Мами от гр. Пловдив..

  • 1 123
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте,момичета!Някоя от вас раждала ли е във Втора Градска болница ( май се води Св. Пантелеймон ) и по-конкретно при д-р Хагоп Карагьозян? Искам да се прехвърля при някой лекар,който изражда понеже лекарят при когото съм в момента не изражда и се чудя дали да е при него или при д-р Белчев от Окръжна?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
по принцип една жена трябва сама да реши, но Окръжна в момента е доста по-добра болница за раждане от останалите, вклч от ВМИ.
Аз бих избрала окръжна.

# 2
  • Мнения: 76
Трябва!Но аз не познавам тези доктори и без да бъда достатъчно информирана няма как да взема правилно решение!Все пак както се казва "Не питай старило,питай патило!"

# 3
  • Мнения: 26
Здравейте,момичета!Някоя от вас раждала ли е във Втора Градска болница ( май се води Св. Пантелеймон ) и по-конкретно при д-р Хагоп Карагьозян? Искам да се прехвърля при някой лекар,който изражда понеже лекарят при когото съм в момента не изражда и се чудя дали да е при него или при д-р Белчев от Окръжна?
Здравей мила
Може би вече си получила желания отговор,но нека и аз да се включа
Моята братовчетка ражда дам 17.10.2014
Останах с толкова хубави впечатления
Не само от доктора,но и от персонала .братовчетка ми неспира да ги хвали
И живи и здрави моя термин е за септември и аз съм се насочила към този  лекар

# 4
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Здравей, аз родих там дъщеря ми през 2007 г, при д-р Карагьозян. Доволна съм, не се следих при него, но избрах да родя при него и съответно се уговорихме. Бях секцио по медицински причини, помолих за спинална упойка, нямаше никакви проблеми. От грижите и вниманието в отделението съм много доволна.
И пресни впечатления от моя приятелка Simple Smile , роди сега на 25.04 в същото отделение второто си дете. Първото го е раждала във ВМИ,каза че разликата е огромна. Вполза на Втора градска Simple Smile, нямаше уговорка, отиде при които се падне дежурен. Роди за 2 часа, нормално, без разкъсвания.
Очарована е и от лекарите и от акушерките. А най- вече от педиатърката. Каза, че била уникална.
Трябва да знаеш, че бебетата са в детска стая, и се носят през 3 часа за хранене. Ако искаш бебето да си бъде до теб, съветвам те да помислиш за Окръжна.
Ако имаш други въпроси с радост ще отговоря Wink. Каквото и да решиш, успех и здраво бебе на финала!

# 5
  • Мнения: 76
Благодаря ви за отговорите,момичета!  Hug Все още не съм взела решение,но ще помисля и ще реша.

# 6
  • Мнения: 26
Лека бременност от мен .
И нека всичко да мине добре за теб и твоето мъниче
Успех  Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт