 ми дойде лелката, но беше малко странно продължи само 4 дни, а по принцип ми е около 7 дни, нямаше обичайният съсирек , сега ми закъснява 3 дни , но тест не съм си правила нежелая да се разочаровам , иначе силно се надявам лелката да не се появява скоро Praynig. а и имам от две седмици болки в кръстта и гърба, а също и придърпване в яйчниците , сънливост абе въобще smile3511 ще лудна ;а за апетита да не говорим хапвам неща , които преди и не съм си помислила, често ходене до 00 newsm78незнам може и само внушение да е , а така ми се иска да е javascript:void(0); тестчето да видим ще пиша благодаря ви момичета страхотни сте успех на всички  smile3525

# 168
  • София
  • Мнения: 10 698
Здравейте момичета , нова съм тук ето и моето притеснение миналия месец на 14.02 ми дойде лелката, но беше малко странно продължи само 4 дни, а по принцип ми е около 7 дни, нямаше обичайният съсирек , сега ми закъснява 3 дни , но тест не съм си правила нежелая да се разочаровам , иначе силно се надявам лелката да не се появява скоро Praynig. а и имам от две седмици болки в кръстта и гърба, а също и придърпване в яйчниците , сънливост абе въобще smile3511 ще лудна ;а за апетита да не говорим хапвам неща , които преди и не съм си помислила, често ходене до 00 newsm78незнам може и само внушение да е , а така ми се иска да е javascript:void(0); тестчето да видим ще пиша благодаря ви момичета страхотни сте успех на всички  smile3525
аз така...дойде ми на 21.01.09..за 3 дни..преко сили 4 със зацапване....а ми е по 6 дни някъде дълги години наред...на 7.2.09 трябваше да ми дойде...не ми дойде....после преживах спонтанен аборт....но пиша понеже нещо сходно открих...а и болките в кръста.... Simple Smile направи си тестче Praynig

# 169
  • Мнения: 7
благодаря ти nuclearbaby  утре ще купя тестчето , пак да видим като се замисля и моя близка преживя същото като теб тя във втория месец разбра и то чак когато след кръвоизлив лекаря и каза , че е направила спонтанен а мензисът е бил редовен ,незнам притеснено ми е ,а така ми се иска да расте в мен едно сладко бебче  Praynig, нали все се надяваме целувки на всички  Hug

# 170
Благодаря nuclearbaby,тези дни ще отида да си направя!
 
 

# 171
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160


А защо си гост?

# 172
  • Мнения: 425
Elunika, не искам да те отчайвам, но при положение, че ти е дошло на 14.02 сега планово трябва да ти дойде на 14.03 (Февруари) е с 28 дни. Казвам го само, защото и на мен последният ми цикъл беше на 14.02 и аз чакам да не ми дойде днес.
Успех и на теб, просто не се пренавивай (и на мен ми е трудно да мисля за нещо друго).  Peace

# 173
Zdraveyte na vsi4ki!!! Iskam i az da spodelya moyat problem i 6te sam blagodarna za va6ite saveti, molya Vi ako nyakoi ot vas ima podoben slu4ay da mi pi6e! Na 23.01 imah redoven cikal, na 17.02 mi doyde po malko ot normalnoto, na 14.03 sa6to po malko ot normalnoto, te4no 4erveno-kafenikavo  i si napravih test za bremennost, koyto izleze polojitelen. Doktorite potvardiha za bremennosta, no poneje sam bila pod 4 sedmici ne mojaha ni6to da mi kajat dali e izvanmato4na ili cvetna,(s maja mi ne sme v BG) dadoha mi 4as za drugiya 4etvartak i me savetvaha ako imam silno karavote4enie i bolki da otida na barza pomo6t! Ne sa mi dali nikakvi lekarstva samo fol.k-na. Mn sam pritesnena i se se6tam samo za lo6i ne6ta. Spored Vas dali imam cvetna bremennost ili nyakakav problem?

# 174
  • Мнения: 179
Здравей, Asia_8181,

Такова нещо като цветната бременност няма, това на всички ни е ясно. Кървенето не е хубаво, по принцип е признак на някаква нередност. Но при някои жени се случва такова зацапване точно по времето, когато трябва да им е цикъла. По средата на бременността обикновено спира този "феномен". В много ранната бременност лекарите наистина на запад не дават нищо.
Докато нямаш силно кръвотечение -кръвоизлив - или кръвотечение със съсиреци (спонтанен аборт), не можеш да направиш нищо. (Пожелавам ти да ги нямаш тези неща.)
Трябва просто всяка седмица или дори в седмицата 2 пъти да ходиш на преглед. Трябва да се следи развитието на плода (вероятно другата седмица ще се види точицата), а ако има съмнения за извънматочна трябва да се реагира много бързо, т.е. колкото по-бързо бъде открита, толкова по-добре. Също така, забравих да спомена, ако имаш болки някъде в коремната област, трябва също незабавно да посетиш лекар - доколкото зная болките от извънматочна бременност са силни.

Стискам палци всичко да е наред до четвъртък, когато че видите точицата и после до другия четвъртък ... и така всичко да си е наред!
Не се стряскай, опитай се да бъдеш спокойна, вече нищо друго не зависи от теб. Важното е да бъдеш информирана какво да правиш в по-горе изброените случаи, които я се случат, я не.

Ще чакам да пишеш!   bouquet

# 175
  • Мнения: 3
       Zdravey Mausidreams!
       Blagodarya Ti mnogo za savetite i pojelaniyata. Za sajalenie oba4e ne mojahme da iz4akame 4etvartaka za da otidem na doktor. Sno6ti polu4ih malki(menstrualni) bolki v koremnata oblast i normalno kravote4enie vse edno mi idva normalno menzisat, pridrujeno sas 2-3 ne mnogo malki par4enca sasirek ili neznam to4no kak da gi nareka. Otidohme na barza pomo6t, vzeha ot kravta koyato vse o6te mi idva6e. Sled izsledvaniyata doktorat kaza 4e ima dve vazmojnosti- ili da sam napravila ABORT ili vse o6te da sam bremenna, poneje vijdal edno petamce v monitora(koeto petamce e bilo na normalnoto si myasto)i MOJE BI e embrionat dopalni toy. Sa6to taka osven da 4akame do 4etvartak drugo ni6to ne mojem da napravim kaza doktorat ot barza pomo6t.
       Predi kogato imah redoven cikal sa6to sam imala takiva idva6ti s menzisa mi sasireci. Vazmojno li e tova da e pak kato redoven cikal vapreki 4e ve4e netryabva da mi idva za6toto tozi mesec mi doyde na 14 mart, parvite 3 dni ima6e po mnogo malko, a v4era i dnes mi idva normalno(dano utre da nyamam). Ve4e 4ak me e strah da otida do toaletnata.
       Tova e za sega, dano da nyamam bolki i silno kravote4. do 4etvartak i za napred, i rezultatat da e polojitelen. Blagodarya Ti mnogo, zdrave i 6tastie,4ao

# 176
  • Мнения: 61
Здравеите и от мен!И аз като повечето девоики тук имам проблем и се съмнявам за цветна бременност.Няколко дни преди да ми доиде на 3-4 пъти ми ставше лошо.Повдигаше ми се от миризмата на разтопен кашкавал.Когато тръгнах да режа един имон също ми се гадеше.Веднъж реших да закусвам един кроасан и като го доближих до устата си пак ми се повдигна а в следващият момент ми се приядоха чушки с оцет.След тов атаратор.На следващият ден като ходих до тоалетна и на бельото имах малко светло кафеникаво петно,помислих си че нещо съм се изцапала.Правих си два теста и двата отрицателни.Зърната на гърдите ми бяха станали по-твърди и ме боляха при допир.Два дни след това ми доиде.Днес ми е четвърти ден и почти не ми е вървяло.А по принцип ми върви по 5-6.За тези четири дни съм сменила 6 превръзки,което за мен не е  нормално.Кръвта която ми вървеше беше алено червена и почти намах съсиреци както обикновено.Днес си направих пак тест и тои ми показва отрицателно,но от сутринта пак ми е лошо и ми се виеше свят.Искам да ви попитам тези симптоми характерни ли са за цветна бременност и възможно ли е ако по принцип имам хормонални нарушения да дават отражение на тестовете?Благодаря ви предварително!Много съм притеснена и ще чакам отговор. Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 179
Момичета, съжалявам, че толкова се забавих с отговора.

vinsnt, моят съвет е, ако нищо не те боли, чакаш една седмица още, слагаш една сутрин тампон и си правиш още един тест с чистата урина.
Другият вариант е да отидеш на лекар и да те прегледа - то ще се види на видеозона, дали стените на матката ти са удебелени (като при бременност или предстоящ цикъл) и дали се вижда да има нещо вече в матката.

Asia_8181 , съжалявам за случилото се, дано да не е нещо лошо. И при мен се виждаше по време на слабото кървене точицата, но след като изкървих 3 дена силно и вече не се виждаше и стените на матката си бяха тънки като след цикъл точно. Стискам палци да има проблясък скоро и да се стабилизираш. Но това, че точицата си е на мястото е направо СУПЕР   bouquet Пиши пак като има новини. С теб съм!

Поздрави,

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
vinsnt, дано да е това, което желаеш   bouquet

Но с тези симптоми на повдигане от храни и прияждане на кисело, твърде вероятно е да има бременност, но тестовете ще покажат.

# 179
  • Мнения: 148
 Здравейте момичета и аз се записвам да споделя. Не съм съгласна че няма цветна бременост аз самата сам я преживяла М ми  е само 3 или 4 дни по принцип  и изобщо не разбрах че сам бременна до към началото на третия месец.

Общи условия

Активация на акаунт