Лидл ::64::

  • 83 437
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Еййй най-накрая ще пускат перфоратора. ММ ми откога го чака. Имаше го на плакат от 07.05. Видях и плакат с маратонки Umbro за 39 лв. Вчера отидох само за млякото на тяло на Cien и намерих за какво да изхарча 20 лв. Купих си лепенките за пришки, че поне 1 път в годината от някакви обувки ми се получават. Комплекта за маникюр и аз го имам, но нещо не съм доволна. 30 лв според мен са му много пари.

# 16
  • София
  • Мнения: 218
Вчера взех от свинското за готвене, което е на промоция. Много крехко и вкусно се оказа.

# 17
  • Мнения: 8 217
Аз тази седмица съм пас.

Благодаря за темата!   bouquet

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Звънче, благодаря за темата!  bouquet
Вчера взех от свинското за готвене, което е на промоция. Много крехко и вкусно се оказа.
И аз снощи го сготвих с лук, мъжа ми каза, че се топяло в устата. Направи ми впечатление като го разопаковах и рязах, че месото е меко, а не вдървено, все едно прасето е било заклано предния ден. Определено ще си купя още 2-3 опаковки да сложа във фризера.

# 19
  • Мнения: 611
Месото е чудесно и според  мен!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 805
Похвалвам сладкото/конфитюр/ от миналата седмица/ немски/. Ядохме с ягода и с кайсия. Трябваше и вишна да си взема. Не знам дали е на промо още..
Писах мейл на Лидл вечерта късно, ако може, да ми доставят одеалото за пикник/синьо каре/  в Търново- и бях изненадана, че сутринта към 10 ми се обадиха да ми кажат, че ще ми го доставят.  Heart Eyes
Скрит текст:
само ми се струва, че тези одеала за пикник трябва да вървят с комплекта срещу кърлежи newsm43 Някой знае ли нещо, с което да се мажеш превантивно, че да бягат?

# 21
  • Мнения: 27 496
За ластиците може и да има качено упътване на сайта на Лидъл. newsm78 За много уреди има. Упътванията на доста от спортните уреди бяха тип листовка, дали и тях качват не знам... Rolling Eyes
Сладкото мисля, че вече не е на промоция. Аз взех почти от всички намалени видове, всички харесваме. От вишните е наистина много хубаво сладкото. Heart Eyes
Уредът ми за миене на прозорци се зареждаше около 2 часа за първи път, а не около 3,5 часа както пише в упътването. newsm78 Т.е. може и вече да е бил зареждан веднъж, дано да се държи добре и занапред. Иначе на вид уредът не изглежда използван.

# 22
  • Мнения: 22 867
........... и кремчетата по левче (май бяха). Кремчетата са мн вкусни.

Подскажете за кои кремчета става въпрос, че нещо не включвам. newsm78  bouquet Туниките ги изпуснах, едва ли ще има останали, за пижамки и аз ще ходя и за...........ако нещо все още има и да ми върши работа. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 453
Надявам се някоя пижамка да е останала до понеделник, макар че се съмнявам  Laughing.

  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 535
Туники имаше вчера вечерта на Резбарска. От тези на райета имаше и в двата цвята, видях и синя, само бялата с Айфеловата кула не забелязах, но не съм и ровила много.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Някои купил ли си е от потниците на промоция, дали са хубави

# 26
  • София
  • Мнения: 6 028
И аз мисля да взема от Лидл пижамки, отдавна не сме взимали нищо. Другото хранителни.

# 27
  • Мнения: 319
Привет на всички, някой купувал ли си е пътническия сак, изглежда ми много добре и случайно видях, че са го пуснали пак, предния път се чудих, чудих и не можах да се реша, сега пак имам възможност да си го купя, та се чудя да отивам ли до магазина довечера  Wink Grinning

# 28
  • Мнения: 5 173
........... и кремчетата по левче (май бяха). Кремчетата са мн вкусни.

Подскажете за кои кремчета става въпрос, че нещо не включвам. newsm78  bouquet Туниките ги изпуснах, едва ли ще има останали, за пижамки и аз ще ходя и за...........ако нещо все още има и да ми върши работа. Simple Smile
http://www.lidl.bg/bg/Super_Offers.htm?action=showDetail&id=22167 Я, били по 55 ст. Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 052
Благодаря за новата тема   bouquet
бях си взела от ластиците на ЛИДЛ и съм си изгубила листа с примерните упражнения, дали го има някъде в сайта им  newsm78
Ако става дума за подобни на тези
Скрит текст:
, довечера ще мога да кача снимки на листовките.




Имам уреда за маникюр , добър е. Стабилна изработка. За моите пети върши работа,но ако са мнооого загрубели пример http://zdrave.ws/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B8.jpg  няма да стане само с него. Първо в банята с пемза или метална пила,после с уреда.
С него определено се постига максимална гладкост. Мощен е,имах и други три.
Самите пръсти около ноктите стават идеално.

Аз го взех на промо за 14-15лв. от Лидл
Твоя, съвсем същия ли е? Този който е на ток?

Общи условия

Активация на акаунт