Абитуриентски страсти 2015 - красоти и изцепки в снимки

  • 287 069
  • 3 785
  •   1
Отговори
# 1 635
  • София
  • Мнения: 12 374
Ами, абитуриентка е, т.е. формално на 19 г..  Laughing

Не искам да знам как ще изглежда след десетина години, да речем. Има няколко нейни снимки, на всички изглежда като жена на около 30  Rolling Eyes

Червеното е много силен, страстен, изискващ цвят. Не може да се носи от куцо и сакато, ей така, само щото е модерно. Тоест, може, но резултатът често е комичен.



# 1 636
  • Мнения: 4 740
Оххх  ooooh!

Скрит текст:

Тази е по-добре

Скрит текст:

А това ... Повече е като за изпращане

Скрит текст:

# 1 637
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ама... някак не и отива този цвят! Thinking Уж класика черно-червено, обаче - не.
С кестенява коса ще е безлична, с руса пък хептен. Черно-червено...кеф ти pin up, кеф ти gothic...въпрос на вкус  Grinning

# 1 638
  • Мнения: 17 546
Не и не. Не и отива на тена.  Rolling Eyes А е хубава!

# 1 639
  • Мнения: 18 956

А това ... Повече е като за изпращане

Скрит текст:

Тази е като мажоретка - само помпони ѝ липсват.

# 1 640
  • София
  • Мнения: 12 374
Одри, и трите показани са  doh

Ето едно зашеметяващо червено и една фантастична жена:
http://www.fashionglow.ro/wp-content/uploads/best-oscar-dresses-100208-2apple.jpg

Тя носи цветът. При някои от показаните дами, цветът носи тях. И ги смачква.

# 1 641
  • Мнения: 207
Късно ви намирам, но се записвам да ви чета. В Сандански ги гледах вчера наживо, утре ще кача снимки на момичета, които ми харесаха. (:
Иначе чакам снимки от бала на 91НЕГ. Познати казаха, че не са впечатлени, но нямат снимки. Grinning

# 1 642
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гост, наистина е интересен младежа върху който си акцентирала.
Много са ми скучни младежите. Никаква креативност.
Момчето с късия панталон без чорапи си е съвсем по световна мода. Налагат я музикалните звезди. Дори да не изглежда много естетско си е съвсем в тренда  Peace

# 1 643
  • Мнения: 9 166


Така си представям аз нещата, без брошката на  кръста Embarassed

или пък така

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 02:06 от pinko

# 1 644
  • Мнения: 494
Ама каква креатиативност?! На 90 процента са с разтворени яки, разпасани и с първи номер офъкани тикви, тип фитнес батковци. а телосложенията дори не искам да почвам да ги коментирам- срамота! Мода ли бе да го опишеш, думи нямам! Видях много красиви момичета, някои със страхотни тоалети и визия, но момчета са пълна скръб!

# 1 645
  • HH
  • Мнения: 3 257
Някой успя ли да види снимките на анонимната рокля за 5 лв. или беше толкова уникална, че избухнахте и заметоха докато спях  newsm78

От пернишките ми хареса тази, но нямаше нито една хубава снимка

Скрит текст:

# 1 646
  • Мнения: 17 546
Някой успя ли да види снимките на анонимната рокля за 5 лв. или беше толкова уникална, че
Не. Тя заради моето нахалство я показа, ама аз пък не вися да рефрешвам на всяка секунда в темата. Питах другите да кажат, но те или също не видяха, или тактично замълчаха.   Grinning

Ей, отивам в Пловдив днес, довечера да не сте изписали 100 страници, че ще се уморя докато ви прочета!   Crazy  Хайде, хубав ви ден.

# 1 647
  • София
  • Мнения: 9 290
Аз я видях не ми хареса, роклята беше направена или от дамаска от диван или от завеса

# 1 648
  • София
  • Мнения: 18 023

Иначе чакам снимки от бала на 91НЕГ. Познати казаха, че не са впечатлени, но нямат снимки. Grinning

Напротив, според мен имаше и много добре изглеждащи деца - без килограми грим, без състаряващи ги прически и с хубави тоалети. Снимки в момента нямам.

# 1 649
  • Мнения: X
По снимките виждам доста мургавелковци, което е похвално. Надскачат средата си, учат, завършват. Разчупват модела на родителите си, гледат напред и се развиват. Браво!

Общи условия

Активация на акаунт