Дългото чакане след трансфер-37

  • 46 338
  • 759
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • Мнения: 275
Девойки хелп - имам темп. 37.4. Не сум болна. Това добре ли е или ?  Не съм фен на лекарствата пък и след ЕТ не е желателно да взимам нещо, нали?

# 482
  • Мнения: 192
Девойки хелп - имам темп. 37.4. Не сум болна. Това добре ли е или ?  Не съм фен на лекарствата пък и след ЕТ не е желателно да взимам нещо, нали?

Недей да взимаш нищо - зная, че от утрогестана се повишава температура, но съм чувала за 37.2. Следи температурата и ако още вдигаш звъни на лекаря си.

# 483
  • Мнения: 275
Ок. Мерси много

# 484
  • Мнения: 192
Лиле, добре съм! От време на време ми извибват чивиите и едва се спирам да не хукна към лабораторията, за да пусна ЧХГ - луда работа. Сега мисля да забъркам една тортичка, че днес имам рожден ден Grinning.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 251
Пипи тихичко честито! Пожелавам ти спокойни бременни месеци и дай боже и нас да сполети скоро тази радост!
Цвети честито и на теб! За теб също дано са спокойни бременните месеци!

# 486
  • Мнения: 346
Благодаря, дано в най-скоро време споделяте същите емоции  Hug

# 487
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
b_o_n_b_o_n_i Благодаря  Hug Пожелавам ти го от все сърце скоро да имаш и ти едно положително тестче.

Лиле аз съм горе долу добре.Като изключим че ми се спи по цял ден и направо едвам издържам на работа. Толкова не ми се е спало през целия живот. Имам и следобедно гадене но ще го преживея.

sympatiagata Честит Рожден Ден мила   bouquet Желая ти много хубави  и щастливи мигове от тук на татък.

 Nandin късмет другия месец  Hug

 lolr , Truly blessed вие как сте ?Някакви изразени симптоми ?

# 488
  • Мнения: 973
Truly, не се притеснявай. Наистина е възможно да е от хормоните. Аз като висях в инсеминациите имаше момичета, които вдигаха така за малко температурата.

Pipilotke, почнаха те истинските бременни симптоми. Много хубаво.
Моите симптоми си остават същите. Не ми се гади, слава богу. Имам напрежението и болката в гърдите, острани някък и по самите зърна. Но само при допир.
Днес бодежи нямам. Но имам подутия си корем и някакво присвиване отляво, с лека болка, което не е нито долу, нито горе, а по средата на корема. Като се раздвижих го усетих. Все едно като мускулна треска. Или когато си тичал много и те свие отстрани. Някакво такова.
Все ми е спящо, но сутрин се будя рано. И ми е депресарско. Заядлива съм и кусурджийка. Не се стърпявам, просто. Тия хормони ме подлудяват.

Симпатяга, ЧРД, мила, да си жива и здрава! И само най-хубави неща да те спохождат!

# 489
  • Мнения: 652
Nandinче, миличка, много съжалявам  Hug Дано следващия цикъл успееш!

Рали, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  Hug Party! Пожелавам ти всичко най-хубаво и най-вече успешна и лека бременност! А как добре те разбирам за теста, така ми се иска и аз да хукна, ама няма къде.

Пипи и на мен ми се спи, но при мен започва по-следобяд, към 15ч някъде и ме държи чак докато си легна. Днес съм малко по-бодра. Ама сигурно щото пих мляко с какао Simple Smile Иначе нямам никакви други симптоми. Даже и корема не ме придърпва вече. Само гърдите ми понякога са доста болезнени, понякога по-малко. А и леееко главоболие от време на време.

Трули, пази се мила!  Hug Парацетамол може да се пие.

lolr  Hug  Hug  Hug

Еххх...18-06 идвай вече!  Crazy

# 490
  • Мнения: 192
Благодаря Ви, момичета! Hug  smile3510

# 491
  • Мнения: 652
Рали, да се похвалиш със снимка на тортата!  Heart Eyes

# 492
  • Мнения: 192
Truly, какво стана с температурата?
И изобщо как сте днес, момичета?

# 493
  • Мнения: 973
Аз днес се чувствам чудесно, да чукна на дърво. Следобяд спах два часа и нищо не ме боли. Даже и настроение си имах. Може би защото хванах метрото и ходих да си видя племенничето и после и при майка ми останах. Не знам да се притеснявам ли от пълна липса на усещания... Simple Smile, които ме тресяха до вчера. Четвърти ден след трансфер-нито яйчници, нито гърди-нищо.

# 494
  • Мнения: 275
simpatiaga честит рожден ден на патерица! С най-искрени пожелания да се сбъднат най-съкровените ти мечти  Hug
Аз съм добре - шести ден от ЕТ и почти никакви симптоми (само преди споменатите си продължават).
Не се чувствам болна въобще. Температурата ми е 37.2-3.
От понеделник съм даже на работа, като съм си обещала да не си давам зор.
Резултата, обяснимо, ми е само в главата... Но има още време до теста. Никога не съм вярвала, че дългото чакане след трансфер е чак толкова дълго Laughing

Общи условия

Активация на акаунт