Отговори
  • Мнения: 4 195
Момичета темата е със странно заглавие но ето причината:
Както знаете от Движението на бг мамите, децата в домовете ,които посещават имат изключителна ежемесечна нужда от памперси. решени да направим нещо се разтърсихме за по евтини памперси. намерих ги в един склад в Обеля. по 9 стотинки бройката (добро качество). от там дойде въпроса - с какво да ги купим. става дума за 6000 бр на месец.
преди време, от моята отчетна група решихем да помогнем на една от мамите - беше го закъсала финансово. за целта решихме вместо като се видим да даваме пари по кафета - тези пари да съберем за нея. получи се доста добре - и тя самата бе доста щастлива.
та идеята ми е - задават се топли дни. нека организираме среща но в парк например, и вместо да сядаме по кафетата да се разходим с децата и парите спестени от кафета да ги съберем за памперси. аз говорих с брат ми и той ще поема разходите по транспортирането на памперсите, понеже е с пикап и ще ги събере вътре. всяка да даде колкото може - 2,3,5,10 лева. мисля че ако всеки месец правим по една такава среща ще събираме пари поне за половината нужни пампреси на дечицата.
иска ми се да се обединим и да се опитаме да доставим това толкова необходимо нещо на децата. защото те имат нужда, а напоследък май си имат като добри феи само майките от Движението.
иска ми се тези от вас които биха подкрепили идеята да си сложат темата и в аватарите. колкото повече от нас я следят - толкова повече памперси ще има.
ако някой иска по градове и тн да се организира и ми помага в напомнянето за срещите - ще съм много благодарна. ако момичетата от другите градове искат да помагат - могат да си правят техни срещи и събраните пари да пращат по сметка на Движението - а от там ще се закупуват памперсите.
в общи линии това ми е идеята и се надявам много от вас да я подкрепят, защото парите за памперси не са чак толкова много - надявам се да успяваме да ги събираме всеки месец.
ето и банковата сметка на Движението:
Първа инвестиционна банка
сметка -1043983402
Първа Инвестиционна банка - централа
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66

моля, в платежното посочвайте, че е дарение за памперси........
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

или:
пк. 1280, Гр. Нови Искър, ул."Искърско Дефиле" 216Б - Кристина Христова Николова

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 23:02 от viki1

# 1
  • Мнения: 4 195
КУПИХМЕ ПЪРВИТЕ ПАМПЕРСИ - 770 броя.
огромно благодаря на Aleamo, Lavender и на себе си 
на прима виста - акцията по темата ще е на 1 и 2 април в Борисовата градина. и двата дена ще съм там по няколко часа за да имате избор желаещите но притиснати от ангажименти. очаквам голяма подкрепа от вас момичета и се надявам да откликнете - пак искам да кажа и то с големи букви - И ДВА ЛЕВА ЩЕ СА ОТ ПОМОЩ ЗА НАС. не се притеснявайте ако нямате повече от това да отделите - много сме и както се казва - капка по капка - вир става. децата имат нужда от вашата помощ - комай само такива като нас са им останали. за държавата - няма д акоментирам.
до няколко дни ще решим това ли ще са окончателните дни за акцията.
който няма вузможност - адреса ми е :
Гр. Нови Искър, ул."Искърско Дефиле" 216Б - Кристина Христова Николова - това за пощенски запис. и трети вариант е посочената в първия постинг сметка на движението   
 

# 2
  • Мнения: 2 657
Вики,раз4итай на нас Hug
Утре ако е хубаво времето ще се видим с моми4етата от Видин и ще съберем малко пари4ки WinkИ още слетобяд,а може би и до обяд да ги преведем GrinningПиши ми на кю-то,за да се разберем Wink

# 3
  • Мнения: 1 381
нали ще кажеш къде по-точно в Борисовата градина и отличителни белези за разпознаване.

# 4
  • Мнения: 2 125
Искам и тук да похваля момичетата, които днес дойдоха на кварталната среща на мамите. Като за първа такава бяхме много сериозни с присъствие WinkPeace
Беше ми безкрайно приятно да се запозная с всички ВАС  Hug
Благодаря на Yanamama, Nati, Raddi, Клара, bianka и моя милост, че спестихме 10 кафета, за да са сухи 10 детски дупета!  bouquet

Събраните парички (10 лв.=111 памперса) тази вечер съпругът на bianka ще предаде на Мерелин
Страхотни сте!   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 195
аз мога само да ви БЛАГОДАРЯ. да ви кажа че сте стархотни - да ви кажа че сте едни големи жени.................друго не се сещам - тоест незнам как да ви опиша колко съм ви благодарна аз лично, да не говорим за другите които неуморно се борят тези деца да са добре - страхотни сте приемете виртуалните ми за сега благодарности  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 4 195
нали ще кажеш къде по-точно в Борисовата градина и отличителни белези за разпознаване.
задължително - но мисля да направя един голям плакат - може пък и разхождащите се в този момент в парка и те да се включат. пък и моя снимка ще ви пусна обещава. а другите от движението сте ги виждали поне сто пъти по вютв-то. те са ми цял отбор звезди Joy Joy

# 7
  • Мнения: 1 704
А дали някой може да провери какво е влязло в банката  newsm78
Стори ми се, че доста хора откликнаха и казаха, че ще пуснат парички по сметката.. интересно ми е просто, ако ви затруднявам моля да ме игнорирате  Mr. Green по-нататък ще стане ясно

# 8
  • Мнения: 4 195
МАгси душко предполагам че Роси ще ги изтегли накуп.няма смисъл да се ходи през ден до банката .........а и нали всичко е планирано за 1 и 2 април. сега във вторник ще е инцидентно ходене Hug Hug

# 9
  • Мнения: 1 704
Нямах предвид никой да ходи специално за това. Такава справка дават и по телефона   Wink  Hug

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Нямах предвид никой да ходи специално за това. Такава справка дават и по телефона   Wink  Hug

да,може.Само че казват Тотал по сметката,не дават преводите.Ей това е шибаното.
абе,ние да си вземем извлеченията Winkи да видим,че иначе Sadрискуваме пари за нещо друго предвидени да се похарчат Twisted Evil
в понеделник Магс  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 210
Само да предложа за извле4енията- защо не си пуснете искане за интернет банкиране- така по всяко време ще имате информация за вси4ки преводи. Аз пуснах пари и ми се иска също да имам обратна връзка дали са получени  Simple Smile
Може би  в някаква тема (но не показно!!!!!!) да се пише колко пари и от кой са дошли- не за да се показваме, а за да има обратна връзка.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Само да предложа за извле4енията- защо не си пуснете искане за интернет банкиране- така по всяко време ще имате информация за вси4ки преводи. Аз пуснах пари и ми се иска също да имам обратна връзка дали са получени  Simple Smile
Може би  в някаква тема (но не показно!!!!!!) да се пише колко пари и от кой са дошли- не за да се показваме, а за да има обратна връзка.

сега newsm78
в понеделник сутринта ще се обадя и ще питам жената,която ни обслужва сметката.Много е мила и няма да откаже.
ние също много държим на обратната връзка и за това искаме да сме точни с информацията.
Няма да е тема,просто ще напишем тук имената на хората , а вие ще се прочетете.Защото ние знаем тук никовете ви без да знаем истинските имена  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 195
Роси ако искаш да сложим в първия постинг имената на всички включили се - независимо по какъв начин. така всеки ше се вижда - тоест след всяко събиране на пари аз ще побликувам имената и ще допълва. защото гледам че и в темата на движението питат а е най добре за всяко нещо да има отделна тема - в смисъл за всяка акция. какво ще кажеш newsm78 newsm78( да ползвам и аз любимата ти икона hahaha)

# 14
  • Мнения: 1 704
Само да предложа за извле4енията- защо не си пуснете искане за интернет банкиране- така по всяко време ще имате информация за вси4ки преводи.

да това е добра идея, не конкретно за този случай, а по принцип  bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт