«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравни заведени€, специалисти
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

—тара «агора

ћнени€: 79
ћами раждали в  арлово разкажете как е там.ƒоктори,акушерки,обстановка въобще всичко.¬ момента съм в —тара «агора,но се налага да се върна в  арлово точно за раждането,та затова се чуд€.  newsm78
÷итирай

ћнени€: 479
јз не съм от  арлово и лични впечатлени€ от болницата н€мам, но....  огато лежах в ќкръжна в ѕловдив преди раждането се запознах с доста мами от  арлово и т€хното мнение въобще не е добро, нито за услови€та в болницата, нито за персонала там. “а за това идваха да раждат в ѕловдив...
јко имаш възможност раждай или в —тара «агора или идвай в ѕловдив!
÷итирай

арлово

ћнени€: 3 352
¬еселина ти е казала вече!ќстава да избираш,но и аз съм за ѕловдив! Naughty Ћеко и безпроблемно раждане! bouquet
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 7 359
Ќе е добре.  ойто и да питаш все това ще ти каже.
÷итирай

гр.—опот

ћнени€: 245
јз раждах там и съжал€вам хил€ди пъти........ћакар,че б€х във ¬»ѕ ста€та,вече има такава,25лв на вечер,верно хубаво са € направили и най-хубавото е,че мъжа ти и най-близките могат да влизат при вас с бебчо по вс€ко време...ќтношението е по-така,като си във ¬»ѕ-а,ама повечето акушерки и н€кои лекари в ж. р. е направо отвратително.јз лежах в ¬ћ» в ѕловдив и отношението беше савсем различно,макар и не във ¬»п,там ти говор€т на майче,котенце,миличка,съчувстват ти,е и там има черни овци,ама са р€дкост.ƒокато в  јрлново ако може да не викаш като раждаш,ако може хич да не ги безпокоиш,ще е най-добре.—утрин се сърд€т на себе си,след обед на хората...а бе и хигиената-на мен във ¬»ѕ ста€та 3 дни никой не дойде да ми изчисти,а и без да искам натиснах бутона за аларма и дойдоха с €досан вид,без да зна€т че е грешка и то чак след 20 мин.¬ечерта неможах никъде в ц€лото отделение персонал като ги търсех по повод,че на беба и свърши водата и ревеше....≈динствено,ако имаш уговорка с д-р  аменов,той е страшно любезен и добър специалист Peace Peace,ше сращнеш добро отношение в единици от акушерките....ј и никакъв рехабилитатор,за който ми казаха че ще ми покаже упражнени€ не се весна в ста€та...имах проблеми с хемороидите и никой не ми обърна внимание,чак като ме изписаха потърсих хирург...а бе думи н€мам.....
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 79
а да знаете нещо за д-р ёнаков(или …онаков не зна€ как се пише)???
÷итирай

арлово

ћнени€: 3 352
какво за д-р Юнаков?

....пиши ако искаш на лични-да не занимаваме всички...
÷итирай

арлово

ћнени€: 1 234
јз раждах там 2002 година при д-р  аменов с уговорка ,страшно разбран човек и добър специалист.ƒържа да подчерта€ ,че въпреки уговорката човека не ми е взел и стотинка даже,изключа€ това,че посещавах консултации в частни€ му кабинет,виках го н€колко пъти ,при проблеми извън работното му време,не ми е отказал помощ.“огава ¬»ѕ н€маше,услови€та мизерни,а "съквартирантките" циганки,но сега ако ми се налжи дай боже ще род€ пак там ,от ¬ип-а със сигурност бих се възползвала,както и от специалисти като д-р  аменов,д-р ћинев,акушерката ¬ълкова,акушерката ƒочка.јко наистина ти се налага да родиш в  арлово  свържи се с д-р  аменов.«а ёнаков почти нищо не мога да кажа,с нега съм се срещала на една визитаци€
« ѕоследна редакци€: сб, 18 мар 2006, 18:19 от bimba »
÷итирай

гр.—опот

ћнени€: 245
ƒ-р ёнаков е също добър специалист имам при€телки раждали при неги,а и лични наблюдени€,също е много хубав човек и лекар.Ќо аз набл€гам на базата на сравнение,ко€то имам от ѕловдив и  арлово...јз също съм доволна от споменатите лекари: аменов и ёнаков,има и 1-2 акушерки,които са прекрасни хора,но всички останали.... #2gunfire
÷итирай
ј какъв е проблема да си родиш като б€л 4овек в ѕловдив!?—амо 40 мин.от  арлово.
ƒр. аменов ще ти поиска 400лв.отделно тр€бва да си занесеш вси4ко.—амо за сравнение-в клиника “оракс в ѕловдив-850лв.-вагинално раждане,единственото нещо което носиш е 4етка за зъби.ѕерфектен екип,техника на европейско ниво.—поред мен ако базата е от минали€ век,това 4е доктора е добър,н€ма да направи раздането по-леко.«а съжаление в  арлово е то4но така.≈дна пти4ка пролет не прави!
÷итирай

ћнени€: 326
здравейте!ѕонеже спменахте “оракс в ѕловдив.. днес тъкмо ходихме да видим как е там и какви са услови€та. “р€бва да ¬и кажа, че е на светлинни години преди ко€ да е нормална болница. Ќе тр€бва да носиш нищо. ≈ наистина раждането е  800 лв, но е тази цена е включено всичко - дрехи за бебето, шишета, биберони, лигнин.. и всичко друго, което тр€бва иначе да си носиш. ѕо-важното е, че  ти обръщат внимание и са страшно любезни.  ¬ цената е включена епидурална упойка и докторът каза, че при такава анестези€ не се усеща почти нищо от раждането. »мам две познати от  арлово, които родиха в “оракс и са безкрайно доволни. »мам позната, ко€то роди в болницата в  арлово .. пълна скръб. “€ поне имаше късмет, че бебето беше малко и роди лесно... като изключим факта, че е за малко да роди в леглото ... докато дойдат да й обърнат внимание...
÷итирай
Kony,направила си страхотен избор и н€ма да съжал€ваш Peace
÷итирай

ћнени€: 479
Ќе зна€ момичета, аз не бих дала 800 лв. за нормално раждане. –одих в ќкръжна болница в ѕловдив. ¬сички екипи са страхотни, обръщаха ми страшно много внимание, б€ха мили и грижовни и към мен и към децата ми. » Ќ≈ съм платила нито една стотинка.
ƒругото което е - в “оракс (моите уважени€ към клиниката и персонала й) - също съм ходила и съм вид€ла какво представл€ва, но примерно имат само един ковьоз. ј ако се род€т две бебета, които имат нужда да бъдат сложени в него какво правим. ќтговориха ми - ами слагаме ги и двете.  #Crazy
—ъщо така докъто моите бебета б€ха в неонатологи€та в ќкръжна докараха едно бебече от “оракс, което почти го б€ха изтървали. “ам неонатолазите не са на много добро ниво.  ато вид€т зора пак карат децата в ќкръжна. “аткото стоеше и се караше на лекарите и крещеше "“р€бва да го оправите, ще го оправите". ј в “оракс го б€ха държали два дни, в които е можело да се помогне и да не се стига до никакви усложнени€.... » какво се получава - хем си плащаш луди пари, хем (недай си боже да се случи да има проблем) не могат да ти помогнат качествено.

јми това е.
Ќе искам да се за€ждам с никой и да налагам мнението си. ѕросто излагам фактите, които съм вид€ла с очите си.
÷итирай

арлово

ћнени€: 1 234
÷итат
ƒр. аменов ще ти поиска 400лв.отделно тр€бва да си
“и това на база лични впечатлени€ ли го за€ви,казах вече човека не ми е взел стотинка,не ми е искал.ќсвен това отношението на повечето акушерки към мен е било добро,а на тези които не е било такова съм го прежив€ла,не съм имала нужда от специално внимание,дадено ми е необходимото.Ќо виж като база за неонатологична помощ родилното отделение  в  арлово наистина е е зле
÷итирай
bimba,сестра ми роди преди два месеца,цената беше такава!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора