Оправдано ли се тормозя

  • 3 291
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
за ключ

Последна редакция: ср, 06 май 2015, 09:42 от TakeMeAway

# 1
  • Мнения: 11
Според приятелят ти мъжът е мъж на място, ако ходи? Да се уверя, че правилно съм разбрала  #Crazy Ако е така, лошо, много лошо.

# 2
  • Мнения: 5 440
Според приятелят ти мъжът е мъж на място, ако ходи? Да се уверя, че правилно съм разбрала  #Crazy Ако е така, лошо, много лошо.

Не, заглежда се по друга на място, където ходи, заради природата си на мъж.

Авторката, според мен не трябва да се притесняваш. Човекът е казал, че има теб и затова няма да предприеме нищо. Ти нали не мислиш, че обвързаните хора ослепяват? Ти не се ли заглеждаш?

# 3
  • Мнения: 6 365
Че се заглеждаме- заглеждаме се, ама несъзнателно. Чак да му гледаш ФБ профила, че и да се обясняваш защо се заглеждаш вече минава в друга категория. Заглеждането следва да е анонимно. Някой на улицата, актьор, почти нереален образ. Ама почне ли се с профили и реални образи...

Няма такава мъжка природа, дето ходи на лов, докато има жена до себе си. Това вече е болест.

# 4
  • Мнения: 1 765

Няма такава мъжка природа, дето ходи на лов, докато има жена до себе си. Това вече е болест.
Не е верно - мъжете са създадени така, да могат да оплождат много жени. Чиста биология. Wink

# 5
  • Мнения: 10 055
мъжете са създадени така, да могат да оплождат много жени. Чиста биология. Wink
Ама, мааалко мръсничка Wink

# 6
  • Мнения: 46 508
Не е верно - мъжете са създадени така, да могат да оплождат много жени. Чиста биология. Wink

Не. Някои мъже са избрали това, за да убедят жените си, че е нормално Simple Smile
В природата има достатъчно примери за партньори, които са само един с друг. Всичко е въпрос на желание, другото са оправдания.

По темата - мъж на място никога не би писал/обсъждал подобни неща с някой друг.
Иначе да, напълно нормално е всеки от нас да оглежда другите, нищо лошо.

# 7
  • Мнения: 4 418
Момичета, четох чат (грешка), в който момчето ми споменава, че се заглежда по друга заради природата си на мъж  на място, на което ходи, но и че не предприема нищо, защото има мен и защото си е такъв. Гледах и историята на пц-то и видях, че й е гледал и профила във фейсбук.
Много се тормозя и знам, че май няма причина, но ми стана криво. Какво мислите - имам ли право, нямам ли?

Право за какво да имаш? То тормозенето ти си извира от теб, не можеш да го контролираш, вече какви действия ще предприемеш или не е друг въпрос.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 349
Тук май нищо не се разбира, но пак си имаме оправдание - мъжка природа  Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: X

Няма такава мъжка природа, дето ходи на лов, докато има жена до себе си. Това вече е болест.
Не е верно - мъжете са създадени така, да могат да оплождат много жени. Чиста биология. Wink
А защо използват презервативи с чуждите мераклийки за оплождане?Ами, като е биология, да правят бебета наред, що се пазят?!     Mr. Green
Е, предполага се, че тази ...биология им е дала и мозък (в горната глава), с който да мислят какви ги вършат.    Laughing   Но, логично, който няма мозък, се оправдава с биологията....странно е обаче, че има жени, които още се връзват на подобна тъпотия.  

# 10
  • Мнения: 1 765
Love, съжалявам, че ти развалям илюзията, но това, което написах, не се основава на приказките на мъжете, а е научен факт. Като написах биология, нямах предвид нищо мръсно, а наистина биологичната разлика. Освен това в праисторическите времена на несигурност и опасности е трябвало оплождането да става бързо. Затова и мъжете се възбуждат по-бързо и лесно от жените.
Естествено, че има моногамни двойки. Но при някои хора примитивното и първичното е по-силно и взема превес.

# 11
  • Мнения: X
Аа, нищо не разваляш..... аз споделям наблюдения.    Laughing
Илюзии нямам, само опит.
Интересното е обаче, защо след като човекът за тези милиони години се е променил във всеки друг аспект, само "сексуалната му биология" е останала на това примитивно ниво?    Mr. Green
От удобство, от интерес, от алчност или?    Laughing
Много е удобно да оправдаваме глупостта си с невежеството на праисторическия човек.   Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт