цветна бременност

  • 256 876
  • 233
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 112
Да питам и аз...На какво да вярвам  newsm78 На 21.11 ми дойде последния нормален цикъл (адски обилен, 7 дни). след съмнения - направих 2 теста- отрицателни! Дойдем ми на 14.12 (съсем на време), но продължи едва 3 дни и беше само като зацяпване. Странно но реших, че е от времето. Все пак миналата седмица, не знам защо - вътрешно убеждение - още 2 теста и те отрицателни. Дойде ми ден след втория тест - отново същата история - няма и 3 дни, едва цапа. Викам си: полудяваш вече, внушаваш си. И за това си направих кръвен тест. Днес! Резултат - ЧХГ 175,300?!?!?!

На кого/какво да вярвам? Кой е последния ми цикъл в такъв случай?

П.П. За протокола да кажа, че и 4-те теста бяха Шуър Чек!  #2gunfire

Миличка, повтори ли кръвния тест и ходи ли на преглед? Какво ти каза лекарят?

# 151
  • Мнения: 2
Момичета моля ви помогнете.С приятеля ми искаме да си имаме бебе и от седем месеца правим опити.миналия месец ми дойде на 30-ти (декември).На 16-ти получих много силни болки като преди менструация.реших че ще ми дойде, пих обезболяващо и ми мина.така и не ми дойде...Трябваше да стане на 28-ми ,но се случи на 25-ти.много слабо течение,ту го има ту го няма и така вече 4-ри дни.Имам симптоми на бременност... Гърдите ми са подути повече от обикновено,пишкам адски често,нощем се будя,лошо ми е.Направих си тест отрицателен е...  ?????? моля ви помогнете.искам да изчакам още малко за лекаря.дали съм бременна ?

# 152
  • Мнения: 112
Миличка, предполагам, че момичетата тук ще те посъветват да изчакаш още 2 дни и да направиш нов тест, или ако нямаш търпение - да си пуснеш кръвен такъв.

Успех ти пожелавам, дано да е бебче   bouquet

# 153
  • Мнения: 2
благодаря.

# 154
когато в урината има кръв - теста винаги е положителен... на мен лекар ми го е казал Simple Smile
Naistina li,ako ima kruv v urinata dori da ne sam bremenna testa za bremenossta 6te e polojitelen?

# 155
  • Мнения: 2 422
Кременче пусни кръвен.

# 156
  • Мнения: 346
Да питам и аз...На какво да вярвам  newsm78 На 21.11 ми дойде последния нормален цикъл (адски обилен, 7 дни). след съмнения - направих 2 теста- отрицателни! Дойдем ми на 14.12 (съсем на време), но продължи едва 3 дни и беше само като зацяпване. Странно но реших, че е от времето. Все пак миналата седмица, не знам защо - вътрешно убеждение - още 2 теста и те отрицателни. Дойде ми ден след втория тест - отново същата история - няма и 3 дни, едва цапа. Викам си: полудяваш вече, внушаваш си. И за това си направих кръвен тест. Днес! Резултат - ЧХГ 175,300?!?!?!

На кого/какво да вярвам? Кой е последния ми цикъл в такъв случай?

П.П. За протокола да кажа, че и 4-те теста бяха Шуър Чек!  #2gunfire

Миличка, повтори ли кръвния тест и ходи ли на преглед? Какво ти каза лекарят?

Повторих го - след 4 дни бях с ЧХГ 1117. Повече не съм правила за сега, но бях на лекар и да - оказа се бременност  Crazy

# 157
  • Мнения: 119
Gallia, дръж ни в течение,тихичко честито и надявам се всичко е наред през следващите 9 месеца Simple Smile
Добре, че не съм намерила темата преди няколко дена, че и мен ме "тресе" идеята за "цветна бременност".
Такава хубава бт графика ми се заформи предния цикъл, направо бях сигурна, че няма да ми дойде... И.. за жалост не ме пропусна и този месец. Такъв МЦ не съм имала никога досега, един ден силно кървене, втори ден до обяд - слабо, и после до края на деня - зацапване, и трети ден зацапване. На всичкото отгоре БТ така и досега не е паднала под 36.90, (обикновенно е към 36.60 - 36.70 в дните по време и след М) та съвсем перкулясах да мисля за "цветна бременност". Преди 2 дена направих и тест, беше силно НЕгативен #Cussing out  сега съм по-спокойна... уж Simple Smile Това е сигурно поредния странен МЦ.. откакто бебеправим всеки месец е различен!

# 158
искам и аз да ви попитам нещо.Миналия месец с мъжа ми се помъчихме да правим бебе. трябваше да ми доиде на 16 а ми дойде на 9ти, също както на останалите беше по странен и за 1ви път ми подранява така. Преди да ми дойде имах  болки в стомаха сега също ги имам, много често ми се ходи до тоалетната,през първите 1 2 дена от М ми беше много лошо и сега също ми става лошо имам и много голям апетит и свичко ми се яде, и ми е умаляло и постоянно ми се спи а аз винаги сум била много жизнена.... правих вече 3 теста и са отрицателни. Възможно ли е да е има бебе Simple Smile

# 159
Здравейте, от няколко дена чета из вашето форумче, и едва днес открих темата в която да споделя и аз своя проблемл Надявам се че ще ми дадете нукой съвет.
И така  Wink
Миналия месец цикълът ми беше малко по различен от гледна точка на това, че гърдите страшно много ме боляха и имах леки болки. Този месец цикъла "ако мога така да се изразя" ми подрани с близо 1 седмици и половина - беше доста странно: - първия ден сутринта имах кръв, когато ходих по малка нужда. След това  беше зацапващо  Confused Мога да добавя че от няколко дена се чувствам леко сънлива, даже на моменти съм и гладна нещо, което е необичайно за мен.
Сигурно ще ме попитате дали съм правила тест  Blush да вчера направих тест - и той се оказа отрицателен  Rolling Eyes
Моля ви кажете ми как да постъпя,  #Crazy  има ли вероятност да правя цветна..... може би след 4 март, когато трябва да ми дойде ще разбера истината....

# 160
  • Мнения: 560
И на мен ми дойде с 4 дни по-рано.И почти нямах цикъл.Първия ден беше леко розово зацапващо.Втория ден маалко повече.А третия и четвъртия беше като розова цветна ЦС.Теста си беше една огромна червена линия  CloseСега чакам следващата дата на евентуалния цикъл.
За лекар не мога да се вредя.

# 161
От няколко дена насам и аз съм като теб "TV", и вече незнам какво да мисля, най-важното е че съм спокойно в очакване на истината  Rolling Eyes Да не говориме че от 3 дена започнах да се будя сутрин с леко главоболие, като има случай да продължава цял ден.....и на мен май ми остава само да чакам следващата дата..... #Crazy
Ще се радвам ако може някой от форумчето да ни даде по някой съвет  Hug.....

# 162
  • Мнения: 560
Аз пък от 2 дни се будя към 5-6 часа,и до 7 спя на пресекулки.

# 163
Здравейте, имам един проблем който ми обърква живота в момента. Аз съм на 35 години и си имам сериозен приятел с който ми предстой брак.В средата на Януари сгреших и преспах с един мъж, правихме секс без презерватив но всичко беше навън ,после на 6 Февруари си ми дойде нормално цикъла .Тъй като приятелят ми беше в чужбина до 14 Февруари, аз не съм имала повече сексуални контакти с друг.От 14 Февруари с приятелят ми правехме редовно секс но той не е свършвал в мен само на 3 Март свърши в мен, но от 26 Февруари започнаха гърдите и корема да ме болят както преди да ми идва цикъла.На 3 Март приятелят ми свърши в мен но на 2 Март трябваше да ми дойде , на 10 си направих два теста и бяха положителни. В момента се притеснявам дали не съм бременна от онзи мъж а не от приятелят ми, и на 4 Февруари да съм имала цветна бременност.Как мога да разбера кой от двамата е баща на детето ми.

# 164
  • Мнения: 203
Едва ли си бременна от тогава след като ти е бил нормален цикъла на 6 февруари.То голям филм направо...Най-добре иди на доктор там ще ти кажат в коя седмица си и ще ти се изяснят работите,за който питаш!Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт