цветна бременност

  • 257 120
  • 233
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами!!! Чета тук какво ли не за тая цветна бременност. При мен ситуацията е следната. На 5 май ми дойде цикълът и то абсолютно нормален и на време. От една седмица насам обаче се чувствам някак странно - коремът ми е адски подут, гърдите ми също и са много твърди, а до следващият цикъл остават 2 седмици. Никога до сега не са ме болели гърдите толкова рано. Чета тук че при цветната бременност може цикълът ти да е нормален, а не само да ти зацапва и да е по-намален.....Не знам вие какво ще кажете. И в момента като ви пиша направо ще се пукна от подутина в корема  и гърдите....

# 121
Здравейте дами..Искам да споделя моето притеснение може би напразно,но..Правихме секс със моя приятел без да се пазим..разбира се той не свърши в мен..до тук добре. Седмица преди цикълът ми започна да ме боли корема, главата, бях нервна( винаги съм такава преди цикъл), но една сутрин станах и ужасно много ми се гадеше...тогава се шашнах..и започнах с мислите дали не съм бременна, дали това, дали онова..нали знаете каква е паниката..Успокоих се когато цикълът ми дойде, както винаги редовен на същата дата както и предните месеци...обилно течение през първите 2 дни..после нормално течение,нищо странно или нередно, което да дава повод за съмнение..но пак имам леко притеснение..възможно ли е цветна бременност, след като нямам никакви симптоми за това, нито пък нещо нередно с моя цикъл..Вие как мислите има ли повод за безпокойство или просто съм си паника и си внушавам?
Благодаря предварително!

# 122
  • Мнения: 11
Здравейте, май всички тук сме със сходен проблем само дано се намери някой, който да отговаря. ShockedПри мен ситуацията е следната,  цикъла ми закъсня с 4-ри дни, нещо което се е случвало само когато съм била бременна. Цикъла ми започна нормално вече е втори ден и продължава да се усилва направо е обилен до тук добре но това , което ме притеснява е постоянният глад, който ме "мори"   chef нещто, което не ми се е случвало никога през живота, нощем се събуждам от глад, веднага след, като приключа с храненето, започвам да усещам глад дори ми прилошава на моменти от глад. Моля да пишат мами, който са имали подобни признаци или някой, който е преживял нещто подобно, иначе бебеправим близо една година.Много се надявам този глад да значи нещо. Благодаря на всички предварително! Laughing

# 123
  • у нас
  • Мнения: 5 715
На мен втората ми бременност беше цветна. До към 5 месец ми се появяваше кървене или леко зацапване в дните около овулацията и когато трябва да ми дойде попринцип. Но за да сте спокойни най-добре е да отидете на лекар  Peace

# 124
  • Мнения: 93
Здравейте, май всички тук сме със сходен проблем само дано се намери някой, който да отговаря. ShockedПри мен ситуацията е следната,  цикъла ми закъсня с 4-ри дни, нещо което се е случвало само когато съм била бременна. Цикъла ми започна нормално вече е втори ден и продължава да се усилва направо е обилен до тук добре но това , което ме притеснява е постоянният глад, който ме "мори"   chef нещто, което не ми се е случвало никога през живота, нощем се събуждам от глад, веднага след, като приключа с храненето, започвам да усещам глад дори ми прилошава на моменти от глад. Моля да пишат мами, който са имали подобни признаци или някой, който е преживял нещто подобно, иначе бебеправим близо една година.Много се надявам този глад да значи нещо. Благодаря на всички предварително! Laughing
Искрено ти желая този глад да значи нещо,но защо не направиш тест и тогава

# 125
  • Мнения: 121
момичета на мен ми дойде цикъла уж де не е кой знае колко силно но базалната температура остава 37,3 възможна ли е цветна бременност.

# 126
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това не е цветна бременност,иначе аз трябваше да съм постоянно бременна....... Naughty Моят М. също протича по същия начин - първо слабо кафеникаво течение, придружено с леко подуване на корема. На следващият ден М. ми е много обилен /аз го броя като първи ден/, на втория нормален и трети и четвърти слаб. Така че не се шашкай, а продължавай да бебеправиш.  Laughing
Аз също съм била винаги с такъв тип менструация. Не помня нито веднъж да ми е дошла направо с ярко червена кръв. Всеки път започва и завършва с кафяво течение. Незная дали това е признак за някакво отклонение, факт е, че съм така от 12 годишна.

# 127
ИСкам да попитам дали при цветна бременност теста ще покаже правилен резултат? МОЛЯ ВИ МНОГО Е СПЕШНО!

# 128
  • Мнения: 1 539
Ако видиш две чертички -  почти сигурно е, че си бременна!  Peace За най-сигурно - кръвен тест.

Успех   bouquet

# 129
  • Мнения: 551
Ако видиш две чертички -  почти сигурно е, че си бременна!  Peace За най-сигурно - кръвен тест.

Успех   bouquet

Peace Peace Peace

# 130
Здравейте, момичета. Имам няколко въпроса и не знам към кого да се обърна. Четох доста за тази цветна бременност, но винаги изниква нещо ново, което не знам. Цикълът ми е нормален, но понякога идва 2-3 дни по-рано и със силна болка долу в дясно. Притеснявам се за цветна бременност, защото мн ми се вие свят и понякога ми се гади, а и коремът ми е страшно подут. От друга страна обаче имам поликистоза на яйчниците, което предполага трудно забременяване. Правя си тестове всеки месец и винаги са отрицателни, обаче не спирам да си мисля, че може да има нещо. Моля ви кажете какво мислите  Sad

# 131
  • Мнения: 71
Did1965, аз съм с поликистоза и съм се борила за детето си 6 години. При мен основен фактор се оказа хормонално нарушение, предизвикано от щитовидната жлеза. Лекувах се 1 год. от хипофункция, а преди това 5 год. напразно за поликистозата.
Моят съвет е да проверяваш всеки месец за бременност.
В моя случай изобщо не разбрах, че съм бременна до 10 г.с., защото бях посетила през това време гинеколог, който каза, че имам възпаление и ми изписа много тежки антибиотици и отрече да има бременност.
Изпих абсолютно противопоказните лекарства, менструацията ми дойде и аз не обърнах внимание на симптоми като гадене, сънливост, болки в гърдите. Течението беше по-слабо, кафеникаво, около 10 дни.
Следващият месец пак така, а симптомите продължават, Личния ми лекар ми изписа витамини и отново ме изпрати при гинеколог.
Той направо се облещи като видя, че вече съм в 10 г.с., а аз изобщо не можах да се зарадвам от страх, че съм увредила детето. Не спирах да се обвинявам, по цели нощи и дни не спирах да плача и да се моля за здравето на толкова мечтаното бебче.
Изпих много лекарства за задържане, правих много изследвания за малоформации, но отказах да ми направят аборт, а и лекаря ме подкрепи.
Общо взето имах цветна бременност, 2 пъти ми дойде след като съм забременяла. Но след всички страхове и притеснения, след бременност, прекарана в болници на бял свят се появи моето красиво и здраво дете.

# 132
Благодаря ти мн за отговора  Simple Smile Радвам се, че детенцето ти е добре. Да ти е живо и здраво  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 6
здравейте. може би не пиша в най-подходящата тема, но пък знам ли ...  Simple Smile При мен ситуацията е следната, с мъжа ми опитвахме за дете миналия месец за пръв път, но за съжаление ми дойде, вчера ми беше последния ден от един нормален за мен цикъл, от вчера започнах да чувствам гадене и сънливост, разтройство, отпадналост има ли смисъл да си мисля че е цветна бременост, или пък може да е някаква настинка само ... и днес се чувствам по този начин. Дано не се окаже нещо сериозно на стомаха Sad

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 10:08 от vpivanova

# 134
  • Мнения: 975
Едно тестче би отговорило на въпроса ти.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт