Лидл ::64::

  • 83 426
  • 745
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 94
здравейте, някои има ли отзиви за маратонките им ? пише че са умбро за 40лв , изглеждат добре на рекламата , но дали си струват  newsm78

# 211
  • Мнения: 599
От дезодорантите кой е траен?

# 212
  • Мнения: 3 020
От дезодорантите кой е траен?

Аз се влюбих в зеления - много ми харесва, не вярвах даже, че е без пари и хубав аромат.
Мъжът ми преди това беше взел белия - хич не ми хареса, едва го изпръсках.
Ама си е до вкус.  Peace

# 213
  • Мнения: 599
От дезодорантите кой е траен?

Аз се влюбих в зеления - много ми харесва, не вярвах даже, че е без пари и хубав аромат.
Мъжът ми преди това беше взел белия - хич не ми хареса, едва го изпръсках.
Ама си е до вкус.  Peace
Благодаря ти!А с пудра ли са?

# 214
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
И мен ме вълнуват маратонките! Кажете, моля ви, че не са хубави, че имам ограничен бюджет този месец! Mr. Green

# 215
  • София
  • Мнения: 504
Аз вчера се сдобих с едни електриковозелени маратонки Mr. Green
За мен са идеални, отдавна исках нещо такова за спорт. Подметката не е много гъвкава, така че не знам дали ще стават за тичане, но е достатъчно дебела за да е удобна.
Номерацията е с един номер надолу - другите ми маратонки (Найк, Пума, Адидас) са 41, от тези 40 ми заспа, надявах се да ми станат, защото са до 40.
С две думи - доволна!

Купих и някакво замразено индонезийско ястие от фризерите, което се прави на тиган. Само че после отидох в мола и се отплеснах в магазините, и като се прибрах се беше размразило Joy Пробвах го, хареса ми. Предполагам ако успея следващият път да го опазя замразено до вкъщи ще е по-добре hahaha

# 216
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Има ло някъде четки за зъби още?Отзиви?

# 217
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Има ло някъде четки за зъби още?Отзиви?
Не

# 218
  • София
  • Мнения: 3 836
Ама наистина кога ще пуснат някакви свестни дрехи тук? Последните седмици супер постно, нито за деца нещо интересно, нито за големи. Абсолютно нищо не ме впечатлява в брошурите, а преди всяка седмица харесвах по няколко неща. А тук напоследък ако пуснат са някакви гадни мачкащи се материи...
+1 Naughty

# 219
  • Мнения: 2 393
От няколко седмици търся омекотител Doussy, но не намирам. Става въпрос за този, който е между синьо и зелено като цвят (най-вдясно на снимката).
В магазините в Лозенец и Изток (София) има само син, зелен и жълт.
Някой да е обърнал внимание дали липсва и в други магазини?

# 220
  • София
  • Мнения: 3 836
Аз не съм виждала такъв въобще. Иначе при нас (кв. Св. Троица) има само розов напоследък.

# 221
  • Мнения: 319
От няколко седмици търся омекотител Doussy, но не намирам. Става въпрос за този, който е между синьо и зелено като цвят (най-вдясно на снимката).
В магазините в Лозенец и Изток (София) има само син, зелен и жълт.
Някой да е обърнал внимание дали липсва и в други магазини?
Аз харесвам Doussy, всичките съм ги пробвала, но този вид никога не съм го срещала, иначе веднага бих го взела, само син, жълт, бял, розов, зелен и два други вида, които бяха лимитирана серия.

# 222
  • Мнения: 2 393
Последният път, когато купувах омекотител имаше 2-3 шишета от въпросния. Не помня да е от някаква промоция.  newsm78

# 223
# 224
  • София
  • Мнения: 3 836
Забелязвам, че нещо не зареждат от омекотителите Doussy. В нашия магазин си седи едно разпечатано пале от сума ти време и е останал само розов. Тези дни бях в Панагюрище, там ми направи впечатление същото, с тази разлика, че имат само жълт. Да не би да му сменят опаковката и да чакат да се изчерпят количествата?

Общи условия

Активация на акаунт