Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 8 105
Явно ти се иска обувки да си купиш, не сладолед  Laughing

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Трябва да купя обикновен модел парти грил за подарък... Някакви идеи къде го има на по-ниска цена  newsm78

# 107
  • Мнения: 17 978
Явно ти се иска обувки да си купиш, не сладолед  Laughing

 Joy Joy Joy
Права си, повече ми се иска  Heart Eyes
Коригирах се  Peace

# 108
  • Мнения: 847

Хубав ли е този сладолед Риос в Пени
Този сладолед от Пени е хубав,взимала съм шоколадов и ванилия,маслен е,истинския сладолед от едно време,на вкус е еднотипен с този от Лидл-Gelatelli










Коя от двете марки е по- хубава?
Преди години купих някакъв, който ужасно се мажеше по небцето, от тогава не смея да експериментирам  Confused

# 109
  • Русе
  • Мнения: 7 057
raja_nikol, ако си купувала лидълските сладоледи Ноблисима(сега вече Джелатели), то този е абсолютно същия. Аз откакто ядох шоколадовите с парченца шоколад, други сладоледи не признавам. Само на лидълския му харесвам това, че шоколада е като на топчета и някак си стои по-плътен, а в този на ПЕНИ е като на люспички. Ванилията също е хубав. Страчателата нещо не ми допадна като вкус. От трицветния не съм купувала.

# 110
  • Мнения: 17 978
Благодаря ви, момичета  Heart Eyes
Ами значи е по- евтин от лидълския тогава  newsm78
Точно шоколад и ванилия съм набелязала, другите не ги тачим у нас  Peace

# 111
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Благодаря ви, момичета  Heart Eyes
Ами значи е по- евтин от лидълския тогава  newsm78
Точно шоколад и ванилия съм набелязала, другите не ги тачим у нас  Peace
По принцип са на една редовна цена, но в ПЕНИ много често е намален. Дори миналото лято и за 2,79 лв. са го пускали, но пък май редовната му цена беше по-ниска.

# 112
  • Мнения: 2 820
Искам да попитам тези от вас, които посещават магазин Пени, дали има желатин в по-голяма опаковка от 10 гр.? Преди имаше в Лидъл от 50 гр., но го спряха и сега издирвам в другите магазини.

# 113
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Искам да попитам тези от вас, които посещават магазин Пени, дали има желатин в по-голяма опаковка от 10 гр.? Преди имаше в Лидъл от 50 гр., но го спряха и сега издирвам в другите магазини.
Не. Има само 10 грамов.

# 114
  • Мнения: 2 820
Благодаря  Hug Не съм гледала в Метро, може пък там да имат.

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 357
В Метро има желатин в пакет от 1 кг но май не е животински.

# 116
  • Мнения: 1 338
...
В Била промоция 2 сладоледа Казабланка за около 6 лв
...

Да не се излъжеш - миналата година си взех от същата им промоция по това време и в темата писах, че беше с песъчлив вкус, супер гадост - явно изчистват витрините от старите сладоледи, зареждани през зимата, за новата лятна доставка - никога няма да повторя вече подобна промоция от Била!

# 117
  • Мнения: 17 978
Благодаря, Моринга   bouquet

# 118
  • София
  • Мнения: 13 135
...
В Била промоция 2 сладоледа Казабланка за около 6 лв
...

Да не се излъжеш - миналата година си взех от същата им промоция по това време и в темата писах, че беше с песъчлив вкус, супер гадост - явно изчистват витрините от старите сладоледи, зареждани през зимата, за новата лятна доставка - никога няма да повторя вече подобна промоция от Била!

Не е до промоцията. От самия магазин и начина на съхранение е. Случвало ми се е при една и съща промоция в Лидл, в единия магазин да е хубав, а в другия - тричав (и то точно този сладолед на клечка, който е на промоция oт понеделник и му се точа Laughing). Миналата година се възползвах няколко пъти от промоцията на Била 1+1, както за Казабланка, така и за сладолед йогурт и бяха съвсем хубави. Но си права, че най-вероятно през май разчистват фризерите за новия сладолед.  Wink И аз съм се зарекла, че няма да се подавам на промоции в края на пролетта. И това важи за всички супермаркети. Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 13:08 от Тaня67

# 119
  • Мнения: 2 820
В Метро има желатин в пакет от 1 кг но май не е животински.

Много благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт