Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DPO - ми е ясно какво означав, но какво е DF. Явно пак е свързано с лутеалната фаза, но кажете ми какво значи точно.
Цитирай

Цитат на: klia
Възможно ли е да е това?
Dominant Follicle
The ovarian follicle that will release an egg at ovulation. The dominant follicle is responsible for estrogen production before ovulation.

Dominant Follicle - това май е доминантен фоликул. Според мен DF не може да означава това.

Питам какво означава DF, защото в момента ми го има под лентичката, а до вчера пишеш DPO (в момента съм доста далеч от доминантен фоликул и овулация  Wink )
Цитирай

Таничка, просто буквите са в края на лентичката и не им стига мястото... така е P отрязано и е станало на F Wink
Цитирай

Цитат на: Sunshine
Таничка, просто буквите са в края на лентичката и не им стига мястото... така е P отрязано и е станало на F Wink

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Ехааааааааааааа, ама че съм из. Ама умирам от смях  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

София

Таня, тази твоя графика изглежда много обещаващо!:)
Цитирай

Цитат на: Iva_D

Графиката наистина изглежда обещаващо, но и болките в коремчето и ячниците и те са обещаващи за посещение от лелката  Wink Да идва и да се маха, че си обещах следващият месец да си меря БТ на по сигурно от устата мяст (в д-то  Embarassed )
Цитирай

София

Цитат на: Tania79
Цитат на: Iva_D

Графиката наистина изглежда обещаващо, но и болките в коремчето и ячниците и те са обещаващи за посещение от лелката  Wink Да идва и да се маха, че си обещах следващият месец да си меря БТ на по сигурно от устата мяст (в д-то  Embarassed )

Е, то тия болки може да са и от друго;). Пожелавам ти го!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.