добър ендокринолог във Варна или София

  • 2 547
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог ...бременна съм в 22 седмица, инвитро ...преди 3 дни на морфологичния преглед в Надежда ми установиха повишено количество на околоплодните води в резултат на което се съмняват, че имам гестационен  диабет...налага се да правя глюкозно натоварване и консултация с ендокринолог...не стига и това ами от 2-месеца имам възел на щитовидната жлеза..днес постих Д-р Марияна Христова в кв. Аспарухово ...но казано честно останах малко разочарована, т.к не пожела да ми направи ехограф , а ме прегледа само с физически с опипване на жлезата...утре изследванията продължават, но се притеснявам, че ще ми изпише хормони, а аз не искам да натоварвам бебето в мен с още хормони, затова бих искала да направя консултация и с още един ендокринолог.

# 1
  • UK
  • Мнения: 5 999
Д-р Райков в МЦ Плюс в уличката зад Община Варна. Малко е сложно с часовете, но ако отидеш на място, няма да откаже да те приеме Peace

# 2
  • Мнения: 118
Здравей,
мога само за София да ти предложа добри ендокринолози. Най-добър е д-р Начев, той работи в Панацея и в клиника Надежда-София, всяка събота е там. Може да им се обадиш и да си запишеш час но той не работи със здравната каса а само на частно/май беше 50-60лв таксата/. Аз ходя при д-р Виткина, която работи с д-р Начев в Панацея но и в Младост Мед 1, където може да минеш с направление. В интернет можеш да им намериш координатите. Момичета ще ти предложат  и други. Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 219
Ефра, Д-р Начев работи всяка събота работи в Панацея в София  нали...аз проверих в Надежда работи само 1 ден в месеца и до днес няма все още график за м,05,2015...

# 4
  • Мнения: 118
Ефра, Д-р Начев работи всяка събота работи в Панацея в София  нали...аз проверих в Надежда работи само 1 ден в месеца и до днес няма все още график за м,05,2015...
На мен ми казаха, че всяка събота е в Надежда но може да не съм разбрала! Няма проблем. Аз хода при д-р Виткина и много я харесвам, много е мила и отзивчива, винаги може да я намериш по телефона.Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт