цветна бременност

  • 256 888
  • 233
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте. Изчетох всичко по темата, но няма нищо свързано с точно с моя случай и за по-сигурно реших да попитам. С приятеля ми се разделих преди 4месеца и оттогава не сам правила секс и цикъла ми е редовен от тогава, но миналия месец 1седмица след като ми свърши имах едно кафяво течение около 5дни, но понеже имах и други проблеми и го преписах на напрежението. Този месец обаче ми закаснява вече 4-5дни и въпреки, че досега беше нормално много съм се притеснила!!! Чак ме е страх да си направя тест. Моля ви кажете ми, че не е вазможно да е цветна бременност!   Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 35 897
Не е възможно, но знае ли човек.  Wink  Зачеването си е чудо.
 

# 32
Много благодаря за бързия отговор!    bouquet  Престраших се!-направих си теста-отрицателен е. Вече съм спокойна или поне 99% които пишеше на теста.... Simple Smile

# 33
zdraveite i az iskam da vi pitam neshto ot dva meseca cikala mi e stranen idva mi za po 4 dena i teche po malko (do sega nikoga ne e bilo taka)i me boliat iaicnicite no chak sega gardite mi sa tvardi i me boliat ujasno useshtam i niakakvo balbukane v karema ot vreme na vreme hodia chesto po malka nujda dori nemoga da se zdarjam po niakoga pak i ima dosta vreme da mi doide ne sa takiva pred menstrualni neznam  pravih si i test no nishto neznam kakvo da pravia dali e cvetna ili vnushenie no e strano

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Според мен е внушение

# 35
  • Мнения: 820
tania, вместо да се чудиш по-добре отиди на уролог. Това което описваш прилича на цистит.

# 36
imala sam cistit no ne mi prilicha na takova ne mi pari kato oriniram nito me boli nishto takovasamo hodia chesto v toaletnata mersi vse pak

# 37
  • Мнения: 820
imala sam cistit no ne mi prilicha na takova ne mi pari kato oriniram nito me boli nishto takovasamo hodia chesto v toaletnata mersi vse pak

Надявам се не си се почуствала обидена, цистит може да има и без парене или болка. На мен ми се случи веднъж. Ако си направиш тест за бременност той със сигурност ще покаже дали има бременност или не.

# 38
ne nesam se obidila mersi za otgovora no znam che testovete ne pokazvat viarno pri cvetnata zashtoto edna poznata e karala cvetna i tri testa ne sa i pokazali che e bremena chak lekaria  zatova parvo pitam az ne sam v bg i mi e malko trudno s lekarite zatova se dopitvam pravih si test malko sled kato mi svarshi no nishto

# 39
  • Мнения: 820
Така наречента "цветна бременност" си е като всяка друга бременност с тази разлика, че поради някаква причина има кървене, което поставя бременноста в риск. Ако правилно съм те разбрала ти имаш съмнения за бременност от преди 2 месеца. Вярно е, че понякога при ранна бременост тетовете не показват положителен резултат, но след толкова време е просто невъзможно да не ти покаже теста. Също така можеш спокойно да отидеш на лекар, който ще потвърди или отхвърли съмненията ти много бързо. Помисли какви са вариантите:
1. Бременна си - кървенето по бреме на бременост налага спешна намеса на лекар.
2. Не си бременна - успокояваш се и евентуално взимаш мерки за проблема с честото пишкане, което не изглежда нормално.


# 40
здравейте,имам еди въпрос: с гаджето ми го правим с презерватив но не знам защо постоянно с притеснявам да не забременея,има ли някаква вероятност презерватива да се скъса или нещо такова.защото от скоро водя полов живот и...;/

# 41
  • София
  • Мнения: 1 524
Миличка, след като имаш такива притеснения най-добре посети гинеколог да ти предпише противозачатъчни, то ако само за това мислиш - удоволствието от секса изчезва.
Да презервативът може да се спука, скъса, но това рядко се случва. Ако се случи веднага при гинеколог трябва да отидеш.

# 42
  • Мнения: 820
При всички методи на контрацепция има много малка вероятност от бременност. Според мен по-добре продължавай да се пазиш с презерватив защото освен от бременност предпазва и от много полово предавани болести. Проверявай дата на на годност на кондомите и ако се случи да се скъса отиваш на гинеколог да ти предпише хапчета за спешна контрацепция.

# 43
здравеѝте ! преди 3 месеца родих ,и първият цикъл ми доиде на 30-ят ден от раждането.след това на 34 ден
от първия ( преди бременноста не беше редовен,на около 31,32 дни ) този месец  пък ми доиде но на 25 ден
и е много леко розово те4ение.вече трети ден няма кръв...........няма ги и болките в корема,които бяха много
силни през първите два месеца.само го усещам подут.чувала съм че след раждане се збременява много лесно,
но ако е цветна бременност,нормално ли е течението да е розово.правих си тест,излезе отрицателен.но и по принцип
не вярвам много на тези тестове,защото и при първата ми бременност отчетоха ( - ) и само ме заблудиха.
какво мислите вие момичета ? някоѝ имал ли е такива тревоги? дали е цветна  бременност ?
благодаря ви предварително ! 

# 44
Здравейте! Имам въпрос и ще се радвам някой да може да ми даде съвет. Последно правих с... без предпазни средства с приятеля си на 19.01, точно един ден след като ми свърши цикъла. На следващият месец ми дойде точно, когато трябва и беше нормален. Притеснявам се, че след като свърши, седмица по-късно започна пак, но беше по-тъмен на цвят и по-слаб. Редовният ми цикъл трябва да дойде след няколко дни, нямам признаците на повечето тук, които говоря за "цветна бременност", но все пак се шашкам много. В края на миналата година преживях тежка семейна загуба, която се отрази на цикъла ми, а и постоянно съм под психическо напрежение. Мислите ли , че може да се дължи на това? Или има причина да се притеснявам?  Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт