Лидл ::64::

  • 83 436
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 91
Здравейте, момичета!Аз също си нямам лидл наблизо и искам да попитам дали все още се намират от четвъртитите форми за печене..мисля, че бяха около 13 лв, разкопчаващи се, а не можах да си купя веднага..Много ще съжалявам ако съм ги пропуснала..перфектни са за голямо парфе, бисквитена торта и т.н... newsm12 Дали има из обектите в Надежда например?Благодаря ви, усмихнат ден!

# 151
  • Мнения: 399
Тостера ми се предаде  Confused И се чудя пускали ли са в Лидъл тостери и дали да изчакам или да си потърся другаде?

# 152
  • Мнения: 838
Дали ще има скоро кухненски везни-кога горе-долу ги пускат? Моята сдава багажа, а лидълските са едни такива цветнички, а на мен ми трябва червена-гледам, гледам и все не мога да си намеря такава.

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 167
И аз съм му хвърлила око, амаа ми се иска и мнение.  Praynig
Тук е ръководството за употреба. http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-1B02D7DE-70A22462/lsp/hs … D1%80%D0%B8%D0%BB
Гледам разглобява се за почистването, ама как ще бъде печенето е интересно.  newsm78
http://www.lidl-service.com/static/111207383/103845_BG.pdf

Някой има ли отзиви за грила, който ще пуснат другата събота?

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 11:53 от ilinayor

# 154
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Момичета имам такъв въпрос: Напръсках си фурната с препарата на Лидл, но на него пише фурната да се използва след 8 часа, а на мен ми се налага следобяд да пека баница. Притеснявам се , че няма да са минали 8-те часа и не знам какви биха били последствията? Моля за съвет Praynig.

# 155
  • Мнения: 805
Възможно е да ти се омирише баницата на препарат.

Ако ти е толкова наложително да я печеш Wink почисти хубаво фурната от остатъците на препарата.... пусни я да "опече" една тава с вода... пак я забърши като се запоти ... а дано баницата после е ОК...

Да добавя, че аз този препарат не го ползвам ... но така бих постъпила принципно ... имам подобен опит ... с не знам какъв препарат....

# 156
  • Мнения: X
Аз не харесах препарата за фурна. Нищо не ми изми за съжаление.

# 157
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
При мен се справя чудесно, по-доволна съм от него, отколкото от препарата на Хайтман, който въобще не почисти нищичко.
Пуснах я да нагрява и вентилатора пуснах, като нагрее и изключи ще я оставя да поработи с вентилатор на отворена врата, пък дано стане.

# 158
  • Мнения: 888
Вчера сутринта видях четката за зъби, но не ми хареса. Качеството на главите ми се стори лошо и имаше някакви неравности.
Имам ел. четка на Oral-B и не мисля, че тази на Lidl е по-хубава.

Италианската извара е много добра.

# 159
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Вчера сутринта видях четката за зъби, но не ми хареса. Качеството на главите ми се стори лошо и имаше някакви неравности.
Имам ел. четка на Oral-B и не мисля, че тази на Lidl е по-хубава.

Италианската извара е много добра.
Коя по точно имаш на орал б? Не мога да те питам на лично съобщение

# 160
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Отдавна исках комплект за маникюр и днес се сдобих с такъв. У дома го включих, но на първо четене май не съм особено доволна. Чудя се въобще дали да го пробвам или направо да го връщам. Приставките ми се струват некачествени...

# 161
  • Варна
  • Мнения: 169
Здравейте момичета!
На 2 април си оставих кафе машината  за ремонт. Минаха 30 дни и никой не ми се е обадил да отида да си я взема. Какво следва и какви права имам аз в тази ситуация? Запознати ли сте?

# 162
  • Мнения: 888
Вчера сутринта видях четката за зъби, но не ми хареса. Качеството на главите ми се стори лошо и имаше някакви неравности.
Имам ел. четка на Oral-B и не мисля, че тази на Lidl е по-хубава.

Италианската извара е много добра.
Коя по точно имаш на орал б? Не мога да те питам на лично съобщение

Тази:
http://technika.bg/product/16006/elektricheska-chetka-za-zabi-br … oral-b-d4010.html

# 163
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Вчера сутринта видях четката за зъби, но не ми хареса. Качеството на главите ми се стори лошо и имаше някакви неравности.
Имам ел. четка на Oral-B и не мисля, че тази на Lidl е по-хубава.

Италианската извара е много добра.
Коя по точно имаш на орал б? Не мога да те питам на лично съобщение

Тази:
http://technika.bg/product/16006/elektricheska-chetka-za-zabi-br … oral-b-d4010.html
Благодаря много.чудя се коя ли е по добра на лидл или на орал б.
Относно кафе машината. Аз оставих цитрус пресата. След 40 дена отидох да питам какво става дадоха ми я .
Били звъняли никой не вдигал. Сверих телефоните същите.
Иди обяснявай. ...а съм нямала пропуснато

# 164
  • Мнения: 5 173
И при нас мина повече от месец откакто оставихме кафемашината за ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт