До кога ще слага вси4ко в устата си????

  • 961
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
Ей, сетих се току що как отучих Марена да лапа буклуци. Имах една афта в устата и и я показах, обясних и колко много боли и че се получава от замърсяване, като пъхнеш нещо в устата. За "щастие" по едно време и на нея и излезе и тя ми повярва.... Wink / което не е лъжа/
А иначе тя имаше навика да си крие разни дребни нещица в устата и ги гълташе. /явно това и се е струвало най-сигурното място за едно топче например  Laughing/

# 16
  • София
  • Мнения: 39 740
Ивче то и аз така действам.
Дияна казва "боли ме тук", и аз веднага започвам "ето, като лапаш каквото ти падне" Simple Smile

# 17
  • Мнения: 418
Ей, сетих се току що как отучих Марена да лапа буклуци. Имах една афта в устата и и я показах, обясних и колко много боли и че се получава от замърсяване, като пъхнеш нещо в устата. За "щастие" по едно време и на нея и излезе и тя ми повярва.... Wink / което не е лъжа/
А иначе тя имаше навика да си крие разни дребни нещица в устата и ги гълташе. /явно това и се е струвало най-сигурното място за едно топче например  Laughing/
Това ми хареса  Laughing.Сега остава да издебна кога ще се появи някоя авта в устата на баща и , за да покажа нагледно . Аз не съм имала такъв проблем и ще се възползвам от съпружеското мъчение  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт