След края на Çalıkuşu и премиерата на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие ~ТЕМА 48~

  • 29 221
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 14 490


  Лека нощ Hug Hug Hug Hug Hug


# 451
  • Мнения: 5 096
Добър вечер Heart Eyes Hug

Аз си изпратих моето Бу  Cry  и сега мога да се отдам на нашите БУФчета  Heart Eyes


Относно Чапа съм сигурна,че няма сила на земята, която да го накара да играе с нея hahaha hahaha hahaha

На въпроса,защо Ф си е с приятелки, а не с Бу....Надявам се да раздава покани и да прави разни последни приготовления  Praynig Praynig Praynig Laughing Laughing

# 452
# 453
  • Мнения: 4 157
Щастливки....
Цитат
Fahriye Evcen | Фахрийе Эвджен | Фахрие Эвджен


Всем доброго времени суток!Я не смотрела фильм,так как была с Бу до конца.Мы с ним беседовали.Меня в кинотеатре встретил Али бей(тот , с кем я переписывалась) , билеты я не купила,Они мне дали ВИП карточку.Про Эф спросила, он очень трепетно говорил,когда речь шла о Эф,сказал что она только вернулась в Турцию и у нее сейчас другие дела,но в след раз точно придет сказал(АСБ 2?). Все подробности , о чем мы беседовали , завтра напишу,ибо эта толпа людей чуть не убила меня(когда я рядом шла).Бу очень длинный , очень приятный , привлекательный человек(еще классно шутит).Он так обнял руками,когда благодарил меня.Никому не отказывал.Ну много , чего писать,позже объясню .На фото "с любовью Айзат, спасибо за все , что ты сделала тут и роспись "
Пи.си:девочки нашей группы,я его просила , чтоб он сфотался с вами,но организаторы не разрешили,ибо он знал что вы там.Открыв дверь , он помахнул, сказал, что будет некрасиво.




Да видим - какво ще разкаже Wink Тази група е известна Wink последно време - особено

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 22:46 от Ganaila

# 454
  • Мнения: 5 096


Mилото ни Фахриенце  Heart Eyes Много се радвам, че изобщо не се страхува да покаже чувствата си пред хорта  Heart Eyes

Гани Hug Много ще се радвам, ако има и АСБ  Heart Eyes Ако включат и Бозко.... Ще стане БОМБА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 455
  • Мнения: 4 157
 Thinking Има видео - там той казва, че догодина ще посетят отново Казахстан Thinking
 Чудно newsm78 От вежливост ли е - или наистина ще снимат нещо Thinking

# 456
  • Мнения: 14 490
                    


А , аз уж бях заспала Sad

http://vk.com/video61315370_171203126?list=cdef6a9a7b2fa46a54



http://vk.com/video261816179_171364483?list=c8a013356f9e268c0c

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 23:09 от sebilMM

# 457
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Днес Бурак се раздаде изцяло  Grinning Grinning Grinning
Какво ли удоволствие е да виждаш колко много хора от различни държави те харесват и обичат Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Литъл
, твоята дата 29 май наближава  Mr. Green  И аз очаквам нещо да се случи много скоро - време е вече. За пръв път губя търпение  ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 458
  • Мнения: 4 157
 Simple Smile Heart Eyes И аз не мога ooooh! А ме чака тежък петък ooooh!
Още малко разказ от първо лице... И това - в групата на ФЕ Wink
Цитат
Айзат Жолдасова
Ольга, передала нашу большейшую любовь к Эф...он правда , удивился)

Цитат
Айзат Жолдасова
Ольга, мол, я не ждал такого интереса от вас...про Канны рассказал, что он важнее для Эф и тд

Цитат
Айзат Жолдасова
Ирина, он ажиотажа не ожидал, но он очень приветливый

 
Цитат
Айзат Жолдасова
Девчат , он же сидел напротив , очень приветливый человек,никакого пафоса

Цитат
Маринка Кибличенко
По описаниям Айзат,у меня сложилось впечатление про Бу что он приветливый,общительный и добрый человек.Раньше я слегка сомневалась в етом, и зря.

# 459
  • Мнения: 14 490
http://vk.com/video253848859_170978060?list=ed5a4ad85628da9221


http://vk.com/video-40525808_171439165?list=92342a3b816bbe824f

# 460
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Тази отново е публикувала снимка подобна на една друга - от смутните времена на Чучулигата
Започва да ме дразни   #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:







# 461
# 462
  • Мнения: 5 096
Днес Бурак се раздаде изцяло  Grinning Grinning Grinning
Какво ли удоволствие е да виждаш колко много хора от различни държави те харесват и обичат Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Литъл
, твоята дата 29 май наближава  Mr. Green  И аз очаквам нещо да се случи много скоро - време е вече. За пръв път губя търпение  ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


 Hug Hug Hug
И аз , Мами ..... Започвам да се изнервям точно защото времето изтича  Mr. Green
Ако нямаме сватба до началото на постите според мен изобщо тази година няма да има  Confused Не знам...Не , че е толкова важно... Просто ми се ще веднъж за винаги да '' бомбардират'' онази кукумявка с псевдо пистолета  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Пък и ние да им се порадваме Crazy Ще е приказка просто  Praynig Praynig Praynig

# 463
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Цитат
Пока мы не погрузились в эйфорию вечерней премьеры, вспомним, что было год назад в группе, а имеено 8-9 мая 2014г.

1. Появилось такое долгожданное совместное фото с последней серии Королька. Обнимашки!!!!! Ух, сколько радости тогда было, немалое количество баров было опустошено, естественно никого не смутило, что внешний вид Бу не соответствовал по стилю с другими:))) (фото №1)

2. Мы жили в ожидании предпоследней серии -29. Все надеялись, что сценаристы немного оживят действие, но не сложилось:) (фото №2)

3. Асем достала из закромов редки фоточки с премьеры фильма ТМД, а именно Эф с кастом фильма (фото №3-4)

4. Эф написала комментарий по случаю выхода книги своей подруги Эбру Акель "Мое путешествие беременной" - Моя милая подруга ты такая прекрасная мать, что, я думаю, каждая мама должна использовать твои советы. (фото №5)

5. Пока появлялось все больше фоток с лихого пикника Королька (фото 6) ....

6. 6. У Ози был свой пикник - Тюркан Шорай (с которой они дружат) посетила его на съемках "Карагюль" (фото №7)

6. Наша Мэри достала из закромов редкие фото Эф с семьей Бу (фото 8-9)

9. Появилось закадровое фото Эф из последней серии (фото 10)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

# 464
  • Мнения: 14 490



 А , аз   от  месеци губя търпение и май наистина вече  нормалното време изтича

                   

Общи условия

Активация на акаунт