цветна бременност

  • 257 117
  • 233
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 172
Аз си мисля, че няма от какво да те е страх от резултата  Rolling Eyes все пак е при свършен факт. Щом теста показва  EFN вероятно е така. За твое успокоение отиди на лекар, страх не страх няма как да промениш нещата (ако има нещо и е нежелано). Пожелавам ти късмет и да е това, което искаш  Simple Smile

P.S. И следващия път умната, за да няма после "страх ме е от резултата"  Blush

# 196
  • Мнения: 3 241
Лекар ми ги изписа преди година бях ги спряла за малко но сега си ги почнах пак. Днес за всеки случай ще си направя пак тест, че вече ще се гръмна. Не ме е страх от лекарите а от резултата за това не искам да ходя.

В такива случаи зариването на главата в пясъка няма да помогне.
Колкото по-рано толкова по-добре.

И щом тестът е негативен не виждам защо се вкарваш във филми.

# 197
  • Мнения: 3
Iventse благодаря ти. Успокои ме, но за всеки случай днес още един тест и спирам да мисля за това. Хубав ден

# 198
help me....много ме е страх да не би да съм бременна,колкото ид а е ужасно не сискам това,на неподходяща възраст съм........попокрагка попаднах на статиики за бременни и почнах да се страхувам.Не обръщам много внимание на себе си кога кво ми е,което сега осъзнава че е мнооого важно!Ям доста и от хранат коремчето ми е почти цял ден подутичко като се изпразня пак ми се ддояжда нещичко.....иначе не пишкам често гърдите ми са..незнам не мога да определя незнам да са порастнали с много мъничко са твърди...ох незнам.Ако съм бремена в 7-мата седмица иначе няма от кога.Но миналия месец ми дойде мисля че ми закъсня с 2 дни,но попринцип ми е нередвен а и покрай тази напрекъсната смяна на времето на всичките приятелки им закъснява или подранява и  кво ли не и сигурно е от това...много ме е  страх кажете ми приазнаците

# 199
  • Мнения: 3 241
help me....много ме е страх да не би да съм бременна,колкото ид а е ужасно не сискам това,на неподходяща възраст съм........попокрагка попаднах на статиики за бременни и почнах да се страхувам.Не обръщам много внимание на себе си кога кво ми е,което сега осъзнава че е мнооого важно!Ям доста и от хранат коремчето ми е почти цял ден подутичко като се изпразня пак ми се ддояжда нещичко.....иначе не пишкам често гърдите ми са..незнам не мога да определя незнам да са порастнали с много мъничко са твърди...ох незнам.Ако съм бремена в 7-мата седмица иначе няма от кога.Но миналия месец ми дойде мисля че ми закъсня с 2 дни,но попринцип ми е нередвен а и покрай тази напрекъсната смяна на времето на всичките приятелки им закъснява или подранява и  кво ли не и сигурно е от това...много ме е  страх кажете ми приазнаците

Някой нямат признаци, направи си тест за бременност  Peace

И попрочети как да се предпазваш от бременност, ако не искаш да забременяваш.
Някой учебник по правопис също няма да ти навреди

# 200
  • Мнения: 191
mi6666  по какво съдиш че си бременна,не сте се пазили или? това което описваш нищо незначи,паникьосваш се за нищо,то от това което казваш значи трябва постоянно да съм бременна  Crazy,не се вкарвай във филми,преди да четеш за признаци прочети първо как става зачеването и тогава прецени дали може да си забременяла  Peace

# 201
Molq nqkoi ako moje dami kaje za tazi cvetna bremenost 4e priqtelkata mi predi 1 mesec go pravi za purvi put i posledovatelno go pravihme bes prezarvetiv no nesam svur6val vav neq cikalut i doide sas zakusnenie 3 dni i nqkakvo rozovo a ne normalno bledo rozovo molqvi kajetemi

# 202
  • Мнения: 3 241
Molq nqkoi ako moje dami kaje za tazi cvetna bremenost 4e priqtelkata mi predi 1 mesec go pravi za purvi put i posledovatelno go pravihme bes prezarvetiv no nesam svur6val vav neq cikalut i doide sas zakusnenie 3 dni i nqkakvo rozovo a ne normalno bledo rozovo molqvi kajetemi

Ползвайте презервативи, не си играйте с живота си!
Ако имате съмнения - тест за бременност и посещение при лекар.

# 203
  • Мнения: 172
Възможно е, да е станало нещо, възможно е и да не е. Има такава тема, ако искаш да прочетеш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377322.0 . И междудругото ползваите презервативи (особено при повторен акт), ако не искате бебе и за да няма чуденки  Peace

# 204
  • Мнения: 191
Molq nqkoi ako moje dami kaje za tazi cvetna bremenost 4e priqtelkata mi predi 1 mesec go pravi za purvi put i posledovatelno go pravihme bes prezarvetiv no nesam svur6val vav neq cikalut i doide sas zakusnenie 3 dni i nqkakvo rozovo a ne normalno bledo rozovo molqvi kajetemi

Ако е било преди повече от две седмици теста ще покаже дали има бременност,а пък ти толкова ли нямаш акъл та правиш подобни неща,не си играйте така,това са сериозни неща,има презервативи,хапчета и какво ли не.ИЗПОЛЗВАЙТЕ ГИ!

# 205
Ami naprimer nedai si boje e stanalo ne6to mojeli dami kajete kakvi hap4eta moje da vzema 4e to stana predi 1 mesec tova sas neq a sega ve4e kara 2 ri mesec i mnogo me pritesnqva a si ima6e cikul vsi4ko i dali moje da vzeme nqkakvi hap4eta blagodarqvi predvaritelno

# 206
  • Мнения: 191
малчо и да е станало нещо щом е било преди месец вече е късно за хапчета,купете тест от аптеката,по 2-3 лв са,ако няма 2-ра черта значи няма за какво да се безпокоите.

# 207
men mnogo me pritesnqva tova ne6to i napravo se poburkvam

# 208
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
men mnogo me pritesnqva tova ne6to i napravo se poburkvam
Първо  Peace пиши на кирилица. Това е правило на форума  Naughty
Второ  Naughty Секса не е игра, за малки деца  Mr. Green
Трето  Naughty Бягай за тест до аптеката, ако е отрицателен изпий една ракия Drunk, ако е положителен пийни една студена вода  Mr. Green А, от мен Честито   bouquet

# 209
  • Мнения: 191
men mnogo me pritesnqva tova ne6to i napravo se poburkvam
Първо  Peace пиши на кирилица. Това е правило на форума  Naughty
Второ  Naughty Секса не е игра, за малки деца  Mr. Green
Трето  Naughty Бягай за тест до аптеката, ако е отрицателен изпий една ракия Drunk, ако е положителен пийни една студена вода  Mr. Green А, от мен Честито   bouquet
 
  rotfImbo  това наистина ме разсмя

Общи условия

Активация на акаунт