Re: AVON само за представители - Кампании 7 и 8- Тема 133

  • 31 646
  • 405
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 727
Може ли да се оплача от един продукт?
Разбира се, че можете, но едва ли можем да ви помогнем. Ако за продукта ви не се предлагат мостри, можете да го върнете да представителя си.
Но по-добре заповядайте в темата за обсъждане на продукти: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=833284.0;topicrefid=3

Всеки е добре дошъл в тази, а и във всички останали теми, когато спазва правилата на форума, а писането с главни букви не е едно от тях.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 113
Благодаря за новата тема   bouquet

За мен 7 кампания върви добре, вече събирам за втора поръчка. Една жена си поръча новият инструмент за маникюр, надявам се да излезе сполучлив. В каталога изглежда доста добре  Peace

# 17
  • Мнения: 361
Успешна кампания и от мен
Аз ще си напоръчам разни неща за нен. То главно аз съм си клиент.

# 18
  • Мнения: 194
Пльос и от мен в новата темичка  Crazy Кате,   bouquet

Последната кампания мислех, че ще ми е слаба и едва ще събера за минимална, пък една клиентка ми напоръча неща за 90 лв и даже минах 110-те. Та сега ще опитам да хвана и второто ниво на мотивационната, макар да не ми харесва нищичко от нещата, които ни предлагат.

Вече две приятелки ми похвалиха хидратиращия крем на Nutra Effect, явно е сполучлив продукт. Иначе аз си набелязах една синя чанта, май в следващия каталог беше. Не че си нямам много и ми трябва, но я искам  Mr. Green Дано само не свърши до края на кампанията, когато пускам поръчка.

# 19
  • Мнения: 348
И аз се колебая за някой крем от Nutra докато е по-изгоден, значи има добри отзиви? Този, който ми беше подарък без да искам го продадох  Laughing И аз нещо се надъхах за трето ниво, ама да видим има леко шанс  Praynig

# 20
  • Мнения: 13 782
Благодаря за  новата тема и за каталога  Hug

# 21
  • Мнения: 220
  bouquet

Имам поздравително писмо на пощата, да ми бяха пратили един подарък поне/например бански/ Laughing.

"Ти си с нас от 15 години и като посланик на Avon ни помогна да направим света по-красив. Благодарим ти от цялото си сърце. Не спирай да озаряваш света около себе си! 

Нека тази годишнина да бъде причина за безгранична радост за теб, така както е за нас, и нека на следващата годишнина бъдем отново заедно.

 Сърдечни поздрави, 

Елизабет Коробченко
Управляващ директор
Avon Бaлкански регион "

# 22
  • Мнения: 5 384
Спешно питане имам ..... Някой поръча ли вече спрей /охлаждащ лосион/за след слънце на специалната цена 3,99, стр.191, с условие поръчка на друг продукт?

Излиза ми в преглед на междинната сума/последната стъпка преди пускането/ на цена 11 лв., а това хич не ме устройва. В Съобщения нищо не пише за тези продукти от стр.191

# 23
  • Мнения: 608
Успешна на всички да е! Благодарности за темичката и каталога.   bouquet

# 24
  • Русе
  • Мнения: 633
Спешно питане имам ..... Някой поръча ли вече спрей /охлаждащ лосион/за след слънце на специалната цена 3,99, стр.191, с условие поръчка на друг продукт?

Излиза ми в преглед на междинната сума/последната стъпка преди пускането/ на цена 11 лв., а това хич не ме устройва. В Съобщения нищо не пише за тези продукти от стр.191


Имам поръчан охлаждащия гел за след слънце. На 4,99 е във ф-рата. Така, че и спрея ти трябва да си е на 3,99.

# 25
  • Мнения: 5 384
О,мерси, аз и двата  продукта като набирам , излизат на 11 и на 17 лв. , а щом този вторият е дошъл на намалената цена....спокойна съм  вече. Simple Smile

От шампоаните АТ Instant Repair 7 i Str....Protect  кой е по-добър за изсветлена  редовно боядисвана коса?

# 26
  • Мнения: 361
Аз усилено си ползвам и дневен и нощен крем на Нутра ефект. Взех си и пяната ( платих си я, още си чакам и аз тази като подарък). Кремчета са страхотни. Сега мисля да си поръчам и от фокуса озаряващата серия.

# 27
  • Мнения: 13
може ли някой да ми каже инструмента за маникюр заслужава ли си
благодаря

# 28
  • София
  • Мнения: 103
Ако става въпрос за това на стр. 83 аз лично не бих дала пари за него. Интересувам се от маникюр, подобен уред на батерии не върши никаква работа, независимо дали е на Ейвън или на дуга фирма

# 29
  • София
  • Мнения: 4 177
може ли някой да ми каже инструмента за маникюр заслужава ли си
благодаря

Аз върнах уреда за педикюр-не си заслужаваше парите. За този нямам мнение.

Общи условия

Активация на акаунт