?Лаборатория в С-я, която прави изсл. на бременни по здр.каса?

  • 1 251
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Ей, мамчета, кажете някоя лаборатория във или около центъра в София, в която да правят всичките изследвания, които са нужни преди раждането, по здравна каса. Тази, в която ходех преди, се оказа, че от нова година вече почти нищо не правят по каса, а след няколко дена излизам в майчинство и ще трябва да си ги направя, за да ми издадат направление за раждане. Ако не знаете в центъра, става и другаде, пак ще ми е от полза.  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 797
  В Цибалаб работят със здравната каса.  www.cibalab.com

# 2
  • София
  • Мнения: 488
 и аз гласувам за Цибалаб....

# 3
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Лаборатория Кандиларов

http://www.kandilarov.com/

# 4
  • Мнения: 558
Момичета, какво означава, че Цибалаб работят със здравната каса? Моята гинеколожка редовно ме праща там, откъдето редовно си ми взимат не малко пари - в зависимост от изследването. А аз съм си здравно осигурена... на мен ли нещо не ми е ясно...?!? Иначе лабораторията е супер... особено ми харесва приемната дето беше близо до "Пирогов"

# 5
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Момичета, какво означава, че Цибалаб работят със здравната каса? Моята гинеколожка редовно ме праща там, откъдето редовно си ми взимат не малко пари - в зависимост от изследването. А аз съм си здравно осигурена... на мен ли нещо не ми е ясно...?!? Иначе лабораторията е супер... особено ми харесва приемната дето беше близо до "Пирогов"

Aко те изпраща без направление за съответните изследвания, естествено, че ще ти взимат пари, все едно си отишла по собствена инициатива. Гинеколожката ти дава ли ти направление за изследванията?

# 6
  • Мнения: 558
Ами днес отидох при нея да ме регистрира... тя ме погледна на ехографа, каза, че съм в 4та гестационна седмица, записа ме в една дебела тетрадка и каза да дойда в средата на май за пълни изследвания  Shocked... и аз като я питах, поне стерилна урина и микробиология на влагалищен секрет няма ли да ми пусне, тя ми каза "о да!" и ми даде просто каталогчето на Цибалаб... аз бях толкова потресена, че чак след 12та седмица ще ми правят изследванията, че за направлението изобщо не се сетих да питам... но понеже много се ядосах утре ще отида и поне за урината ще си го извоювам... надявам се.... и май ще сменя докторката  #Cussing out Добре че го има този форум и разбрах, че имам право.... ужас... думи нямам за това отношение на ЕТ-тата...
А досега си мислих, че с направление е изследването само в ДКЦ-то, не и в Цибалаб, а то съм била в голяяяма грешка.  newsm78

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 22:29 от sofkobofko

# 7
  • Мнения: 694
За да ти е безплатно изследването в Цибалаб, трябва да ти дадат направление, само с брошурата на лабораторията нестава.
Пълни изследвания при бременност се правят в третия месец от бременноста освен ако няма причина да се направят по-рано.
Влагалищния секрет трябва да ти го вземе гинеколога, а ти да го занесеш в Цибалаб, там няма кой да те качи на магарето и да те вземе секрет.

# 8
  • Мнения: 7 640
... тя ме погледна на ехографа, каза, че съм в 4та гестационна седмица, записа ме в една дебела тетрадка и каза да дойда в средата на май за пълни изследвания  Shocked...
че чак след 12та седмица ще ми правят изследванията, че за направлението изобщо не се сетих да питам... но понеже много се ядосах утре ще отида и поне за урината ще си го извоювам... надявам се.... и май ще сменя докторката  #Cussing out
чакай, чакай, не се пали.
Ти още не си съвсем бременна, дано не ти прозвучи грубо само Simple Smile.
Имаш време, къде си се засилила, изследвания наистина има смисъл да се пускат 12г.с.

# 9
  • Мнения: 558
Мими- знам как е процедурата със секрета и Цибалаб... просто докторката ми никога не ми е давала направление- директно ме праща там- а това не е честно.
PolarFox- грубо ми прозвуча Simple Smile ... нещо съм доста параноична, откак видях двете черти... не мога да се позная направо... иначе мерси за успокоението- на вас миналите по този път- вярвам Wink

# 10
  • Мнения: 7 640
софкобофко, недей де Wink Аз не с лошо. Просто ми е чудно как ти видяха бременността в 4г.с. Laughing Не се бой, лека бременност и да си сложиш лентичка!

Общи условия

Активация на акаунт