След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 175

  • 27 279
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
И малко спомени.

# 466
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355

# 467
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Явно снимачния сезон вече е приключил.Бурчин е написала -Сезона е открит.
Лятото започна за актьорите.


# 468
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Честит имен ден, Ели, здраве, усмивки и късмет!



Честит празник на всички празнуващи!

# 469
  • Мнения: 2 742
Хриси, Кати, някои откриха сезона и с удовлетворение си почиват, а от други чакаме снимки от летни ангажименти  Peace Laughing Инфо от Мурат йок, кой знае къде се пече.  Grinning Като гледам вчерашните снимки, голямо избиране на ракурса на селфито е правено да не се види компанията  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy (шега  Peace)

Едно инфо от девочките - за 9 седмици ККК е спечелил 20 725 662 тур. лир. Ами направо си изработиха и ККК-2.  smile3501 newsm10 newsm53



Хубава вечер!


Танче,

Скрит текст:
 

  и защо ли, защото не "мечи" като коте с равен тембър. Наистина не разбирам?! newsm78

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo Чувам го-о-о  Peace Laughing


# 470
  • Мнения: 2 554


    Кати, Марти! Hug  Hug

  Още снимки качени днес от Нургюл.

 Yetenekli meslektaşlarım benim Gurur duyuyorum sizinle

 


 

# 471
  • Мнения: 2 554


     Ben zaten dekorasyon manyağıyım. Bu dükkana delirdim❤ruhumu orda bıraktımmağaza sahbi Serap, genç coşkulu harika işler yapan biri @sominterior

 

 

# 472
  • Мнения: 8 401
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Ели Hug Hug HugЧестит Имен Ден!Бъди здрава и много ,много щастлива!  smile3525 newsm51 smile3525
Хриска HugМарти HugКати Hug украсили сте темичката ни с прелестната Нуриш и един мърдащ Мурат  smile3521И Бубето приклчила сезона и е в почивка вече  smile3521А така да си почива и на есен с песен 2 сезон на нейния сериал  smile3521Нали ще има 2 сезон  newsm78 ,че аз съм изостанала с инфото за него  newsm78

# 473
  • Мнения: 8 401


Скрит текст:
Един малък космат спасител  smile3521

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 21:05 от Eny87

# 474
  • Мнения: 8 401


Скрит текст:

# 475
  • Мнения: 2 742
Ени,  Hug Да, сериалът на Бурчин ще има втори сезон. Той е с много добър рейтинг. Беше на 2-ри в АВ и 3 в Тотал, а сега е на 3 в АВ и 4 в Тотал, заради Сървайвър. Аз съм го гледала само до 6 еп., надявам се на лятото, но следя как се движи. както и за "Парченцата".  Hug

# 476
  • Мнения: 2 554


         Добро утро!

 

 

# 477
# 478
  • Мнения: 2 554
  

     Хубав и слънчев ден, момичета!

   


 

# 479
  • Мнения: 8 717
Добро утро и от мен!  Hug

Малко попътувах служебно, малко го съчетах и с почивка, доста трябваше да понаваксам после с работата и ето ме отново тук. Grinning  С много нови снимки, клипчета, гифчета и инфо сте изпълнили страничките, за което много благодаря на всички - с удоволствие изчетох и разгледах всичко!  Heart Eyes Hug Мурат и той е попътувал, Нургюл пък си почива като мен на морския бряг - в унисон съм била през тези седмици и с двамата.  Joy Joy Joy Страхотно изглеждат - свежи, спокойни, усмихнати и лъчезарни... Надявам се да са щастливи наистина, а не само за пред камерата и фотоапаратите.  Peace

Днес е петък, бързо и спокойно да минава и да идват мечтаните почивни дни.  Grinning



Общи условия

Активация на акаунт