цветна бременност

  • 256 874
  • 233
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Здравейте на всички,
и аз имам едно въпросче - каква е разликата в симптомите при цветна бременност и цистит.
Имам притеснение да не би да имам цветна бременност,но нямам симптомите както казвате по-горе-не ме болят гърдите,дойде си ми съвсем нормално,не се чувствам изморена.Но ме притеснява това че често ходя до тоалетна и ме боли корема долу ниско.Та ако някой може да ми каже дали знае за 2-те неща ....................много ви благодаря Simple Smile

# 61
когато в урината има кръв - теста винаги е положителен... на мен лекар ми го е казал Simple Smile

# 62
ОПА 18 юли.... съжалявам... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 63
  • Мнения: 820
ОПА 18 юли.... съжалявам... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

 newsm78 и аз тръгнах да отговарям Mr. Green

# 64
  • Мнения: 28
И аз да се посъветвам. М. ми мина нормално ,но остана предменструалното напрежение на гърдите, на какво ли се дължи

# 65
  • Мнения: 820
На повишен пролактин newsm78 . По принцип ако напрежението в гърдите продължава и след цикъла е добре да се провери нивото на пролактина. Може да  е нещо случайно и само за този цикъл.

# 66
  • Мнения: 165
И аз да се посъветвам. М. ми мина нормално ,но остана предменструалното напрежение на гърдите, на какво ли се дължи
При мен беше така миналия месец. На 24.09 ми дойде съвсем нормално. След 5 дни всичко отмина, но болките в гърдите останаха и даже бяха по-силни. И след 1 седмица ми дойде отново (07.10). В началото слабо кръвотечение, след 2рия ден по-силно. Консултирах се с лекар. Каза, че най-вероятно е овулаторно кръвотечение и трябва за 2-3 дни да отмине. Но не -  изкара си ме пак 5 дни съвсем нормална менструация. И сега още чакам да ми дойде и няма никой, няма и симптоми никакви.

# 67
  • Мнения: 28
Благодаря ви момичета , не ми се беше случвало досега и честно да ви кажа доста се бях притеснила

# 68
zdraveite! mislq che imam cvetna bremennost,no poslednia pat kogato mi doide vsichko beshe normalno i sega mi zakasnqva s 9dena Sad boli me g1rbat no drugi simptomi za bremennost nqmam, bolna sam ot grip ot nqkolko dena. Pravih si test na 4tia ili 5tia den ot zakasnenieto i beshe otricatelen. Vuzmojno li e da sam bremenna????i s1shto taka imam bqlo techenie pochti sedmica i e obilno

# 69
  • Мнения: 155
Малко е вероятно да си бременна, но все пак си направи още един тест, ако е - и все пак не ти идва бягай на лекар. Но според мен закъснението може да се дължи на грипа, и течението също, особено ако пиеш силни лекарства...Успех и дано е това, което искаш!

# 70
Здравейте момичета прочетох всичко написано но не открих нищо за това което ме интересува.Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете.Вече 6 месеца пия противозачатъчни таблетки и си ми идва редовно но този месец ми дойде и свърши за 3 дни,а другите месеци бе6е 5-6 .Прочетох всичко но не разбирам дали може да се забременее с цветна бременност когато се пият хапчета.Ако някой е наясно ,нека ми даде съвет.Благодаря Ви предварително.  bouquet Simple Smile

# 71
  • Мнения: 7 640
ако си бременна, няма да ти дойде в паузата между опаковките.
Ако се притесняваш- купи си тест

# 72
  • Мнения: 9
момичета, ще ви помоля за съвет.
имах всички симптоми на бременност този месец. закъсня ми 4 дена и си направих тест - отрицателен. още същия ден ми дойде(вчера). но не е както обикновено - страшно силен с много съсиреци и ужасно болезнен. сега е по-малко болезнен, доста слаб - понякога прокървява иначе цапа и е кафяво, а сега розово.

има ли вероятност да е цветна бременност след положителен тест? ще направя пак тест след 7 дена, но ако може да ме ориентирате какво да очаквам! благодаря ви!

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 15:47 от orhideia_K

# 73
  • Мнения: 820
Щом теста ти е отрицателен, едва ли е бременност. Изчакай един два дни и си направи пак тест или направо кръвен тест. Случва се да има изменения в менструацията. Не мен ми е идвало и след положителен тест за бременност, но М беше толкова обилна, че нямах никакви съмнения за цветна бременност, направих и кръвен тест - отрицателен.

# 74
Здравейте! Доста прочетох, но все пак много се притеснявам дали не съм бременна. На 30 12 2007 г с приятеля ми правихме секс, но презервативът се скъса. Веднага след това отидох до денонощната аптека и купих 1 тест за бременност и хапче за "спешни случаи". Направих теста, защото в опътването на хапчето за спешна контрацепция пише, че ако евентуално съм бременна , не трябва да го пия. Направих теста за да съм 100% сигурна. Изпих хапчето около 1 час след като се скъса презерватива. По изчисленията ми не съм била в овулация на 30ти, но аз съм си голяма паника. (все пак съм на 17) Цикълът ми трябваше да дойде на 12, и така и стана, но пък ми беше страшно слаб на 12ти, и към 12 вечерта тотално спря. Е, такова притеснение на никого не пожялавам. На 13 сутринта ми дойде с нормалните болки в корема и вече 4ти ден ми върви абсолютно нормално, но продължава да ме гони притеснението. Пропуснах да спомена, че на 11ти януари направих тест и беше отрицателен. Следващата седмица ще отида на гинеколог, но искам някой да ме успокои, защото малко трудно спя нощем. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт