цветна бременност

  • 257 054
  • 233
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 120
Всяко кървене извън рамките на месечния цикъл е повод за притеснение. Посети лекар.

# 46
Винаги при силен стрес съм имала промяна в цикъла (идвало ми е по няколко пъти на месец, бил е по-продължителен или по-кратък, по-обилно кръвотечение и т.н.) По принцип това не ме е притеснявало до сега, защото знам какви са причините, но сега съм изпаднала в паника заради небезопасният с... Според вас дали има вероятност да става дума за "цветна бременност"?

# 47
здравейте, относно цветната бременност, и аз съм една от онези  които се самнява в това. Този месец цикъла ми не беше сащия. Първия ден беше розав, а на втория забелязах че е червен но не така гъст, а като червене вода, и почти го няма, просто е много оскуден. Днес мисля да си правя тест, но нещо ме е страх  Cry  не съм си правила друг път тест, и незнам дали отчитат по време на цикъл.

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 12:26 от SYu

# 48
  • Мнения: 712
SYu, ако си бременна, тестът ще го отчете, той засича хормона на бременността. Направи си тест, за да се успокоиш (доколкото разбирам, не искаш да си бременна?). Тестът не е страшен, не боли и т.н. Страшна е неизвестността, в която живееш. Какво са 5 минути изчакване на реултата пред дълги дни на страх? Действай! Дано резултатът е такъв, какъвто искаш  bouquet

# 49
Roxanne25, благодаря ти за отговора и за подкрепата, Дано наистина нещата излезнат само внушение  Simple Smile Flutter

# 50
  • Мнения: 712
Желая ти щастие, мила   bouquet

# 51
Здравейте!
От известно време насам страдам от съмнения дали съм бременна и бих желала да ми дадете съвет.
Около преди 10 седмици правих секс, с презерватив, който /надявам се/ беше наред.
Мензисът ми си идва нормално 2 пъти,  малко по-оскъден от преди, но със същата продължителност /7-8 дни/.
Направих си тест за всеки случай, за да съм сигурна, че не карам цветна бременност - резултатът беше отрицателен и се поуспокоих, но не за дълго. От няколко дни областта при матката е подута. Притесних се и си направих още един тест, който също беше отрицателен.
И така, реших все пак да отида и на гинеколог и съм много притеснена. Според вас какви са шансовете и двата теста да са показали грешно? Накакво може да се дължи това подуване? А ако съм забременяла, възможно ли е да направя аборт или бременността е вече твърде напреднала?

Мерси предварително!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Едва ли си бременна. За 10 седмици все един тест щеше да се позитивира. Отивай на гинеколог, има 100 други причини да ти е по-оскъден мензисът. Ние тук можем само да гадаем. Успех!

# 53
  • Мнения: 7 640
едва ли си бременна, ама щом толкова се притесняваш, защо не си била на гинеколог newsm78.
"Областта на матката" при бременните се подува доста по-късно, не в ранна бременност по принцип. Високото ниво на прогестерона при някои жени води до подуване на корема и ПМС много сходно с някои признаци на бременност.
Иди на лекар, но според мен едва ли си бременна с два отрицателни теста и предполагаема бременност на 8 седмици.

# 54
  • София
  • Мнения: 626
Най-добре е да отидеш на преглед.
Съмнения и мнения -бол.
Успех!  bouquet

# 55
Zdraveite,iskam da popitam ne6to.Pieh edni hap4eta-klenbuterol za da 4istq maznini,no gi sprqh predi 2 sedmici.V vrazka s tova cikalat mi zakasnqva ve4e mesec,a mi se be6e normliiziral v poslednata 1 godina.Pravih test predi sedmica,pokaza mi 4e e otricatelen,no vaprosa mi e dali pak hap4etata okazvat vlqnie varhu nego i zatui da ot4ita takav rezultat,sled kato vse o6te mi go nqma menzisat?MOlq vi otgovorete mi!

# 56
Интересни неща пишете. Просвещавам се като ги чета. Благодаря.

# 57
  • Мнения: 4
имам едно въпросче по тази тема и аз..въпреки че може би вие вече сте я изчерпали..закъсня ми 4 дни..правих тест който беше положителен...само че с бледа чертичка отидох и на кръвен..който ще е готов..утре..но междувременно прокървях вчера..и сега имам много силно и обилно течение с болки..но гаденето продължава...и неразположението..и предния месец беше обилно..и обезненто както никога до сега..ще чакам утрешния резултат...но вашето мнение да ми кажете какво е..? Cry

# 58
  • Мнения: 820
Теста в срок ли го отчете? Ако е след посоченото време може да те подведе. Възможно е да има бременност, която да не се задържи (ранните аборти са често явление). Каквото и да ти кажем тук ще е гадаене, най-добре се консултирай спешно с лекар.

# 59
Здравейте момичета,

Искам да попитам някоя отвас имала ли е подобни симтоми. Няколко дена преди датата на цикъла се появи бледо розово течение. В деня на цикъла премина в кафяво, но така си и остана. Вече четвърти ден имам слабо кафяво течение, но със сигурност не ми е като редовен цикъл, защото знам, че при мен е доста обилен. На 29 ден направих тест за бременност, не с първа урина и ми отчете отрицателен. От друга страна гърдите ми са доста болезнени.
Ще съм ви благодарна, ако споделите с мен имала ли е някоя от вас подобни оплаквания Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт