Виолета - Една мечта, една песен! ~ Тема 22 ~

  • 14 199
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
                                   Добре дошли в темата за тийн сериала по Дисни - Виолета!
                              
      
                                                      
                                  
                                                  
Сезон 1:
Виолета е тинейджърка, която притежава много специален талант - да пее. Но не подозира за това. Тя е наследила този талант от майка си - известна певица, която е починала при трагична катастрофа по време на турне. Херман, нейния баща, е мъж на успеха и въпреки че е много строг, той обожава дъщеря си. След катастрофата Херман отвежда Виолета в Мадрид и прави всичко възможно тя да не пее и танцува, за да не последва пътя на майка си. Всичко се променя, когато се завръщат в Буенос Айрес - родният им град. Там Виолета започва да посещава уроци по пиано в престижно музикално училище - „Студио 21“. Запознава се с Анджи - нейната нова преподавателка и леля и чрез нея открива своя талант. Тайно от баща си Виолета се записва в студиото, където развива дарбата си заедно с останалите ученици. Освен призванието си, в "Студио 21" Виолета намира нови приятели, сблъсква се с нови врагове и открива любовта.
Сезон 2:
Виолета се завръща за втората учебна година в студиото (вече "Студио On Beat"). Тя е признала на баща си за страстта си към музиката и очаква годината да премине без лъжи и проблеми. Томас е заминал за Испания и Виолета и Леон се събират. Но щастието им не трае дълго. Новият ученик Диего, който е в таен съюз с Людмила, сваля Виолета и я разделя с Леон. Леон става гадже на механика си Лара, а Виолета - на Диего. Двамата се преструват, че са щастливи, и никой от тях не признава истинските си чувства. Федерико се завръща в Буенос Айрес, за да открие, че е влюбен в Людмила! Двамата се сближават, а Федерико е убеден, че зад злата личност се крие талантливо и прекрасно момиче. Джейд и Матиас наемат Есмералда, актриса, за да се сближи с Херман и да вземе парите му. Тя обаче се влюбва в него и се оказва неспособна да го стори. В деня на сватбата им Джейд е обзета от внезапна ревност и разкрива истината. Херман изгонва Есмералда от дома си. Тя, Джейд и Матиас са арестувани за парична измама и опит за прикриване на престъпление. И тъкмо когато всичко изглежда добре за Кастило Виолета разкрива тайната на Диего и Людмила. Тя е разбита, съкрушена и измамена. Когато е на път да рухне психически и физически, до нея е Леон. Двамата осъзнават колко глупаво са постъпили, отдалечавайки се един от друг. В края на сезона Виолета и Леон се събират. Наталия остава с Макси, Олга става приятелка на Рамальо, Марко и Франческа се събират, Бродуей и Камила също. Херман преодолява Есмералда, но не се влюбва отново. Анджи заминава за Франция, за да го забрави. Пабло, Бето, Диего и Лара също са сами. Людмила е с Федерико, тъй като той открива истинската, обичлива и нежна Людмила. Двете с Виолета сключват примирие, когато Людмила признава, че не може да я гледа съсипана и рухнала психически.
Сезон 3:
Слад завършването на учебната година, учениците от студиото отиват на турна из Европа, след което се връщат, за да прекарат последната си година в студиото.Грегорио ще направи ново студио на име "Art Rebel", в което ще раздели учениците на две и може би това студио ще конкурира "Студио On Beat". Алекс/Клемонт е нов ученик, който се записва в Студиото тайно от баща си, защото той не му дава да се занимава с музика. Има и друг нов ученик - Джери, която ще се влюби в Леон и ще се опита да го раздели с Виолета. Херман ще се ожени за майката на Людмила, Пресила. Виолета заедно с Франческа ще се престорят на Рокси и Фaуста, за да може Виолета да е по-близо до Леон, с който се разделят. Леон се влюбва в Рокси и се опитва да забрави Виoлета. Диего и Камила разбират за тайната на Виолета и Франческа. Леон ще напусне Студиото. Леон ще разбере как се е чувствала Виолета през първия сезон, защото и той ще е объркан към кое момиче изпитва чувства (Виолета или Рокси). Понеже с Виолета се карат, той избира Рокси, която всъщност е Виолета. По-късно Леон разбира за тайната на Виолета и Франческа. Но и другите имат проблеми. Марко отива да учи в Лондон, за това се разделя с Фран. Малко по-късно тя открива своите чувства към Диего. Но тя не знае как да каже на Виолета, за това крие. Когато Виолета разбира е ядосана, но ѝ минава. Федерико и Людмила също се разделят за кратко заради старите навици на Людмила. Бродуей много ревнува Камила от Себа (бившето й гадже, барабаниста на Рок Бонс). Алекс признава чувствата си на Виолета, но тя му казва, е не изпитва същото. Така той се влюбва в Джери и стават двойка. На края на сезона Людмала и Федерико се събират, а също и Леон и Виолета. Херман признава чувствата си към Анжи. Най-после всички са щастливи.

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 22:05 от Tinista

# 1
  • Мнения: 25
Някои може да ме знаят, други не. Представих се в миналата тема-аз съм Мани, от София, на 14. Реших да направя тази заради караниците и споровете в миналата. Нека си и останат там. Не знам в кой беше проблема, защото сега се включвам. А, и още нещо: вижте това клипче! https://vine.co/v/OWzAJKu2Mne Мен направо ме побърква от смях! Знам, че повечето сте го гледали, ама аз пак да го споделя, нали.

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 22:34 от Tinista

# 2
  • Мнения: 40
Здравейте! Hug
Отдавна не съм писала. За тези, който не се сещат - аз съм Нади. Доколкото си спомням започнах да пиша в темата преди около година. Не писах, защото нямаше с кой да обсъждаме серийте.
 
Дано темата се "съживи". Остават още 20 епизода и сериалът приключва. Сигурно ще бъдат интересни и си заслужава да ги коментираме. Дано всички се върнат, а дори може и нови потребители да се присъединят.

 Въпреки, че не искам да повдигам темата за спора - ще го направя. Темата е за обсъждане на "Виолета". Не е задължително всички да се харесваме. Моят съвет е: Уважавайте другите, защото тук всеки има право да пише. Ако някой не ви е приятен или се махнете, или си трайте и не му обръщайте внимание.  Peace

Цитат
А, и още нещо: вижте това клипче! https://vine.co/v/OWzAJKu2Mne Мен направо ме побърква от смях! Знам, че повечето сте го гледали, ама аз пак да го споделя, нали.[/color]
Това е едно от любимите ми. Клипчетата на Хорхе са много смешни!  Grinning
Той също така вече има и YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UCSJDZckgDvzZ5yIRZui7uvQ Качва клипове всяка сряда т.е. днес се очаква да има нов.  Може да си пуснете субтитри на английски или френски.  Peace

# 3
  • Мнения: 346
Хей здравейте! Grinning Аз съм Деси и съм част от темите на Виолета повече от половин година,но се спрях,зареди други неща!Надявам се поне в тази тема да не съм ДОСАДНА,ГРУБА И Т.Н.,както ми казваха повечето,но те  не ме познават и не могат да ме съдят тей че не ми пука!Моля,без повече караници!Засега съм положително настроена  Laughing Heart Eyes
П.П.САМО ХОРТИНИ!











# 4
  • Мнения: 250
Ехоо!(づ。◕‿‿◕。)づ Не знам дали ме помните, аз съм - Юки - чан deeesu!◎[▪‿▪]◎
Лично аз съм много щастлива, че темата продължава да съществува, надявам се Марти, Стили и всички други да се върнат така, че нещата да се подредят!(▰˘◡˘▰)
Byun, byun!
Ще се радвам, ако темата бъде изписана, без повече излишни спорове и скандали, desuuu!ヽ(^◇^*)/
Е, дано си изкараме добре! : )

# 5
  • София
  • Мнения: 524
Здравейте.  Peace Марто съм аз, ако не ме помните. Laughing

# 6
  • Мнения: 250
Как да те забравим, Марти - сенпай!!!? Heart Eyes Simple Smile Simple Smile Laughing
Продължавате ли историята със Стили, или?
Гоменасай за спама!  Simple Smile
Надявам се и другите да се върнат. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 120
Здравейте  Heart Eyes Аз съм една от Мишитата, ако ме помните  Hug
Радвам се, че темите продължават  Heart Eyes
И аз бих се радвала Марти и Стили да продължат историята си, защото е невероятна  Heart Eyes

До колкото знам в новия проект на Дисни - Soy Luna ще участват Руджеро и Ксаби. Не знам точно за какво става дума в този сериал, но се надявам да не е същото като Виолета  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 524
Много ви благодаря за заинтересоваността. Разбира се, че ще я продължим. Малко така фрагментно пишем, но просто нямаме време, а не сме писали от месеци. Трябва да препрочетем сезона, да обработя епизодите и чак тогава т.е. юни месец най-рано. Ще ви известя за продължението. Simple Smile  Peace

# 9
  • Мнения: 25
Много се радвам, че вече се включихте в темата! Аз всички ви знам, а пък аз съм Мани. Остава само и другите да се включат и ще сме в пълен състав.

# 10
  • Мнения: 250
Много ми е приятно, Мани - чан!!ヽ(^◇^*)/ (ако ми даваш да ти казвам така) :  )
Аз също се надявам Стили - сенпай и другите да се върнат! \(^○^)人(^○^)/
Тъй, като матурите наближават, ще влизам много рядко, гоменасай!o(╥﹏╥)o
Желая ви приятна вечер/ приятен ден (зависи кога четете това) и дано всички отново се съберем!(●´ω`●)

# 11
  • Мнения: 135
Здравейтее и аз съм тук, но понеже и аз съм седми клас ще влизам, чак Юни месец!
За тези които не ме познават, може да ме наричате Тети, Тери или Теса.! :ДД
Виждам, че има голям интересен към темата след като се случиха някои неща, които не са много цветни, но както и да е!! :ДД
Марти, от кога чакам некст на историята! :Д

# 12
  • Мнения: 120
Здравейте  Wink
Всички чакаме некст на историята им ❤
 



Искам да ви кажа, че имам създадена страница за Мартина и Канде, ако искате да ви дам линк само кажете 💛

# 13
  • Мнения: 250
Виждам, че наскоро никой не е писал за това аз ще поема тази отговорност!v(=∩_∩=)フ
Най - важните матури минаха и за това вече имам повече свободно време, което да хабя с гледане на анимета и разбира се - с Виолета!★~(◡﹏◕✿)
Епизодите, които дават сега са изключително интересни, за това малко ще покоментирам.

Първо - Пресила е пълна егоистка! Как може да постъпва така? Изобщо не мисли за Людмила... дори се опита да убие Анджи с паяк и бутна Виолета по стълбите.
Людмила започнах да я съжалявам. Много ми е тъжно за нея - няма си никого, а майка й е ужасна. Виолета както винаги разбрала - недоразбрала и реши, че Людмила я е бутнала по стълбите и, че и тя е замесена с паяка в колата на Анджи. Поне Херман е с нея, но се надявам Виолета и това да не съсипе.
За Феде нямам критики - добро е момчето.(~ ̄▽ ̄)~
До тук съм, че майка ми ме зори да ставам от компа.. (┛◉Д◉)┛彡┻━┻

# 14
  • София
  • Мнения: 524
Ще рискувам да отнеса много критики, но ще си изразя мнението много накратко:

Виолета 20 епизода се опитва да убеди Людмила да ѝ споделя и се получава. Разбра за Присила каква е и най-накрая за всичко е виновна Людмила. Не схващам логиката. Другото, което е, не знам с какво право човек като нея с всички тези лъжи, зад тази маска, която тя носеше 15 епизода, да съди останалите.
Като цяло не ми харесва цялата идея на сезона, защото има голямо объркване. Simple Smile
Това е!

Общи условия

Активация на акаунт