цветна бременност

  • 256 922
  • 233
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 82
zdraveite momi4eta:) znam 4e trqbva dase otide na lekar no predi tova 6te vi pomolq za savet:)
predi 6 meseca napravih spontanen abort.Ginekolojkata  mi kaza da se pazim 6 meseca.No ot minaliq nie zapo4nahme s opitite.Sled aborta cikalami si be6e kakto predi s malkata promqna 4e predi dami trygne obilno 2-3 dena mi procapva6e mnogo slabo.No tozi mesec ne6to stava.Zapo4na dami procapva po rano ot predniq mesec(koeto nemise slu4va da doide po rano) na 04.06.09. a dnes ve4e e 12.06.09. i o6te nemi idva obilno.Procapvami tu rozovo ,tu kafenikavo.Zapo4vam dase 4udq danebi da e cvetna bremennost  newsm78.6te iz4akam da spre napylno i 6te se konsultiram s ginekolojkata no 6tese nadqvam i da mi kajete  tova poznatolivie i spored vas dali e cvetna bremenost.Gardite neme bolqt (za razlika ot predi6nata bremennost).
nadqvam se da mi pi6ete:) Grinning Grinning Grinning 

# 211
  • Мнения: 241
Според мене не е.

# 212
  • Мнения: 44
хора искам да ви попитам дали е вьзможно да карам цветна бременност, преди месец и не6то иман полов контакт без предпазни средтсва , пих ескапел и го повьрнах на втория 4ас,след 1 седмица ми доиде, след това след месец пак, но бе6е по-оскьдно от нормалното, имам 2 отрицателни теста и едно посе6тение при гинеколог,който каза 4е не вижда ни6то, сега имам ужасно гадене и малко болка при десния яй4ник, може ли да сум бременна ??

# 213
  • Мнения: 2 617
хора искам да ви попитам дали е вьзможно да карам цветна бременност, преди месец и не6то иман полов контакт без предпазни средтсва , пих ескапел и го повьрнах на втория 4ас,след 1 седмица ми доиде, след това след месец пак, но бе6е по-оскьдно от нормалното, имам 2 отрицателни теста и едно посе6тение при гинеколог,който каза 4е не вижда ни6то, сега имам ужасно гадене и малко болка при десния яй4ник, може ли да сум бременна ??

Възможно е, особено щом си повърнала хапчето. Макар че на толкова закъснение (евентуално де) би трябвало вече да се вижда на ехограф.
Пусни си кръвен тест.

# 214
  • Мнения: 44
мерси за отговора но никак не ми е време за бременност, ако зароди6а е на месец и половина, би трябвало да се вижда на нормален ехограф нали така, за6тото на вагинален не ме преглевдаха, моля ви се отгворете ми, гади ме се по цял ден,но за сметка нямам абсол. никакьв апетит,  А някои знае ли кьде в гр. Велико Тьрново правят крьвен тест

# 215
  • Мнения: 2 617
Би трябвало да се види и на коремен, да.
За кръвния - питай лекаря си. Или се разрови из нета и потърси лаборатории в Търново.
И не на последно място - попрочети някои неща за безопасния секс, начините на предпазване и т.н., за да не разчиташ всеки път на такива хапчета - те са за краен случай, ако нещо стане въпреки предприетите мерки. Особено пък щом не ти е време за бременност, поведението ти е меко казано безотговорно спрямо собственото ти здраве.

# 216
  • Мнения: 44
благодаря ти много, малко се поуспокоих 6том на коремен мойе да се види, това никога пове4е няма да го повторя,  искам да попитам дали винаги по време на овулация се забременява, без предпазни средства разбира се

# 217
  • Мнения: 2 617
благодаря ти много, малко се поуспокоих 6том на коремен мойе да се види, това никога пове4е няма да го повторя,  искам да попитам дали винаги по време на овулация се забременява, без предпазни средства разбира се

Оххх, де да беше така, този подфорум нямаше да го има!
Я бягай в Библиотеката и Важно! Прочети преди да попиташ! да се поограмотиш, няма да ти е излишно.

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 16:43 от caritas

# 218
  • Мнения: 44
зна4и има вероятност ескапел да не ми е подействало, да сьм в овулация и да не забременя, много се радвам 6тото ве4е кво ли не взвх да си вну6авам, напрао не е истина но за жсеки слу4ай 6те си направя крьвен тест за бременност нали той бил 100 процента сигурен

# 219
  • Мнения: 44
бях 4ела някьде 4е ако по време на цикьла ако  има6 нужда все пак от преврьзка зна4и не си бременна в смисьл като коло4ество и обратно, дали е вярно  Thinking Thinking

# 220
  • Мнения: 3 241
gigifuti,
послушай съвета на Каритас и прочети малко повече за цикъла и забременяването.
Ако имаш съмнения направи тест.

И от уважение към четящите се постарай повече с правописа и пунктуацията. Peace

# 221
  • Мнения: 44
всеки ме сьветва да седна и да про4ета, е ако имах такава вьзможност вас ли 6тях да питам, този подфорум май е изли6ен, всеки да отиде и да про4ете някьде. Толкова ми е напрегнато и неспокойно, и о6те пове4е се напрягам с такива отговори

# 222
  • Мнения: 2 617
всеки ме сьветва да седна и да про4ета, е ако имах такава вьзможност вас ли 6тях да питам, този подфорум май е изли6ен, всеки да отиде и да про4ете някьде. Толкова ми е напрегнато и неспокойно, и о6те пове4е се напрягам с такива отговори

Отговарям ти за последен път.

Казах ти - иди и си пусни кръвен тест. Всичко останало са преразкази по картинка - ама колко кръв, ама имам ли нужда от превръзка, значи не съм бременна, и прочие глупости. Организъм с организъм и случай със случай не си приличат, никой не може да ти даде отговор на базата на това, за което питаш.

Как успя да разбереш, че подфорумът е излишен, като дори заглавието му ти е убягнало? Май не си забелязала, че се казва ИСКАМ БЕБЕ, т.е. жените тук в твоята ситуация душа дават, за да се окажат бременни. (Скоро впрочем имаше един такъв случай.)

Така че не се фръцкай, ами наистина си седни на д-то и се ограмоти, защото сега може да ти е рано за бебе, но никога не е рано за повече информация, отнасяща се до собственото ти здраве. Щото може да дойде ден, в който това сегашното ти напрягане да ти се види песен.

Какво значи "ако имах възможност"? Имаш компютър с интернет, влязла си в този подфорум, казахме ти къде да четеш, какво повече?

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 11:54 от caritas

# 223
  • София
  • Мнения: 10 694
всеки ме сьветва да седна и да про4ета, е ако имах такава вьзможност вас ли 6тях да питам, този подфорум май е изли6ен, всеки да отиде и да про4ете някьде. Толкова ми е напрегнато и неспокойно, и о6те пове4е се напрягам с такива отговори

Отговарям ти за последен път.

Казах ти - иди и си пусни кръвен тест. Всичко останало са преразкази по картинка - ама колко кръв, ама имам ли нужда от превръзка, значи не съм бременна, и прочие глупости. Организъм с организъм и случай със случай не си приличат, никой не може да ти даде отговор на базата на това, за което питаш.

Как успя да разбереш, че подфорумът е излишен, като дори заглавието му ти е убягнало? Май не си забелязала, че се казва ИСКАМ БЕБЕ, т.е. жените тук в твоята ситуация душа дават, за да се окажат бременни. (Скоро впрочем имаше един такъв случай.)

Така че не се фръцкай, ами наистина си седни на д-то и се ограмоти, защото сега може да ти е рано за бебе, но никога не е рано за повече информация, отнасяща се до собственото ти здраве. Щото може да дойде ден, в който това сегашното ти напрягане да ти се види песен.

Какво значи "ако имах възможност"? Имаш компютър с интернет, влязла си в този подфорум, казахме ти къде да четеш, какво повече?
така де Joy

# 224
  • Мнения: 82
pozdravqvam te " caritas"pravilno i go kaza.
A "gigifuti  " kato neiska6 bebe za6to nese pazi .Pravite si eksperimenti i posle nas dani zanimava6 s gluposti.Ne pi6i v tozi forum a otvori za zabremenqvaneto i pro4eti.Ima dostata4no polzna informaciq

Общи условия

Активация на акаунт