Белгия - 27

  • 126 970
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 572
Midi24, аз също съм след инвитро, и се следя в Jan Palfijn, доколкото знам др Кан е страхотен специалист. Аз не съм при него просто защото не ми пасваха часовете.
В моята група има още една дама с инвитро в Гент, но тя е в университетската болница.
Това е разбира се ако искаш да си в болница, а не в кабинет.
Здравейте! Някой знае ли добър гинеколог в Гент или околността за следене на бременност? Наистина ми е важно да е много добър, тъй като съм след ин витро правено в България. Благодаря на отзовалите се!

# 706
  • Paris
  • Мнения: 239
Здравейте,

Виждам, че темата не е много активна, но искам да попитам дали има някой, който живее около Poppel, Ravels или в близост до границата с Холандия? Предстои ми преместване, тъй като имам предложение за работа в Тилбург,Холандия и с половинката ми решихме, че по-добре да наемем жилище в Белгия. Въпросът ми е някой успявал ли е да наеме жилище без трудов договор?

# 707
  • Мнения: 1 572
Noreli, дори да успеете да наемете жилище, мисля че в общината ще ви го искат когато се регистрирате.
Успех!

Здравейте,

Виждам, че темата не е много активна, но искам да попитам дали има някой, който живее около Poppel, Ravels или в близост до границата с Холандия? Предстои ми преместване, тъй като имам предложение за работа в Тилбург,Холандия и с половинката ми решихме, че по-добре да наемем жилище в Белгия. Въпросът ми е някой успявал ли е да наеме жилище без трудов договор?

# 708
  • Мнения: 4 761
Здравейте,

Виждам, че темата не е много активна, но искам да попитам дали има някой, който живее около Poppel, Ravels или в близост до границата с Холандия? Предстои ми преместване, тъй като имам предложение за работа в Тилбург,Холандия и с половинката ми решихме, че по-добре да наемем жилище в Белгия. Въпросът ми е някой успявал ли е да наеме жилище без трудов договор?

Вие нали ще имате трудов договор? Това, че работодателят не е белгиец, надали е проблем. Масово хора живеят в Белгия, но работят в Люксембург или във Франция например. Съмнявам се да сте някакво изключение. Ако работите без договор обаче, ситуацията е съвсем друга и надали ще намерите читаво жилище. В Белгия правилата по отношение на даване/вземане под наем са строги и се спазват.

# 709
  • Paris
  • Мнения: 239
Здравейте, благодаря за отговорите! На мен по-скоро въпросът ми е с наемането на квартира преди трудовия договор. Тъй като да, ще имам трудов договор, но ми се искаше да си осигуря жилище преди да започна работа. В противен случай ще трябва може би да живея в airbnb през този период. Извинете ме ако не съм се изразила правилно.

# 710
  • Мнения: 4 761
Започнете да търсите и когато нещо ви допадне, обаждате се, обяснявате какъв е случаят и така. Не би трябвало да бъде проблем.

Общи условия

Активация на акаунт