Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Гледам от утре в Била ще има пилешки бутчета по 2,79 лв - тази цена редовна ли е или е с карта? (нямам карта)

# 16
  • Мнения: 1 700
Гледам от утре в Била ще има пилешки бутчета по 2,79 лв - тази цена редовна ли е или е с карта? (нямам карта)
май е редовна до другият четвъртък.ти защо не се направиш на нахално-ударена че си забравила била картата при мен минава тоя номер въпреки че имам такава Mr. Green касиерките да не се правят винаги имат подръка такава  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 820
Има ли вече някъде качена брошурата на Била?

# 18
# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 40 726
 Thinking загледах Узо-то и сиренето Пършевица,ама предния път като беше на промоция нямаше ни сирене,ни дявол ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 611
Някой дали пробва охладените бутчета на промоция в Била? Rolling Eyes

# 21
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
Да знаете това кисело мляко къде мога да го намеря?
Скрит текст:

# 22
  • София
  • Мнения: 8 106
Да знаете това кисело мляко къде мога да го намеря?
Скрит текст:

Кауфланд. Вчера си купихме. Мъжа ми е много доволен.

# 23
  • Мнения: 436
И в Плевен до родителите ми е Пени. И там е същото положението.Вечно стоката не е заредена или изчерпана. Даже съм забелязала, че заредят ли нещо отново си го пускат на редовна, а не на промоционална цена. Честно казано хич не го харесвам тоя магазин. А и имат една отвратителна практика, някой ако си пазарува със собсвена пазарска кошница или чанта и т.н. (обикновено някой завеян клиент) и някоя стока остане немаркирана.Вместо да му кажат, го изчакват да си тръгне и го карат да плати в троен размер. Бях свидел 3 пъти,  единия с майка ми  ooooh!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Да знаете това кисело мляко къде мога да го намеря?
Скрит текст:
ако купувам готово кисело мляко, точно такова си взимам, че вкъщи го ядем в промишлени количества Mr. Green
Досега съм го откривала в Триумф и Хит само

# 25
  • под тепетата
  • Мнения: 9 277
Ако става въпрос за Пловдив , мога да кажа още 2 места за купуването му, понеже и ние сме му фенове.
 За съжаление не във всеки Кауфланд го има.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Някой дали пробва охладените бутчета на промоция в Била? Rolling Eyes

От утре сa.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 357
Къде продават патешки сърца?Има ли охладени?
Благодаря предварително!
Днес видях в Кауфланд замразени  и на промоция бяха.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 050
Патешките сърца как се приготвят и повече време ли им трябва. Готвила съм само пилешки. Видях в брошурата на Кауфланд, че са на промоция.

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Охладени не съм виждала никъде. Аз ги цепвам,бланширам за кратко и мятам на скарата или с масло в тигана. Peace

Общи условия

Активация на акаунт